Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 163164165166167 260>
Korisnik
Poruka
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 20:07
Prekrasan "paketić" Flavia. Sigurno uživaš u njemu. A crnac... nemam riječi. malo sam ljubomorna!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 20:17
koja sretnica- ali i zaslužila je, bravo na poklonu,divan je
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 20:22
Mmmmmm,koji krasan poklon!Pa i red je da babe mrazice isto dobiju poklone!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 20:29
predivan poklon, zavrijedila si, radujem se kao da sam ga ja dobila Wink
smile141   za otok i njezinu velikodušnost

smile141
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 20:29
Bigmamma, stvarno je prekrasan, ali nije baš "paketić"....ima ga...ima....mislim da prije spada u pakete!smile71
Hanić, stvarno sam sretnica! Baš sam oduševljena da ti nemrem niti reći koliko! :|%20-%20eek%20-%20gchu%20ao:happ8:%20-%20...%20-%20petits%20bras%20noirs
 
Rain ,Abreijo%20-%20Abreijo%20-%202 pa Baba Mrazica stalno dobiva pakete od svih vas dragih cura!....stalno me oduševljavate! Pozdravljaju te moji/tvoji adeniumići...8 zelenih i 1 albinos! loko%20-%20loko%20-%20phpbb3
 
Fala, draga moja Bromi...nadam se da ćeš se i ti sutra bar malo razveseliti nečem sličnom od Babe mrazice christmas_emoticons_%20-%20a%20-%20božični
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 20:35
babi mrazici jedna velika smile78
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 20:52
Mislim...daklem...albinos!Daj,molim te,vidi,koji je.A možda bu to neka vrsta sa srebrnim kaudeksom
Moj je pustil drugi par pravih listića,najnapredniji je.Danas sam im dala maaalu mrvicu hrane,valjda budu živi do sutra.Bila sam u bau.....bankrot
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 20:57
Joooj Flavia baš je sve predivno...tvoje palmice..paket od Otok..
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 21:00

Rain, moj je albinos Extra Aroma. Ja mu se veselim jako. Baš je fora. Možda su i sjemenke pomiješane od strane uzgajivača, pa možda i je to takva nekakva vrsta, znam da ima crnih, možda ima i bijelih... Nadam se da će poživjeti. Navodno im treba dati malo papati i to neku start papicu sa visokim udjelom N i K, a P da je manji. Mislim da si dobro napravila. Brzo nas obavijesti na čemu si bankrotirala u Bau...ovo...ono...moja znatiželja je ooooogromna...smile72

Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 21:02
i moja Embarrassed
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 21:10
i moja,ajde uzroke bankrota na sunce--to jest na mjesec,već je noć
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 21:22
sutra,na poslu sam.Orhice,naravno,komada 6.Sad ne znam kam da ih metnem.Sredila im lišće sa kišnicom,nahranila,napojila i sad čekaju da im zmislim poziciju.A sad me još more misli o onim mini phalovima...tak su slatki...palmi više nema po onoj cijeni..fala Bogu
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 21:24
mini phalovi???????? Ajoj,pa di si bila u baumau ili bauhau...ovog drugog nemam...fala bogu za sad. kakve orhice...vrsta? Boje? To moreš napisati... da su barem tu tak jeftine a ne po 70 ili 80 kn
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 21:27
smile94šest kom jedva čekam slike, lijepo si se počastila
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 21:29
Jedva čekamo da Rain dođe s posla...da vidimo slikice! A u baumau ima nekakvih sitno-cvjetnih neznam kak se zovu, ali ima milion cvjetića na biljci, ali nisu mini-phalovi.....neznam niti cijenu jer kad sam ja zadnji puta bila...tek su ih dofurali na kolicima...još nisu imale cijenu...boja je bilo skoro crne pa do bijelih, rozih, žutih...kakve ti srce poželi!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 21:33
ajde više šuti molim te...mogu samo plakat kaj nema tu takvih baunekaj....sva sreća... makar idem ja u izvidnicu sutra..kad vidim cijene bude me prošla euforija
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 21:35
Ti mini su malo niži od uobičajenih i imaju jedno triput manje cvjetiće,ma preslatki su.A moji su phalovi sa velikim cvjetovima,bijeli žuto-zelenkasti,blijedožuti,tamnožuti sa prugama,ljubičasti ,nježnorozi.Bum ih sutra poslikala.Naravno da sam uzela phalove,pitanje je da li budu i one preživjele moj tretman.Zapravo,nisam ni vidla da imaju druge vrste.U bauhau
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 21:56

Rain, ništa se ne sekiraj, nisu Phalovi teški za održavanje, bar se meni ne čini tako, ja ih nemam predugo (jedan od predlani, a jedno 10-tak od ove godine)...i još mi niti jedan nije "riknuo"....svi su već ponovno cvali i jako su lijepi, a po mojoj procjeni, nisu baš niti zahtjevni. Imam i neke druge vrste od prije par mjeseci, i one su još žive i ne pokazuju znakove da im nešto fali...tako da treba probati. Neznaš jel znaš s njima, dok ne probaš! Točno znam koje si kupila danas...prepoznala sam ih po tvom opisu. Mislim da je ta "tura" friško došla pa su i biljke zdrave i mislim da ne bi trebala imati problema s njima! Wink

Viđala sam te mini-phalove na više mjesta i uvijek su bili dosta skuplji u odnosu na ove "velike"...
Moja je velika želja bar jedna orhideja Vanda....i to po mogućnosti u plavoj boji, ali dok im se cijena kreće oko 300 kn, nekak mi se to čini puno da ja bez nekog većeg iskustva "eksperimentiram" na njoj. Confused
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 22:17
Bumo vidli...ako bum adeniume dopeljala do starosti od jedno 3 godine,onda budu mi orhideje...phi!
E,da,te moje su danas bile na kolicima zamotane s papirom(provalila sam kroz papir),a malima je cijena bila isto 29,99.
Al sad me muči i baumau...tak sam zmučena!
Uh,ta vanda je mrak!osobito plava!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 22:17
Imam i ja crnca, crnca, tralalala smilie_tanz_008.gif  smilie_tanz_018.gif  smilie_tanz_009.gif  smilie_tanz_023.gif
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 163164165166167 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.