Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 34>
Korisnik
Poruka
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 11:17
hej curke...bila sam vrijedna sinoć i preksinoć...malo sam vježbala tanjureTongue i nešto malo drveta...evo rezultata:
View Raw Image' jQuery1221726266002="16" yLoc="158" xLoc="336">
View Raw Image' yLoc="158" xLoc="444" jQuery1221728551494="16">
nešto me zeza internet, tanjuri stižu kad uspijem:)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 11:19


Ajme
Ma gdje nađe ovu limenu kanticu .....nemoj mi samo reći u Euroshopu...jer ću poliditi
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 11:20
Jel ovo na kantici granitna ljubičasta boja?


Btw, imaš PP!
Čekam odgovor
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 12:43
ne, limenu kanticu sam kupila u Intersparu u Osijeku...5 knTongue
 
na njoj je neka metalik ljubičasta boja...to sam neki dan otkrilaWink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 12:51
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

ne, limenu kanticu sam kupila u Intersparu u Osijeku...5 kn[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley17.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Tongue" />
 

na njoj je neka metalik ljubičasta boja...to sam neki dan otkrila[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />



Fakar se može naći dobrih i ne tako skupih stvarčica za " obradu "

Ma super.....meni je izgledalo kao da boja ima neku strukturu..... kao recimo granitne.... one imaju zrnca pijeska u sebi

Nešto sam i ja radila sa metalnim bojama...ali onim twin coulor...recimo ljubičasta je sa zlatnim odsjajem...jako efektno       
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 12:53
daj, pa nisam ja nikakva profesionalka, samo sam odlučila da ako već nešt radim zašto da to i ne proslijedim negdje gdje se može prodat. a za božić ista još nisam počela ništa raditi, jer moram u nabavu, a imala sam nesreću pa mi je auto koma i na popravku i tako sad čekam da ga poprave, pa da mogu otič po sve što mi treba, jer ovdje u blizini mene baš i nema neki izbor. hvala vam svima na pomoči.
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 12:55
izgleda tako jer sam tupkala sa spužvicomWink i tupkam i čudim se kako se ništa ne vidi na metalnoj podlozi...i onda uzmem tubicu i idem čitati...i lijepo piše "najbolji efekt na tamnoj podlozi"Big%20smile e, onda sam sve pofarbala sa tamnom ljubičastom i onda tupkala opetLOL
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 13:01
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

izgleda tako jer sam tupkala sa spužvicom[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" /> i tupkam i čudim se kako se ništa ne vidi na metalnoj podlozi...i onda uzmem tubicu i idem čitati...i lijepo piše "najbolji efekt na tamnoj podlozi"[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley4.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Big%20smile" /> e, onda sam sve pofarbala sa tamnom ljubičastom i onda tupkala opet[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />


da...da...učimo se na svojim greškama
Zato ja najprije takve predmete prefarbam nekom tamnom bojom ( jeftinijom ) i onda radim sa aktilnim po želji
Za to su super one akrilne boje u piksi od 1 kg....cca 53 kn....a traaajjjuuuuu
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 13:03
ti si izvor korisnih i praktičnih, da ne kažem "cjenovno povoljnih" LOL informacijaWink
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 13:04
imam pitanje, one boje twin color, jeste li ih probale na drvu i terakoti, izgledaju odlično, ali na staklu su koma. barem meni. .smile147ovaj smajlić za hippy koja se super sjetila teme naš Božić. .mislim da će bit odaziva na tu temu, ne brini. .
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 13:06
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

imam pitanje, one boje twin color, jeste li ih probale na drvu i terakoti, izgledaju odlično, ali na staklu su koma. barem meni. .[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot30.gif" height="66" width="66" align="absmiddle" alt="smile147" />ovaj smajlić za hippy koja se super sjetila teme naš Božić. .mislim da će bit odaziva na tu temu, ne brini. .


Ja sam radila s njima na drvetu i gipsu...i zaista izgledaju jako dobro
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 13:10
evo i pokušaja mojih tanjura bez tečaja...izvor korisnih podataka: "Hippy" smile72
 
View Raw Image' jQuery1221736017761="16">
View Raw Image' jQuery1221736231715="16">
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 13:17
Evo kak izgledaju na gipsanim odljevcima ( magneti ):

Npr. ova zelena Vaga je rađena sa twin bojom... zelena je osnova a zlatna je ona druga s kojom se preljeva i daje odsjaj:






Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 13:19
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

evo i pokušaja mojih tanjura bez tečaja...izvor korisnih podataka: "Hippy" smile72
 

View Raw Image' jQuery1221736017761="16">
View Raw Image' jQuery1221736231715="16">[IMG]http://i33.tinypic.com/30b2xs2.jpg" /></A>




Draga moja...tebi zaista sutra ne treba tečaj za staklo...rađe si zemi neki drugi   
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 13:29
Ovaj zeleni mi je poseban....tak je proljetno " osviježavajući "...

Kak si ga zaštitila odozdola?
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 13:38
Ovo je kombinacija granitne boje( na poklopcu ) i twin na gipsanom odljevku ribice:


Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 14:20
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Ovaj zeleni mi je poseban....tak je proljetno " osviježavajući "...

Kak si ga zaštitila odozdola?
 
srebrnim sprejom...mislila sam da je auto lak, ali mi jučer rekoše da nijeSmile
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 15:10
meni se sviđaju" najposebnije" ljubičice......smile78...bravo bravo...nemoj ni slucajno na taj tecaj........smile52.....draga vrlo brzo ces ti drugima biti uciteljica.....smile213super samotako naprijd
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 15:22
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

meni se sviđaju" najposebnije" ljubičice......[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot133.gif" height="53" width="64" align="absmiddle" alt="smile78" />...bravo bravo...nemoj ni slucajno na taj tecaj........[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot11.gif" height="54" width="59" align="absmiddle" alt="smile52" />.....draga vrlo brzo ces ti drugima biti uciteljica.....[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot90.gif" height="56" width="64" align="absmiddle" alt="smile213" />super samotako naprijd


Eto...to sam joj i ja rekla..... šta ti je iskustvo ( da ne kažem, godine )
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 15:23
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

meni se sviđaju" najposebnije" ljubičice......smile78...bravo bravo...nemoj ni slucajno na taj tecaj........smile52.....draga vrlo brzo ces ti drugima biti uciteljica.....smile213super samotako naprijd
 
smile219hvala leonarda...mada mislim da imam puuuno toga još za naučiti...a i jako se veselim upoznati cure odavde...to me veseli isto ko i tečajsmile188
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.