Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - nada-m nova galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


nada-m nova galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 33>
Korisnik
Poruka
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 00:14
Hvala svima koji su pomogli oko mog problema sa porukama , rješeno je
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 21:53

predivni radovi smile55

Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 22:27
Poštovana umjetnice,ima više od sat da studiram tvoje radove kojima sam očarana(dekupaž,razni hobiji).Imam brdo salveta ali ništa slično tvojim cvjetnim uzorcima koji me fasciniraju.Zanima me kako dolaziš do njih?Još bih se zadržala ali me djeca tjeraju s komp.,kažu da sam prešla sve granice i da ću u kaznu,nemam mjere kad ga se dočepam.Lijep pozdrav iz nekada lijepog Mostara.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 20:22
kaj ja nisam ovdje ostavila svoj komentar smile39? Ako nisam sorry, radovi su stvarno fenomenalni od sata pa do slika, sve jednom rječju.....predivono!
ANĐELKA
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 21:16
Kika 56
Drago mi je što si posjetila moju galeriju i pohvalila moje radove.
Salvete kupujem gdje vidim , u svakom centru pogledam šta ima,nešto mjenjam sa kolegicom koja se bavi istim poslom, ako ti se baš nešto posebno sviđa ,a ja imam reci i u pp ostavi adresu pa ti mogu u pismu poslati.
Anđelka
Nije lako sve pogledati i ostaviti komentare, jer svi radovi zaslužuju pažnju, a vremena uvijek premalo,hvala što si me posjetila.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 09:54
Nada, opet prekrasni radovi. Samo me interesira na kakvom materijalu si radila onaj sat, ne izgleda mi kao staklo? Koja je to debljina materijala?
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 18:09
Za Proljeće
        Misliš na ovaj zadnji sat koji je još bez kazaljki, to je drvena podloga , ima dva nivoa, prvi ravan podloga i okvir i gore još jedan okvir.Satove i sve od drveta mi radi jedan spretan i kreativan majstor
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 09:35
Hvala ti na odgovoru, još nisam radila sat na drvu.
 
Tvoj izgleda fantastično!!!
 
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 11:12
nado moja,ja sam stvarno impresionirana i klanjam se majstoricismile211
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:46
[URL=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/decoupage/moje_slike/10720.aspx][/URL
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:48
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:50
URL=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/decoupage/moje_slike/10722.aspx][/URL]
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 00:52
Nado, falili su tvoji savršeni radovi!
Sve su ti lampe odlične...možda bih ipak odlučila između prve dvije...al ne mogu..teško, teško....svaka ima svoj čar....    
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 08:35
smile55za ove lijepe lampe, odlične su
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 10:30
Prekrasni radovi,naročito lampesmile71
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 12:44

Prekrasni radovi, sve pohvale Nado.. Mislim da sam prvi put vidila tvoju galeriju i baš mi je sila..smile73

Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 12:51
Sad sam se sitila, kad sam prolistala opet tvoju galeriju da sam bila već tu.. Slike koje se nastavljaju na okvir su mi ostale u sjećanju.. Još jednomsmile141  
p.s. Please kako si piturala onu modru maramu jer sam tila zavjese malo osvježit sa nekim bojama pa me interesira koje su boje u pitanju i onaj na dnu puni ton modre kako je izveden, a gore cvjetovi (jel kontura u pitanju)..
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 13:53
Nado smile227. Sve do ijedne su wow. smile211
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 16:47
Hvala vam što ste me posjetile , nije me bilo dugo, ali ne znaći da nisam nista radila
Maredelmare- lijepo je čuti da su ti falili moji radovi idučih dana ću biti slobodna i moči ću uživati i pregledavati , komentirati i ispitivati o vašim radovima.
    OTOK, MIMA, KARMEN , hvala na lijepim riječima .
    Vania , hvala na komentaru i pitanju za moju svilu
    Šal je oslikan samo jednom ,plavom bojom, više ili manje razrijeđenom vodom. Boje koje upotrebljavam su za slikanje na svili, i razređuju se vodom , a mogu se miješati i ostalim bojama za svilu , ako želimo neke drugačije tonove.
    Prije svega sam konturom naslikala cvijetove , a kad se kontura osušila sve sam navlažila vodom i nanijela boju.
     Neznam dali ti radiš na svili pa sam opisala postupak kao da me pita netko tko tek želi početi raditi na svili, ako mogu još nešto pomoći slobodno pitaj, rado ću reći ono što ja znam.Ako želiš može i na pp
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 19:40
prekrasne lampe,
prva i treća su mi baš  odlično sjele.
Na prvoj mi se sviđa kako je osjenčana čini mi se nekim zlatnom bojom koja je odlično popunila i dopunila priču s ružama, dok je treća  odlično sjenilo u kombinaciji s čistim postoljem.
Na drugoj kao da mi nešto fali da zaokruži cijelu priču, djeluje mi kao da čeka da je se dovrši.
To je samo moje mišljenje, a u ovo j galeriji smo navikli samo na vrhunske radove pa su i kriteriji malo veći.
smile76
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.