Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 161162163164165 260>
Korisnik
Poruka
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 22:48
Mislim da bum vrlo brzo posjetila taj bau-slučaj!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 01:14
Auuu koje lijepe orhideje . U Bau- ... ih nisam stigla, a ni smjela gledatiCry, bila bi katapultirana na Mjesec. MM i sada prebraja zube poklonu za godišnjicuLOL

Moram si i ja neko drvo novca nabaviti, možda me kakvo loto strefiSmile.
Tvojoj paćirici želim dug život i pregršt listova.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 08:46
A gdje su slike palmi?
A zašto na moju božikovinu nisu dodali crvene bobice?
A gdje sve to trpaš? 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 08:56
Flavia predivne slike biljaka u tvom vrtu pod snijegom ili kako si se baš dobro sjetila "šlagom".
Orhideje neću namjerno komentirati jer me "ubijaš" s njima, a ja više nema mjesta gdje bi još koju utrpala u stan.
Neka bobica pa makar i umjetnih na božikovini ionako je jednospolna pa bez muškog u blizini ženske biljke ionako ništa od njih.Big%20smile
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 08:58
draga moja predivno  ti burgmansija cvijetasmile169....meni je užitak tebi pokloniti cvijet jer ga ti maziš i paziš a onda nam ga pokazuješ...


rain da je bliže već bih i  ja bila u bau. Wink...

orhideja je predivna smile120i već vidim da ćeš pokupovati sve moguče boje....samo ti kupuj i slikaj da mi možemo uživati smile78

božikovina je lijepa ali kao i ti ne volim te đinđe po cvijeću, međutim da nisi rekla nebi niti primjetili...

a gdje su palmeWink

Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 09:03

RainBig%20smile, normalno da trebaš posjetit Bau-ovo-ono...i onaj drugi Bau-ovo-ono..tam isto ima raznih orhideja po istoj cijeni, jedino su im ukrasne teglice skuplje nego u ovom prvom. Dobre su mi te teglice za orhideje, jer su visoke i imaju dio na dnu gdje odlazi suvišna voda prilikom zalijevanja.

Smrckić, Big%20smile ne sekiraj se ništa...ima dana...drugi put kad odeš...."ubodeš" neku orhidejicu Wink, ili novu pachiru Wink....malo po malo....moraš raditi "taktički". Hvala na pohvali za pachiru, ja svoju imam negdje od ljeta i stalno je na istom mjestu..sunca ima tek rano ujutro jer je na istočnoj strani, ali svjetlosti ima cijeli dan i zalijem je vrlo rijetko i vrlo malo (sad zimi jednom mjesečno samo), i ona je narasla, pa sigurno za još 20-tak cm od kad je kod mene.
 
Otok Big%20smile, palme ću probat uslikat danas, jučer mi bilo "zima" penjat se navečer na kat di sam ih smjestila, a i "skliže" se po štengama od snijega, pa da se ne razbijem sad za Božić. Crvene bobice za božikovinu, takve kakve ja imam....moš kupiti na placuLOLLOLLOL, tamo di prodaju gumice za kosu za curice....a kad se samo sjetim da sam jučer birala tu božikovinu koja ima ljepše te bobiceLOLLOLLOL...a ono umjetne. Di trpam cvečeko?...pa imam ti ja dosta mjesta, na katu imam jednu veliku prostoriju koja se ne grije, a temperatura nikad ne pada ispod 10 stupnjeva. Tu imam prozore sa istočne i sjeverne strane pa ima i sjetla i vidim da se biljke ne bune previše. Wink
 
Lana2,Big%20smile hvala što si svratila, i drago mi je da ti se sviđaju moje slikice, a orhideje...ma uvijek se nađe još koje mjestašce....pogotovo ak se naleti na neku neuobičajenu boju ili vrstu...LOLWink Za božikovinu...i ja sam čitala nešto da "muška" i "ženska" biljka moraju biti blizu da bi bilo tih bobica crvenih...vjerojatno su mi zato i "nakalemili" te umjetne da nemam takvih briga LOL
 
Bromi Big%20smile, i meni je užitak imati tvoje krasne biljke. Lako je to održavat kad su baš "temeljiti" primjerci. Big%20smile Palme poslikam danasWink...kad se odlučim izać van i gore na kat....snijega ima 2x više nego jučer....kad li će prestat padat, da mi je znat?
 
 
 
 
 
 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 09:17
krasna ti je božikovina,di si je kupila i pošto ak može? Ako je u K... išla bi i ja.lani su imali samo jednobojne a ja bi takve par komada za na grunt pa nek rastu
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 09:23
Hanić Big%20smile, božikovina je čisto mala, jedna grančica nekih 10-tak cm, čak nisam niti sigurna da li ima korijen, meni izgleda kao jedna "zapiknuta" grančica. Bilo je i jednobojnih, isto su lijepe i isto imaju plastične bobice što im daje posebnu "čar". Moram priznati, da nije bilo tih kuglica, ne bi ih niti primjetila. Cijena je 18,90 kn....u Bauhausu.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 09:29
Baš si se lijepo ponovila..orhideja je baš lijepa
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 14:19
Snijeg se topi a palmi nema...nadam se da nisu na krovu pa ne možeš do njih...smile162
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 14:56
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

krasna ti je božikovina,di si je kupila i pošto ak može? Ako je u K... išla bi i ja.lani su imali samo jednobojne a ja bi takve par komada za na grunt pa nek rastu


Pogledaj u K, kod nas ima ovakvih šarenih (u više varijanti šara), malčice su veći od ovog Flavijinog, oko 30 kn
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 15:04
Fala Štefi smile78
 
Joj, joj Bromi...jesi nestrpljiva smile72...a kad ja "zapnem" za nekaj...onda nek čeka....nije kvarljivo...i te fore, a? smile96
 
evo...to su moje skupe palme po 19,99 kn na akciji iz Bauhausa....bile su i puno veće i sa puno više grana koje su bile suhe i oštećene, pa sam ja to danas malo "potkresala"...visoke su bez tegle preko 1,20 m i nadam se da će preživjeti do proljeća.
Washingtonia Robusta i Phoenix Canariensis
 
Phoenix Canariensis
 
Washingtonia Robusta
 
Palma Washingtonia Robusta ima interesantne "konce" koji se stvaraju kako se odvajaju grane u lepezi....fora je....
 
 
Jooj, ak bude sreće pa porastu....i budu lijepe ko Bakina...ili Korjenkova...ili ona od Minimode.....(malo sanjam...ali eto...palo mi na pamet LOLWink)
 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 15:14
krasne su palme pogotovu ova wašingtonka Wink s trajnom
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 15:16
Jooj Hanić, nemoj pretjerivat, nisu baš tak krasne, ali su jeftine...a možda budu jednog dana krasne....to bumo tek vidli smile96
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 15:18
kaj hočeš,baš je fora ovak "narudana"
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 15:26
aha i meni je fora "narudana" smile96...a kad se sam sjetim da sam ih prije desetak dana iste te gledala, i da su bile po 90,00 kn (onda mi se činilo povoljno za tak velike palme)...još su mi draže sad kad su bile po dvajst...smile96
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 15:38
Pak si našnjofala akciju,kak si samo lijepu orhideju našla,a palmicama si dobru frizuru napravila .
Vidim da ti sve cvate,i trubica i bungenvilije,ma užitak mi je navratiti u tvoj "nered" ,uvijek se nešto novo i zanimljivo kod tebe nađe .
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 15:43
smile227 Prekrasne palme pogotovo ova druga jer prvu imam LOL
još kada se uzme u obzir cijena stvarno su povoljne, a velike su  sada kada su došle kod naše flavie na šopanje biti će palmetine smile184
vidiš da sam karakter nisam komentirala palme dok nisam riješila TOsmile96
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 15:44
pa za orhideju nisam ni skužila da je nova!!!!!!!!!! OOOOO ti jedna  smile105!!!!!!!!!!
krasna je orhi ko mali panda,ne znam zakaj me podsjetila na pandu
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 15:46
Meni jedino preostaje da svaki dan idem u Bau- Mau pješice da ulovim štogod, a udaljun je ako se nevaram preko 20-tak km od mene . Koje palmice
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 161162163164165 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.