Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik mojih planova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik mojih planova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 24>
Korisnik
Poruka
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 19:11
Mene su ti učili kad nekud idem prvi put uvijek kupiti neku sitnicu. Pa sam tako i tebi,sitnica al od srca!
Držim  fige za ruže,nadam se da će ti se primiti.
 
Meni je MM obećao sad kad dobije plaču kupiti 2 sadnice,vidjela sam ih u MBMu -plava i ljubičasta,a probat ću se ogrepsti i za žutu,al nju bi htjela penjačicu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 19:30
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

 
Lilly dobila sam 22 reznice ruža, ak se primu, budeš biralaSmile
sta?? 22 reznice ruza? imas ih na kraju duplo vise nego ja,nisi fer smile43
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 19:31
Bravo cure, družite se, razmjenjujte biljčice, uživajte u životu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 20:28
Originalno poslano od člana Lilly Lilly napisao:

Mene su ti učili kad nekud idem prvi put uvijek kupiti neku sitnicu. Pa sam tako i tebi,sitnica al od srca!
Držim  fige za ruže,nadam se da će ti se primiti.
 
Meni je MM obećao sad kad dobije plaču kupiti 2 sadnice,vidjela sam ih u MBMu -plava i ljubičasta,a probat ću se ogrepsti i za žutu,al nju bi htjela penjačicu.
 
Ja imam normalne boje (bijela, žuta, crvena i šatirane - to je žena kalemila- sad treba čekati i vidjeti šta će se primiti.
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 20:29
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

 
Lilly dobila sam 22 reznice ruža, ak se primu, budeš biralaSmile
sta?? 22 reznice ruza? imas ih na kraju duplo vise nego ja,nisi fer smile43
 
Rose ne plaći - sad treba vidjeti šta će mi se primiti, pa slijedeće godine imaš i tiSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 20:29
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Bravo cure, družite se, razmjenjujte biljčice, uživajte u životu.
 
A što nam se ne bi pridružila?
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 20:31

Kad smo već kod reznica ruža

one se sakrivaju ispod flaša Smile

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 20:45
I nesmijemo zaboraviti prekrasne darove od Lilly:
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 20:48
I danas pošiljka od balalayke konačno dostavljena - muž otvorio i stavio u voduClap
Balalayka hvala najveća Smile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 20:13
Ne znam više na kojoj temi- ali ostala sam dužna slikice buba s posla koje mi unište svaku biljku koju donesem , zato sad stavljam tu:
ove crveno crne bube kad se dočepaju cvijeta svaki cvijet jednostavno ugine -imam dojam da mu isišu sokCry 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 20:48
Ovako izgledaju kaktuseki  i neke biljkice koje sam primila od Lantane - nemam više mjesta u kući a da nije preblizu peći - pa sam morala zmisliti zaštitu:
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 20:54
A čisto se pitam zašto je muž u zadnje doba tako dobar prema meni- ovo me danas dočekalo:
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 08:29
Dobro se dobrim vraća, nagrađuje... bez pitanja i računanja!
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 09:08
draga mamice, stalno mislim na tebe  .... danas moran u šumu po lovor i onda imam skoro sve osim jasmina. Naime ove sam ga godine kupila i posadila pa ne znam kako bi trebala nešto štricnut i tebi poslati za pelnerića ? Neću mu valjda nauditi ???smile43
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 12:48
Franjice- do sad nisam na to bila naučena pa me čudiSmile
 
Zvonkica- nemoj štucati dok je mali-  imam od balalayke- ako se ne oporavi uzeti ćemo slijedeće godine.
A još nisam sve od Lantane popisala - svaki dan nešto- stalno mi vremena faliCry
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 21:52
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

svaki dan nešto- stalno mi vremena faliCry
Ha, ha nisi jedina, ali ti si još mlada i misliš da MORAŠ sve napraviti prema planu. Uspori sada, jer ako usporiš tek kada budeš prisiljena na to, teže češ to prihvačati. Život je jedan, uživaj ......Big%20smile.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2009 u 08:20
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

svaki dan nešto- stalno mi vremena faliCry
Ha, ha nisi jedina, ali ti si još mlada i misliš da MORAŠ sve napraviti prema planu. Uspori sada, jer ako usporiš tek kada budeš prisiljena na to, teže češ to prihvačati. Život je jedan, uživaj ......Big%20smile.
I hoću - danas sam odlućila otići po svekrvuShocked nek se izvoli družiti su unucima - ja idem vrt srediti- muž je na poslu.
Kao što bi Tija rekla - ništa mi neće ovi dan pokvarit Wink ja ću posao odraditiLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2009 u 19:27

Rečeno učinjeno. I uvidjela sam po neznam koji put da djeci nedostaje taj baka odnos- no valjda će se to popraviti djece radi.

Dečki su odlučili da žele cijeli dan pomagati- morala u dućan kupiti nove lopatice, grabljice x2- i napad.

Očistila sam uz vrtni sub do ceste cijeli potez - grane jorgovana što sam natrgala prošle godine su mi se primile, imaju pupoveSmile Tu sam piknula još onaj prekrasni brzorastući Lantanin grm sa žutim cvjetićimaSmile

Zatim sam oštihala oko crnog ribiza, ispravila ga, učvrstila i povezala od lomljenja - prekrasni pupićiSmile
 
I jedan crveni ribiz mi je opstao-samo jednog sam i dobila -ali ima toliko pupića da ga je krasno gledatiSmileSmile
 
Posadila Lantaninu smokvuSmile
 
Pripremila hladno klijalište - sd više nije hladno koliko slame ima Smile još sutra da se malo zemlja posuši da je posve usitnim, i malo komposta gore- biti će superSmile
 
Jedna gredica lučice posađenaSmile
 Još jedna preštihana, najloni od prošle godine maknuti.
 
Dečki su mi pomagali s flašama i kopanjem - cijeli dan su bili neumorni-jako sam ponosna na njih Clapsmile84smile84- i izrazili su želju da sutra rade no dogovorili smo se da je sutra odmor - ja planiram pripremiti konačno pošiljke da vam u pon pošaljem.
 
Slikala sam svašta no neznam da l ću izdržati budna dok se sve ne učita - malo me kićma pozdravlja, sinusi su se nešto pobunili -biti će aspirin i u krevet
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2009 u 19:31
Uživaj sa svoja dva srčeka, bitno je da ste zajedno, nije bitno što radite i koliko uradite, ne pretjeruj, kičnma ti treba još puno godina, vjeruj mi sa klincima su ti ove najljepše.. one koje dolaze imaju i po koju mrljicu...
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2009 u 19:47
Vjerujem Franjice...i zato se trudim u ove unijeti što više togaSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,296 sekundi.