Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj dekupaž
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj dekupaž

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 27>
Korisnik
Poruka
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 18:42
Kantica je stvarno prekrasna ali ni jaje ne zaostaje za kanticom.stvarno predivno....Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 09:35
A File kako kantica dobro ide uz one cipele!Posudi mi jedan đir preko Splitske rive!
Ma kantica je savršena,a i jaje!Znači nisan jedina koju su jaja uhvatila!
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 09:46
 možete li zamisliti slavicu sa kanticom na rivi.....smile96mislimda bi sutra dan bila glavna tema svih kava u Splitu ,ali koga briga, a nakon toga bi ja mogla otvoriti dućan sa specijalnim cipelama i torbicama ...........al bi to bija gušt raditi
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 09:58
 zaboravih vam poslati smile78i reći da je kantica mala a jaje onak fino veliko
 a evo i nešto zaostalo od Božića ispucavanja sam punila zelenim sjenilom ali ga je zlatna boja pojela pa sam mislila s njim na kupanje ali sam odustala i sad vam ga nudim na gledanje
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 13:57
nema veze za zelenu boju, tanjurić ti je super, a raspucavanje još bolje!
ANĐELKA
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 18:40
Tanjur je stvarno predivan.Super mi je to raspucavanje.smile141
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 01:43
Tanjur je lijep i bez te prehrambene boje!Šteta je to skrivati od nas!
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 10:10
File tanjur je savršen smile141
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 14:51
dobro da nisi oprala ovo baš ti je dobro.......i nije tanjur zar ne?.......
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 15:01
men se čini da je to čikoodlagalište a ne tanjur kak sam gore rekla ili možda griješim?
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 18:36
Ovo je u principu tanjurić za svijeće i super je! Doista ne vidim razloga zašto si se željela kupati s njim, osim da ti možda radi društvo u kadi?! smile188
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 21:35
izzy dobro vidi to je tanjurić za svijeću cure ,a u kadi nije bilo mjesta za njega LOL pa je eto preživio ,inače imam osim malo vremena i neku čudnu fazu kad mi ništa šta napravim nije dovoljno dobro pa ide na kupanje i brušenje smile53 a proći će me to
svima smile78
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 11:28
meni je tanjur prekrasan,i uopce ne kuzin zasto bi se kupa kad se pukotine super vide,nije valjda di me se opet pricinjaLOLsmile141
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 22:16
evo i mene sa mojim koraljima ovaj put na okviru
to je novo i u sredinu ide slika sa vjenčanja a sada jedne naušnice davno rađene i znam da nije dekupaž ali et malo ću švercati
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 22:20
zaboravih napomenuti da je lavanda na okviru prava pravcata
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 22:30
krasan okvir sa divnim starim fotografijama,a naušnice vesele i otkačenesmile94
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 23:00
ajme, file, znam da nisi ni Lavanda, ni Koraljka, ali ovo je tako dobro utjelovljenje tih motiva...
divni stihovi, savršen primjer kako se mogu crno isprintati, a da ne preuzmu rad, nego ostanu taman zamjetni kolko treba i dobro poznat stari font si uzela Thumbs%20Up
a kako si morski odradila shabby u toj tamnoplavoj, čudo neviđeno, baš kao stara zraubana barka odvučena u bračnu luku da čuva uspomene na vjenčanje i djetinjstvo......vidim da si i ružicu ubacila uz vjenčani buket, znaš da ja patim na takve detalje poveznice...
stvarno si me zadivila, ovo ide u folder za inspiraciju za neke u mojoj glavi nedorađene ideje Embarrassed

prošvercala se ja s proljetnim komentarom: naušnice su skroz vrckave, a prezentacija kao procvjetana livada Clap
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 23:21
ajme kako je ovo dobrosmile94.........kami je već blagoglagoljivo rekla većinu onoga što i ja mislim.......shabby si odlično napravila,inače ne volim ga jako postruganog ali ovaj tvoj je aman-taman.......koralji i ruža daju jedan fini kontrast uvjetnoj ofucanosti okvira a stih je...........đe me nađe,jedan od meni dragihSmile........i kao točka na i prava,sprešana lavanda....... a tek slike "kad smo bili mali".......ukratko,predivan okvir razrađen do zadnjeg detaljasmile58
a naušnice i njihova prezentacija Hug
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 23:32
kami.. koralji su u mom životu od rođenja oko mene i zato sam tako vezana uz njih a pored toga to mi je u zadnje vrijeme najljepši nakit i jedini koji nosim.
inače najviše sam problema imala sa stihovima dok mi nije sinulo da ih printam na rižinom papiru , a za ružicu si dobro primjetila ona je poveznica sa vjenčanim buketom
prila i kami smile78
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 23:33
 mare smile78i tebi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,238 sekundi.