Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt u ravnici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt u ravnici

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 30>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2013 u 20:23
Sve je predivno, a ja sam prava neznalica! Nikada nisam vidjela monsteru i adama kako cvjetaju, baš su zanimljivi... smile186
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2013 u 23:28
Kao i svaki puta, uživala sam u tvom bogatom vrtu. Ovog su ljeta kaktusi došli na svoje, a vjerujem da je i kod vas pala kišica da ne moraš trošiti vrijeme na zalijevanje ostalih stanovnika svog vrta.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2013 u 23:38
Polagano sam setala tvojim vrtom (parkom) i uzivala gledajuci ! Sigurna sam , doci cu opet !

                                       blume-0308.gif von 123gif.de Download &amp; Grußkartenversand
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2013 u 09:43
Desert Rose, razmisljao sam da li da stavim cvet Adama na sajt da se neko od vrtlara ne uvredi ,da pomisli - mi ne znamo kako izgleda cvet Adama,pa sad Rembrant nas uci, ali ni ja nisam video cvet Adama do pre godinu dana kad je ovaj moj poceo da cveta,pa rekoh ima jos ljudi koji nisu videli.

Ana, dosli na svoje zato sto sam ih stavio u senku bas je bilo zestoko sunce,sada kada zaladi,moracu ih preseliti na sunce.
Pala je, ali samo kisica tako da i dalje zalivam

gute FEE-slobodno , drago mi je da si uzivala.
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 10:41
Evo ovako izgleda filadendron Monstera kada pocinje da precvetava,pocinje da puca i onda izbacuje seme,koje verovatno nije oplodjeno jer nemam Evu,nisam nesto proucavao ovaj filadendron tako da neznam kako se razmnozava iz semena,mi ga odsecemo kada suvise poraste,i zazilimo reznice.Nije lose videti i u ovon stadijumu cvetove.

Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 17:47
Adam ti je predivan.moj cvjeta već tri godine ali sam primjetila da su mu listovi manji dok cvjeta,a prošle godine je imao i sjemenke.Tvoj je pravi kapitalac.
Za monsteru nemam riječi to nisam nikad vidila, ostavlja bez daha.Clap
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 20:46
Opet sam uživala u svakoj slici tvoga vrta,stvarno je poseban.Moram ti pohvaliti kaktuse i sukulente jer su savršeni .
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 23:08
Navratila sam da se divim vašim divnim biljkama i vrtu! Bravo za tebe i suprugu, to je divno što oboje volite biljke a rezulatat se vidi.
Zanima me koji ti je ovo klematis koji je cvjetao u 7 mjesecu?
 
Rijeka

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 00:04
Samo da se javim da sam opet malo prosetala ! LP do iduci put !    
Na vrh
kamenika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2013
Lokacija: Umetići
Status: Offline
Bodovi: 68
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 14:56
Na forumu je tako puno vrtova i ja sam tek sad otkrila tvoj.Predivan je!!!Mislim da ću ga sanjat Smile  
Bit ću ovdje čest gost.
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2013 u 09:05
Lika 1-i ja sam to primetio,ove godine su em manji listovi em u manjem broju rastu,ali imam jedan u basti zasadjen u zemlji, listovi su mu ogromni 70x50, jedino neznam kako da ga zastitim zimi,(kupio sam jutane dzakove plus suvo lisce i najlon, necu ga vaditi)jer ga vadim svake godine i kada ga u prolece zasadim dosta mu treba da krene da raste ali kada krene onda krene, evo ga:



camellia, hvala, eh najzad je malo zahladilo,sada ce i sukulenti doci k sebi.

Miro, kada sam ga kupovao pisalo je Multi blue ali nije, to je Wiliam Keneth,(ili nesto izmedju jer imam jos jedan veliki Wiliam Keneth, ove latice u sredini su redje)evo ga jos cveta,ovaj manji :


gute Fee-pozdrav

Kamenika,dosta nas ima cini mi se 16 stranica,to je prilican broj forumasa,ni ja nisam jos sve pregledao a  prisutan sam vise od godinu dana

Evo malo novih slika moga vrta u kasno leto,u stvari ceo plac je vrt:


Pasiflora Caerulea ce ove godine imati dosta cvetova ja je drzim napolju kao i Incenze svake godine rastu iz korena.Incenze jos nije pocela stvarno da cveta ,ali ima pupoljke:







Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2013 u 09:58
Dragi prijatelju, svaki put sam iznova očarana ljepotom, bujnošću, raznolikošću tvog bilja.
Malo tko može reći da živi u parku, a ovaj tvoj vrt to zaista jeste, predivan park izgrađen s ljubavlju.
Negdje sam jednom pročitala da su biljke najnesebičnije Božje kreacije ( s tim se slažem u potpunosti), treba ima tako malo, a nagrađuju te ljepotom cijeli svoj vijek!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2013 u 11:19
smile227samo to mogu reći jer ovo je raj na zemlji u kojem uživamo bar virtualno
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2013 u 12:22
Dadinice ove godine bas provodim dosta vremena u vrtu, posao sam zapostavio jer ocigledno ako se dosad nisam obogatio necu ni sad kada sam presao pedesetu a sto je nezgodno priblizava se sesdesetaUnhappy ),tako da mi je to mesto za opustanje,a upravo pravimo ja i sin bastensku ljuljasku(lezaljku),da moze da se spava a i za ukras u vrtu, kada zavrsimo slikacu je mislim da je vrlo lepo smisljena.

Aralija sta da kazem,drago mi je da si uzivala u slicicama,pozdrav!
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2013 u 08:30
Ovako izgleda lezaljka pre nego sam stavio duseke koje sam napravio od starrih jorgana i deka, tako da su topli,pa ako hoce nesto slicno da pravi,evo mu ideje.Problem sa kupovnim lezaljkama je sto su sve kratke,i nemoze covek noge da ispruzi trebalo bi da budu 1.9 m siroke a one su uglavnom krace,a one siroke kvalitetne cene im se krecu od 300E navise,i nikako nemogu da budu kvalitetne kao kada se rucno naprave.


Ovo je zavrsena samo jos treba da je prenesem na pravo mesto u vrt i da napravim zastitu za kisu,ili najlon ili gore iskrojiti musemu za sto.


Lep cvet pasiflore, dosta mi cveta jer je napolju zasadjena,samo nisu nesto markantni cvetovi,jedino izbliza kada se snimi cvet,vidi se njegova lepota

Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2013 u 09:31
Rembrant, uz ovako veliki vrt čini mi se da šećrijetko koristit ovu ležaljku, originalna je i izgleda super. Vrt je kao i uvijek dotjeran i ukusno uređen.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2013 u 10:26
Smail ima da dzonjam dogodine celo leto medju leskama,evo snimio sa i Incenze,meni ona ima najlepsi cvet,malo sam subjektivan jer volim pavu boju.

Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2013 u 11:52
Ležaljka je super urađena! Svaka čast majstorima!
Ima da udavim moje muškarce da i nama naprave jednu.....
Nisam ni znala da klub ljubitelja plavog cvijeća ima toliko članovaLOL, i ja ga obožavam!
Incenze je prekrasna.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 10:13
Dadinice hvala,ako imas majstore u kuci  neka naprave  jer bas moze na njoj covek da se opusti, evo ovako izgleda na svom mestu, stavio sam je u najdeblji hlad.Znaci i ja sam u klubu ljubitelja plavog cvijeca.Klematis Wiliam Keneth ponovo malo cveta ,to je ta boja koja je meni medju najlepsim bojama cvijeca
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 23:37
Monsteru sam vidjela, i nasu forumasku Wink i biljku, ali nisam do sada vidjela njen cvijet. Pasiflore su predivne!
Slažem se  sa Smail, a sudim i po sebi u vezi ležaljke. Ili....ti ležiš, a žena uređuje vrt.
Ležaljka je super.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.