Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 158159160161162 272>
Korisnik
Poruka
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2010 u 12:47
Jer se smije po tom sretnom tepihu gaziti ili je to samo za ukras?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2010 u 08:17
Ajme, onaj začinski i ljekoviti krug Wink s višnjom u sredini je prekrasan, luuuda ideja Clap !
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2010 u 09:30
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:

Jer se smije po tom sretnom tepihu gaziti ili je to samo za ukras?
Taj sretni tepih je po svemu nalik na englesku travu, osim što je ipak ljepši! Traži puno vode i ispravi se naočigled ako ga pritisneš, pa valjda i ako ga ugaziš, to se ipek nisam usudila u tuđem vrtu Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2010 u 10:11
Cry a meni je problem velika potrošnja vode ljeti ...
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 00:01
Hvala smile79
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 19:17
Kao i Anči, i ja nastojim čim više raditi s rukavicama (isto ih u DM-u kupim), za sad mi to uspijeva. Hvala za recept lavande - nemam kotao, a ni mogućnosti (za sada) kuhanja iste, no baš me zanimalo kako se sprema. Puno te pozdravljam i slikni nam opet onako lijepe slikice tvojih santolina, lavandi, začinskih krugova, balkona....
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 23:21
smile199   smile160
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 10:38
smile55
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 17:47
Anastazija, lilie, proljeće Wink
 
Anaida, skoro da se nema više što slikati. Svaku drugu santolinu i lavandu šišam. Kad se one malo zazelene (zasive) šišam ove što su ostale. Nije baš lijepi prizor. Malo sam u gužvi, kad sve prođe opet sam ona stara!
 
Ima li veće sreće do li "poznavati" ovako divne ljude? Otok, nisi ni svjesna koliko si me obradovala ovom gestom !
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 19:21
smile227Na sve. Malo sam zašla unatrag gdje sam već bila i opet uživala u tvojim plavo zeleno,plavosivo i sl. kombinacijama.
A ono oko višnje... Ma puna si ideja.
I ovo sa šiušanjem svaje druge santoline/lavande!Thumbs%20Up
 
Zadnja slika sa sadržajem paketa...opet smile227Big%20smile
 
 
I jedno pitanje: kako da otkrijem da li je moj cefa hm,hm.hm...Embarrassed od tebe živ? Isto izgleda kao kad sam ga posadila. Ne raste, ne širi se, a izgleda živ, pa kod mene je od jeseni.Confused
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2010 u 00:20
 Za nevjerovati, ali moja alstroemerija je procvjetala tebi u čast.smile82

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2010 u 07:08
Draga mislim da je Otok svjesna tvoje radosti, jer i kroz ovo malo vremena koliko sam ovdje u kojem vas polako upoznajem, sa sigurnošću ti tvrdim da je nju tvoja radost usrećila najmanje koliko i tebe njezin poklon! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2010 u 11:29
Otok zna usrećiti u to sam se i sama uvjerila,lipe poklone si dobilaThumbs%20Upsmile55
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 12:13
Bako i meni jedan calocefalus stoji, a drugi raste. Očito je samo jedan preživio zimu. Ali meni je i onakav, suh, ukras u pitaru jer mi se oko njega motaju druge biljke.
 
Smrcko, baš si me razveselila ovom sličicom Thumbs%20Up.
 
misty,Miro, moja je kćer znala govoriti za ljude koji u sebi nose nešto lijepo, koji odašilju pozitivne vibre da "imaju ono nešto" ... A sad bi ja isto to rekla za našu Otok: "U njoj ima ono nešto" jer zaista ne nalazim ljepši izraz za to "ono nešto" što ju krasi!
 
A sad da vam se pohvalim sa novim stanovnicima mog doma. Dragi ljudi kojima sam okružena zaista nisu u dilemi kad me žele razveseliti:
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 12:42
Poklona k'o u priči!Wink Vjerujem da su od srca .............i da su stigli u prave ruke! Reklo bi se; "Cvijetak cvijetu!"smile72
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 23:27
Slika govori sama za sebe.....zaista te vole, a kako i ne bi kad si divna i dragasmile55

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 11:34
Vau,predivno ,predivnosmile55
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 12:19
bergenija, Lora, Miro - hvala vam!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 16:13
Darovi su divni - i baš po mjeri naše drage Hoyčike!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2010 u 15:47
Pokloni su baš za razveseliti seClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 158159160161162 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.