Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvijetna razbibriga
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvijetna razbibriga

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 37>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 21:57
Draga waterlily ovih se dana spremam malo sliknuti da se vide sve promjene ali eto ne stignem, i danas sam žurila još nmešto malo u povrtnjaku napraviti nekako mi se činilo kao da će kiša, ali eto nadam se da neće, dok dođem kući s posla već je skoro 5 sati i eto mraka. I ja jedva čekam proljeće, ali kako i sama kažeš eto i to će brzo doći.
-Draga Triša ma muziku treba cvijeću raspaliti pa da vidiš kako sve cvate i raste, u mom plasteniku muzika dan i noć, kada ga sliknem vidjet ćeš razultate.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 22:24
-Draga Triša ma muziku treba cvijeću raspaliti pa da vidiš kako sve cvate i raste, u mom plasteniku muzika dan i noć, kada ga sliknem vidjet ćeš razultate.smile96---e ova ti je dobra -da znam šta ubuduće raditti da bude ko tvoje
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 22:38
pa nema me par dana i onda guštam u veeeeeelikim promjenama, stvarno si vrijedna bila Clap
jel to ono kamenje koje si na ivanićkoj kavi spominjala? bome...taman za kamenjar Thumbs%20Up
noviteti su super, vidim da smo se obje sa encijanom ponovile Wink ja sam još i bijeli dograbila Embarrassed hmm a tek kad se sve ove nove lukovice razrastu Wink
bravo draga, velika si vrijednica bila Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 11:05
Draga konti hvala ti što si zalutala k meni, da to je kamenje o kojem smo pričali u Ivaniću, za encijan nisam znala da postoji i bijeli varijetet nadam se da je isto lijep kao i plavi, ja inače obožavam sve varijante plavog i ljubičastog cvijeća.Smile
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 11:10
ma kakvi zalutala, namjerno sam došla WinkLOL
pa nisam ni ja znala za bijeli encijan...simpatičan je sa plavim točkama, ali moj je još u pupovima pa kad procvate, sliknut ću ga Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 11:17
kada si spomenula bijeli malo sam proguglala i našla ovaj encijan, meni je predivan, ali neznam da li se može nabaviti jer je zaštičena vrsta.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 10:24
]Nisam odustala... izgubila sam se u ovoj ljepoti. smile78
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 10:30
Hvala ti što si tu, hajde malo i svoje slike aktiviraj.smile72
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 10:55
Draga smail, vratila sam se puno stranica unatrag jer me sve zanimalo u tovjem vrteku! Puno si radila, sadila, vadila, noviteta ima krasnih i radujem se s tobom proljeću koje će doći... Što se kamenja tiče - sve znam, i mi smo ga vozili, kupovali iz kameleona i "posuđujemo" ga svaki put kad idemo na more.. Ali kad nešto voliš i za tim žudiš... Sve znaš! Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 11:15
Super si ovo anaida smislila sa posuđivanjem kamena, vidim da bi i ja morala negdje malo još posuditi jer mi fali.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 11:55
Lijepi vrt bit će još ljepši sudeći po biljkama koje si kupila i vrećicama koje su ti "uskočile" u košaru!ClapClapClap
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 13:47
nemojte da vas Otok čuje da posuđujete kamenje smile156
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 13:56
Možete poslije doći malo na Brač nabrati kamenja LOL
Nego gdje je ova idila

život je more
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 14:28
Draga baka smile219
Kontesa pa vidiš da mi ne odnosimo kamenje samo posuđujemo, uostalom sve to ostaje u lijepoj našoj za uljepšavanje okoliša.
Draga Lantana sa ovom slikicom me obradovala draga naša mirjam, to je kućica njene prijateljice na periferiji Karlovca, prava bajka zar ne?
Na braču nebi nitko ni primjetio da nedostaje malo kamenja, cijele one hrpetine po otoku da je malo raspodijeliti po kontinentu, što bi bilo veselja.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 22:42
Prekrasna idila,mir ,tišina ........
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 23:24
Draga anči istina, to treba isprobati.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 00:16
Prekrasano, uredno, skladno, naravno - kamenjar me oduševio
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 00:37
Fantastičan vrt...ne znam uopće što se može izdvojiti..jednostavno, sve je predivno! Uživala sam gledajući prizore iz tvog vrta! Vratit ću se ponovo...pozdrav iz Broda!


Od rođenja u srcu te nosim,
Slavonac sam s tobom se ponosim,
Uvijek k tebi moje misli lete,
Slavonijo,ja sam tvoje dijete.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 19:22
Draga moja, ja sam ti bliže nego Lantana,  baš sam izlirala sve kamenje i čekam te!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 19:32
Prekrasno cvijeće, šteta kaj dolazi  zimmmaaaa!!!


Ja baš jućer dobila krasnu gomilu kamenja, potpuno iznenada, sada treba smisliti kuda s njim, ali neće se pokvariti!!!!!Wink
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.