Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 158159160161162 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 11:42


Ipak im je najljepše na prozoru
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 11:43
Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 12:32
svaka cast     na sukulentima   smile57dvoriste isred kuce ogromno    šimšir mi se dopada kako si ga ljepo posadila  trbala bi poslat svoje malisane da se izgustaju u dvoristu   ha hasmile125smile159
JELENA FRANIC
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 14:10
kako su krasni i skoro svi cvatu Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 15:54
krasno je na prozoru,ali nemoj mi zamjeriti škicam i kroz prozor.prekrasni su ti tvoji bregi.pravi mali raj
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 16:45

Prozor ti je prekrasan, pravi raj za ljubitelje sukulenata !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 17:11
predivni su svi....
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 22:07
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:



amarilis
koja ljepotaSmile
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 23:37
Ajooj kakav ti je bijeli amarilis! Fali mu samo uska trakica i bil bi prekrasan vjenčani buketić.
A gledajući tvoje lijepe sukulente, naravno da sam i ja znatiželjno provirila kroz prozor. Vidim da se snijeg skroz otopio. Valjda je to bio zadnji.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 23:43
Uvijek se rado svratim do tvoje cvjetne oaze na brijegusmile141
Ostavljam ti pozdrav smile113
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 20:53
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:



Ipak im je najljepše na prozoru
 
Ja na ovo kažem ipak im je najljepše kod tebe, uzalud bi bio prozor da nemaju tvoju zeleno - zlatnu ruku koja ih njeguje, ODLIČNI su (sad ja kao u školiLOL) a što da kažem za amarilis predivan baš onakav kakav ja volim.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 22:33

Biijeli amarilis ,
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 05:52
Krasno si ih sve pošlihtala draga, ma kao mala vojska poslušna LOL. Amarilis ti je prekrasan isto ! Procvijetani dio sukulenata sam već gledala na temi... oči su mi se sjajile od lijepote smile89
belica,zagreb
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 07:50

Tvoje prozorske klupčice prepune sukulenata me uvijek iznova oduševljavaju. A sada još kada krenu vrtne ljepote... Jedva čekam nove slike

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 08:38
Originalno poslano od člana JEKA FRA JEKA FRA napisao:





svaka cast     na sukulentima   [IMG]smileys/emot114.gif" height="147" width="147" align="absmiddle" alt="smile57" />dvoriste isred kuce ogromno    šimšir mi se dopada kako si ga ljepo posadila  trbala bi poslat svoje malisane da se izgustaju u dvoristu   ha ha[IMG]smileys/emot176.gif" height="66" width="66" align="absmiddle" alt="smile125" />[IMG]smileys/emot41.gif" height="83" width="83" align="absmiddle" alt="smile159" />


JEKA odmara me zimi pogled na pun prozor.Samo dovedi klince u dvorište,ima mjesta za igru koliko hoćeš.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 08:40
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

kako su krasni i skoro svi cvatu [IMG]smileys/smiley20.gif" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />





Hvala ti korijenko na posjeti.Meni su bolji sukulenti na prozoru u toplom nego oni na zimovanju.Po svim pravilima bi oni trebali biti ljepši.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 08:41
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

krasno je na prozoru,ali nemoj mi zamjeriti škicam i kroz prozor.prekrasni su ti tvoji bregi.pravi mali raj


Ajama bregi su najljepši u proljeće jer svi imaju vinograde i voćke pa kad sve procvjeta ne znaš jel je ljepši pogled ili miris cvijeća.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 08:44
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:

Prozor ti je prekrasan, pravi raj za ljubitelje sukulenata !





Anastazija druge ne smijem ni slikati,svi su puni.Na zadnji sam stavila paradajze i paprike.Falit će mi još prozora za ostatak.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 08:45
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

predivni su svi....





Hvala ti draga na posjeti.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 08:46
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:


Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

[IMG]http://i1285.photobucket.com/albums/a583/Camellia001/IMG_7917_zpse268192c.jpg" />

amarilis
koja ljepota[IMG]smileys/smiley1.gif" align="absmiddle" alt="Smile" />


Baš je bio krasan,ali je njegov cvijet do sad najkraće trajao.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 158159160161162 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,312 sekundi.