Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 38>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 01:18
Hamara prekrasne slike,nisam imala pojma da je tako puno snijega bilo u Opatiji, čak više nego kod mene. Palme pod snijegom suThumbs%20Up, izgledaju kao kišobrani ili još bolje kao suncobrani....Gorski Kotar je prava idila, netaknuta priroda. Nije ni čudo da tvoji psi uživaju u toj ljepoti, a i ti skupa s njima...Doći ćemo mi kod tebe, samo neka ipak, prije okopni snijeg...Nećeš nas se moći rješiti..... smile167
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 11:52
Evo me opet...išla sam opet od prve stranice.
 
Vrt ti je zaista poseban, cvijeće također, pogled sa terase na more nezaboravan...sve u svemu ostala sam kod tebe!!!
Slike iz vikse šta reći, snijega mi je pun kufer, ali čak sam se uhvatila da sam uživala u toj snježnoj bjelini...nekako mi je bilo romantično. Nadam se da ću vam se pridružiti druženju u viksi.
 
A što se tiče cvijeća, kako održavaš azaleje? Ja sam također kupila jednu i izgleda mi kao ona tvoja, koja ima gole grane....
 
I još jednom, sve prekrasno, ali ruže, palme i aloa....san snova!!!
 
P.S. sada imam dvije klupice gdje bih mogla popiti kavicu kada krenem na turneju u Istru ( kod tebe i Korijenka Smile)
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 12:30
...koje ludilo, izgleda da cijelo društvo ide uhodanim stazama i pregledava već poznate dnevnike...Meni trebalo sunca, mora, mirisa lavande i onda me uvaljaš u snijeg kojeg imam i previše. Moram priznati da onaj goranski snijeg, onu nevinost ipak obožavam i da ne kvarim dojam, danas ne da neću izaći iz kuće nego neću ni pogledati kroz prozor (sunce nakon nekoliko dana konačno upalilo svijetlo i ulazi kroz prozor, pa ga ne moram tražiti). Stvarno je bio užitak ponovno svratiti do tebe!
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 00:37
hvala, drustvo! evo i sad sam u snjegu, ali... snijeg ispred kuce sav izbrazdan, a nije ljudska noga... tu blizu imamo medvjedicu s malim, mozda ju je ova toplina probudila pa prosetala... u svakom slucaju moje psine nakom sto se smrkne ne izlaze iz kuce Tongue 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 10:43
nadam se i ti da ne izlazis
Na vrh
Nana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 11:06

Znam da nije pristojno stavljati svoje slike u tuđe vrtove, njima ti, umjesto riječima, upućujem pohvale i pozdrave. Ovi motivi nisu iz tvog vrta, niti su iz vrta uopće, ali su mjesta koja, kako mi se čini, još uvijek pamte tvoja trčkaranja i poneko zgrebano koljeno. A po načinu kako ga snimaš, vidim da ti snijeg nije mrzak.

Zagreb, 10.3.2010             

Jesi li sigurna da se tvoje simpatične zvjerinje ne bi htjele malo poigrati sa medvjedićem?  Wink

(O)smijeh je najbolji facelifting   
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 12:18
joj Nana hvala Clap nego molim te koja je ulica na prvoj slici? ako znas... jako me podsjeca na ulicu mog djetinjstva... a moj vrt i nove kupovine po inostranstvu stizu cim se vratim - znaci iduci tjedan!
a sto se zvjercica tice... njih miris vecih zvjerki u sumrak tako prestrasi da po mraku uopce ne zele iz kuce. jedino se Geo jednom igrao s malim veprovima Tongue dok MM nije vidio da to nisu zecici, i shvatio da je i mama vjerojatno blizu. srecom do kuce su stigli uspuhani, sa srcem na vrhu jezika, ali zivi i zdravi Thumbs%20Up
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 12:26
smile96-pa draga moja ti mene nasmija do suza ma svaka čast
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Nana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 11:45

Lijepo je započeti dan smijehom, a ja sam se jutros u zoru slatko nasmijala maloj komediji zabune koju si opisala. LOL Geo je, pretpostavljam,onaj tvoj čupavac koji bi posvojio svako živo biće.

Na prvoj slici jest Tvoja ulica, jednom si to negdje napisala, a kako je to kvart i mojih djetinjstava, onog prvog, pravog i ovog drugog Geek, bilo je nemoguće ne zapamtiti. To veče, nakon lopatanja, krenula sam laganom šetnjom olabaviti mišiće i tako se našla na ulazu u Istarsku. Bilo je prekrasno. Snijeg je lagano padajući činio uličnu svjetlost mekšom i sprječavao gradsku buku da dopire odozdo. Odjednom, kao da sam se našla izvan vremena. I eto tako ... Činilo mi se da je ova kuća dovoljno prepoznatljiva, nažalost aute je bilo nemoguće izbjeći na slici.

(O)smijeh je najbolji facelifting   
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 18:50
Nana, joj bas si me razveselila! Da te ne pitam koje si godiste Wink hajde mi reci kad si tamo zivjela i jesi li isla u skolu Pantovcak? A to je bas moja Istarska - ona mog djetinjstva - u zimski sumrak. Cry
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 18:53
I da, Geo je onaj koji voli sve sto hoda, puze, leti... Lux je valjda zbog zivotnih sokova malo drugaciji...
Na vrh
Nana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 20:02
Da ti ne začatam vrt i da ne zaradimo packe od Odreda za red i disciplinu, poslat ću ti pp. Wink
(O)smijeh je najbolji facelifting   
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 21:49
joj cekam nestrpljivo! 
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 22:40
evo po malo...
jedna od kamelija
čupavi tulipan
ovi su sami niknuli na travnjaku
snahuna cikasica stigla k nama
ljubičice procvale
druga kamelija
zvončići su krenuli
posađena hortenzija
tratinčice
novo iz Regea
pupoljci treće kamelije
forzicija
ljubica pun vrt
božur se probija
jaglac na stazi
ima još puno... strpljenja
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 22:52
Hamara kakva ljepota a tek prinovesmile55

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 23:04
evo još malo
druga ljubica... nastavak idući tjedan... odoh opet u šumu
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 23:10
WOW sve je predivno ali forzicija je nestvarno lijepa i bujna!!!!
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 21:17
ma ima toga jos samo sam opet na lapu pa nis do ponedjeljka
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 21:22
od moje posljednje posjete vidim novine ,kamelije su mi posebne
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 21:22
Aha, evo malo i tvog vrta i šarenila u njemu. Ima i novih biljkica, predivnih.
Dakle nastavak slijedi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 38>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.