Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dvorište malog kaktusa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dvorište malog kaktusa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 158159160161162 222>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 20:00
jaaaaooooo koje predivno cvijeće imaš,predivno......a kaktusići su preslatki.............ClapClapClapClapClap
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 20:30
11111,bila sam kod jedne međimurske kaktusarke i malo popunile svoju kolekcijuTongue
 
Anaida,mogle bi i kavicu uz kaktuse popitiTongue
 
Kamenjar,posebno mi je drago da ti uspjevaju moje biljčiceTongue
 
Korjenko dođi,možeš kod svake biti i nekoliko dana.Meni će ovih dana procvasti tvoja-moja crvena ružicaTongue
 
Flover,hvala tiTongue
 
Magnolia,hvala i tebiTongue
 
Bebolina,ma ne ubijam,ti imaš puno,puno više cvječki od meneTongue
 
Carol,žao mi je što ti je kaktus otišao,možemo to nadoknaditiWink
 
Evo današnjeg rezultata posjeta međimurskoj kaktusarki
 
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 20:50
jako si se lijepo ponovila, dobra ti je ta kaktusarkaTongue a kaj je ono skroz pri vrhu zeleno s listovima??bas je zanimljivo!
 
inace ne mogu nista izdvojiti jer ti je sve jako lijepo i zdravo, vidi se da svemu dajes puno ljubaviThumbs%20Up
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 21:03
Originalno poslano od člana kikach kikach napisao:

jako si se lijepo ponovila, dobra ti je ta kaktusarkaTongue a kaj je ono skroz pri vrhu zeleno s listovima??bas je zanimljivo!
 
inace ne mogu nista izdvojiti jer ti je sve jako lijepo i zdravo, vidi se da svemu dajes puno ljubaviThumbs%20Up
Rekla je da se zove sobni luk,to sam dobila na poklon,moram otkriti šta je to.Hvala na lijepim riječimaTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 21:22
A baš gledam sliku i htjedoh pitati šta je ono što izgleda kao luk Wink
Odličan ulov!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 21:27
Morski luk ili ornithogalum caudatum.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 21:35
smile227mali kaktus.......minjaj nick u VELIKI kaktus ......predivni su ti 
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 23:03

Sve je lijepo kod tebe od kaktusa preko svog drugog cvijeća do ruža, a i novi kaktusi su stigli u tvoj vrt, predivno smile55

Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 05:51
da slažem se zaista lijepa prinova, i mene je onaj sobni luk zainteresirao, sad moram googlati.
Hm pa  to mi je poznato- zar nije to ona biljka što na moru raste samoniklo posvukud. Čini mi se da je.
belica,zagreb
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 06:32
Olalala, kako si lijepi izlet ti imala i s kako lijepim se novitetima doma vratila! Imaš još mjesta za kaktuseke pokraj kuće? Smile Sada je kolekcija zaista već posebna, nigdje toliko pikavaca nisam vidjela!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 12:53
Ruže su ti prelijepe, a moram priznati i kaktusi, iako ih obilazim u širokom luku
Time is something you can never get back..
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 13:43
super si se ponovila sa kaktusima ,predivni su...ja svaki dan uletim k tebi u isčekivanju mame od mog krompirka da je vidim,a nje nema pa nema ..nadam se da je dobro...znaš da sam kupila bijeloga krompirka,posadila ga i super je napredovo ,odjednom vidim listići se suše ,neznam sto je i izvadim ga iz tegle,bože mili korjen je bio ko kamen ,a svakodnevno sam ga zalivala ..neznam što će biti sa njim,malo sam protresla korjen al je i dalje tvrd i posadila u veću teglu ...šta misliš dal bude on u redu ?
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 14:00
Sega ve ima v Međimurju.Čak i tičjega mleka čim na pi..eku rojžice cveteju :



Šalim se! Vrt ti je prekrasan, nadam se da ne zamjeraš na šali.
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 14:04
Bas su kaktusi divni ,ovako kada secem vrtom sve vise i vise se zaljubljujem ..
Velika gorica
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 22:09
Anđelkad,Moon,Cvijetomanijak,Misty-dasmile78
Belica,neznam da li raste samonikloThumbs%20Down
 
Anaida,znaš li ti koliko je moja kuća dugačkaWink
 
GT,uvijek sam za šaluTongue
 
Kamenjar,mama krumpirko je u redu,ošišala sam ga u rano proljeće i to prilično,sad je ovih dana počeo cvasti,poslikat ću ga.Neznam šta je bijelom krumpirku,kako misliš tvrdi korijen?ili si mislila na zemlju oko korijena?
Sad kad si ga presadila i promijenila zemlju,trebao bi biti u redu.Meni se ovaj moj ne čini previše osjetljiv,a nadam se da ću uskoro imati i mlade po tvojim uputstvimaTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 22:22
Upravo poslikano
 
 
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 22:33
je li on cvijeta noću, jako je lijep.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 21:34
Antonija,to je on koji cvita noću,ali kako je jučer cijeli dan bilo oblačno,cvijet se održao do danas ujutro
 
 
drugi cvijet
 
 
ova rebutia cvate bet prestanka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 21:42

sve mi je krasno od kaktusa do ruža

Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 22:21
Prekrasno ti je cvijeće,a kaktusi......mislim da ću ih nakon ovog i ja početi uzgajati.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 158159160161162 222>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.