Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kami - decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kami - decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 33>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 16:05
danci-ka i lluvia: hvala vam moje dame, svakoj za njen komentar Heart
nasmijalo me ovo s leptirima, očito je u pitanju neka leptirofobija LOL
no ajde, barem ima maćuhica, a čini mi se da sam ih i kod tebe vidjela na onoj divnoj salvetici...
ono s maslinama je gornji dio drvenog stolića koji se namontira na metalni dio, a ne tanjur ;)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 16:47
Draga Kami, sada sam u miru pregledala nekoliko zadnjih stranica i vidi čuda .........boca za rakiju. Prekrasno si ju doradila....uz svu muku uspjela ti je super. Ovo slovo wow krakl uspio a ovi lak markeri otkidam na njih ali naravno u mome gradu ih nema i što je još gore nemaju pojma o čemu pričam. Opijena bocom skoro da nisam zamijetila ostalo ali ipak meni su one ribe zakon....naravno i stolica ali ribice su ribice.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 09:06
Cijeli ovaj tjedan mi je sjetan i neočekivan, ali boje imaju utješnu funkciju...
Mama i tata su u subotu išli na svadbu pa sam im u petak popodne sklepala ovaj tanjur za servirati kuvertu mladencima L&M
uz prigodnu čestitkicu...





Kako odsutnost duha čini svoje, za početak sam do kraja krivo izrezala šablonicu pa kad sam vidjela kako ispadaju središnji dijelovi,
silom prilika sam se odlučila potufkati šablonicu "u negativu", tj. bojati izvana umjesto iznutra...


Kupila sam si divnu Ferro boju, ali sam uvidjela da je pretvrdoglava za staklo tako da sam rub obojala a la Izzy koliko je išlo,
a sve šablone u zamiješanoj prljavo-rozoj nijansi...
Datum, '&' i neke detalje sam strugala skalpelom da sve poprimi malo shabby wedding look...


Dvo i troumila sam se što napraviti s prozirnim dijelovima pa sam na kraju po mjeri izrezala komad ovog meni divnog tabac papira i
time dijelom zadržala transparentnost slova...Tanjur sam polakirala onim RenCo auto-lak (akrilnim) bezbojnim sprejem, osušio se ekspresno...



Evo malo svjetlosnih efekata, pred laptopom i ispod žarulje...


Da ostanem vjerna recikliranju, za čestitku sam iskoristila šablonu koja je tijekom šabloniranja postala pjeskovito obojana...


Eto, nadam se da vam se svidjela moja pripovijetka, u mojoj sobi i dalje kreativne avanture i kemijanja...
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 11:32
Ovo je savršeno! smile120
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 11:42
jako dobro je ispalo ovo tvoje dvo i troumljenje! tanjur i čestitka u istom stilu, bravo!
ANĐELKA
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 12:40
ovo baš i nije sklepano, u konačnici izgleda odlično, vjerna sebi - dobili smo pričicu, popratne slikice, origami ružicu... ma sve je tu, bravo kami, ništa ne mjenjaj u radu!!!!!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 13:51
unatoč svim mukama u kreativnom procesu ovo je ispalo odlično! smile55
skidam kapu za improvizacije i pronalaženje rješenja za sve probleme.... ja bi vjerojatno rezala šablonu x puta dok nebi izrezala kako sam zamislila. ili dok nebi sišla s uma...
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 14:12
fantastično! ljepo,romantično.... smile71
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 15:25
Tako detaljno opisano. A rad savršen! Svaka čast! smile211
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 17:12
Drage monna-01, anđelka, sanjam, anastazija, rose, more
baš ste me iznenadile svojim divnim komentarima, svaka je napisala nešto posebno, a različito i dobro zamijećeno Embarrassed
Hvala svima od srca, to mi puno znači

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 18:28
Ovo tvoje kemijanje je vrlo uspješno završeno i rezultat  toga je predivan rad  i vjerujem da su mladenci oduševljeni.A što se tebe a i svih nas tiče,uvjek kad nešto radimo na kraju kad vidimo konaćan ishod mislimo-moglo je i bolje ili drugi put bi napravila to drugačije!To je ono u ljudskoj prirodi što nas potiče da radimo,napredujemo i uvjek stremimo nećem višem i boljem!Budi zadovoljna,napravila si prekrasan rad na koji sa pravom možeš biti ponosna!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 18:36
Iako sam imala čast ovo sve čuti usmeno, to ne znači da sam manje uživala pročitati ovu malu "štoriju"! Jaaaaako mi se sviđaju šablonice i način na koji si ih iskoristila doslovno do kraja! Slova su mi još bolja, pogrebani efekt je suuuper ideja, a bojom sam oduševljena jer volim takve nijanse...
A tek ona ružica na kraju, mmmmmm.... (nema smajlića, valjda su nam pobjegli s foruma od pretjeranog korištenja?!)
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 18:46
Ma odlično! Uvik uspiješ sve spasiti. Il ovako, il onako, al svakako super!
smile55 
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 18:56
predivno napravljeno,šablona odlična,ali mene su ovaj put osvojile notice sa strane.da li je to neka pjesma posebno draga mladencima?smile55
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 20:32
Slavica08: hvala na opširnom i promišljenom komentaru Embarrassed zadovoljna sam ja, samo uvijek kemijam i nisam baš bila pri sebi tad pa moram komentirati kako je moglo ispasti i drukčije Tongue
Izzy: hvala ti, i meni se dopadaju te prljavo-rozo-lila nijanse tako da sam ovu ciklama-ljubičastu uključila da malo oživi cijeli tanjur,
a sa slovima se vječno premišljam i često toliko izmijenim originalni font kad od oka precrtam slova da više ne znam o kojem se radilo...
renn: baš ti hvala, istina da se držim one 'spasi što se spasiti može', i dalje se divim svima koji imaju volje pa operu dovršene tanjure i pošmirglaju kutije pa sve isponova, ja se u hodu prilagođavam propustima i izmjenama Big%20smile
prila: hvala, čim sam vidjela tu dekoraciju mi je zapela za oko kao dobar predložak za šablonicu...
kaj se tiče pjesme, vrlo maštovito od tebe, ali notice su s jedne salvetice sa srcima, ne znam dešifrirati melodiju, ali širinom i tonovima su mi se uklopile Embarrassed
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 08:48
 ja sam oduševljena odlična ideja i izvedba bez obzira na muke u nastajanju ovoga pijata smile93
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 16:08
file: hvala ti, drago mi je, nije bilo mučenje, samo sam malo rastresena bila pa sam se nalazila putem Approve
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 18:40
još jučer sam vidjela tvoj tanjur ali nisam imala vremena da ga prokomentiram........toliko je dobar da zaslužuje bar 5-6 rečenica......
ne znam gdje početi,,,,,,ah da,šablone.........svaka čast na ideji da okreneš cijelu priču i da umjesto rupe popunjavš sve okolo......a slova su me oduševila,posebna su i ako gledam sa zantske strane čestitam ti na izrezivanju......te prljavo roza i ljubičaste nisu moje boje ali tanjur je toliko dobar da mi je i boja perfektna.......eto šta da ti kažem na kraj.......uživala sam čitati pričicu o nastanku tanjura a njega sam proučavala doista dugo jer je prepun detalja.......kapa do poda djevojčicesmile79
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 18:46
mare: fala teta salveta, baš sam s guštom pročitala tvoj osvrt, baš mi je drago da ti se tako svidio smile89
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 18:57
e da sad ne ispadne kako se nas dvjie međusobno hvalimo jer nema nikog drugog na ovom djelu forumaLOL moram reći da mi se zaista jako sviđa kako si napravila taj tanjur.........i ne samo kako si ga napravila nego kako si ga smislila tako napraviti.......znam da si mjenjala stvar u hodu ali mislim da je ostala prvobitna zamisao......eto opet sam gledala u inicijale i pitam se......... kako?????....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.