Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 159160161162163 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 22:36
Preidvno kao i uvijeksmile99.
I ti si super vrtlar, od pustoši napraviš oazu prekrasnih biljakaClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 23:20
Ono bijelo nepoznato ti je jednogodišnja Euphorbia,niska,divna je,kao čipka.Cvate cijelo ljeto,do mraza,kod tebe možda i prezimi.Daj joj mjesta,dosta se raširi.Ovaj napadnuti brijeg je divan,onaj kamen...eh,da je meni takvog kamenja...zavidna sam ti na njemu.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 23:30
Opet sam imala malo dužu šetnju tvojim otokom, uživala u cvijeću i tvom i maminom. Tulipani su prekrasni, klematisi već cvatu, ali kao i druge cure pitam se koliko je tvoje imanje. Ja nikada neću zaboraviti " Ivana bez zemlje", a kod tebe cvijeća kao da si negdje u ravnici a ne da sami kamen oko tebe. Skidam kapu majstorice i smile211duboko i smjerno.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 08:45
Otok draga, baš si u lijepi, plemeniti boj krenula! Veselim se pozitivnom ishodu.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 10:22
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Ma nije ni susjed za bacit
 A koji je susjed, onaj što više manje šuti ili onaj koji ti odgovara na pitanje postavljeno pužu, dok šečeš po vrtu u pidžami?LOL


Kat.rea gdje si ovo izvukla? Svašta sam ja vama ispričala!
Ovaj iz epizode s pužem je bolji, a i mlađi je LOL


Josipa, grevilea je grm, dok ne cvjeta podsjeća me na ružmarin (pa i zove se grevilea rosmarinifolia, doduše na mojoj je pisalo grevilea juniperina), a sada kad cvjeta stvarno je prekrasan, cvjetovi me podsjećaju na neke kandžice.

Rain, hvala na imenu euphorbie, baš nisam znala gdje da je posadim.

Hvala svima na posjeti i što me hrabrite u uređenju onoga što se čini nemoguće.
Ma mogla bi ja vama slikati samo lijepe cvijetiće, ali eto ima i ružnijih djelova. Osim toga ostat će slika za usporedbu, ako mi uspije ono što sam naumila. A brdo već danas drugačije izgleda. Jučer je moj sin počupao brdo trave. Danas ću se ja malo popentrati i ispitati gdje se može iskopati koja rupica među kamenjem, a imam i nešto biljaka u rezervi za tu namjenu.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 10:34
U boj u boj za komad novog grunta svog!
 
.....s nestrpljenjem očekujem nastavke ove sage....
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 00:24
nista nije nemoguce ,osvojit ces ti to brdo i jedva cekam da ga pobedis
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 00:36
U srijedu mi se desila situacija da mi susjed donio nekakve dalije na poklon i sjetim se tvoj priče o cikasici i željenoj lozi. Sad se pitam je li susjed htio nešto, a stalno je oko bacao na clematisLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 01:52
krasno cvijeće Big%20smile ..ukrotit ćeš ti brdo vrlo brzo LOL
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 20:55
Išla sam tražiti stare slike da malo usporedim. Ove zidove smo vlastoručno gradili prošle godine, nekako u ovo doba.







Danas izgleda ovako





















i ovih dana dodali smo još jedan mali vrtić u koga tek treba nešto posaditi





Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 21:13
Bravo Otoksmile55
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 21:35
Ajmeee, koja razlika, ma fantastično! Ali mene fascinira uvijek kad vidim ovakvo građenje zidova da se to radi bez ikakvog veziva , doduše bar ga ja ne vidim, prekrasno još jednom Otok!
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 21:59
Po meni je famozno kad se kamen obogati cvićem,a kod tebe ima toga u izobilju,a tako si lipo ukonponirala da bude sve u skladu i tako si vješto napravila red u toj hrpi kamenjasmile211
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 23:19
Otočić uvijek u akcijiClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 06:40
Ovo su mi najdraže slike - usporedbe prije i sada. Često znam po temama vratiti se unatrag i diviti se. Još kad vidiš ovakve promjene pravi je gušt.
Lijepo je što su pomagači uz tebe. Tamo gdje su sudjelovali i moja djeca kasnije zaustavljaju pogled i uživaju.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 07:13
Otok - olalalala kako se sve razraslo, razbujalo, preraslo i nadraslo Smile uz ove zidiće!! Divno! Kao i Hoya, i ja sam zaljubljenik slikica prije/poslije i baš si me razveselila. Ali i zapanjila kakva razlika za samo godinu dana!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 08:44
smile100dođoh,smile64 vidjeh,smile199 odoh
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 08:46
m kod tebe ce i kamen procvjetati
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 12:32
Kamen do kamena - krasan vrt.
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 21:02
ovako se i u mom rodnom kraju radi, isto imamo toliko kamena...
ne moram ni reći da mi je jako lijepo u tvom vrtu
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 159160161162163 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,296 sekundi.