Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 164165166167168 184>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 15:51
Iz tvojih misli u Božije ušismile79
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 15:59
Evo 3 sjemnke od 5 imaju korjenje, uspjela sam ( ljudi moji pa točno 60 %, ali nije još krajEmbarrassed).
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 16:53
Super za adeniume, a što se tiče navraćanja - nisi valjda mislila da ću prolaziti kraj tebe, a da neću vidjeti tvoj mali raj! Uostalom, uvijek ću ti "baš morati nešto donjeti"!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 16:58
Ma tko bi to pomisliosmilie_love_047.gif. Uvjek ćete biti dobrodošli u moj mali ( malo uvećani maliWink) raj i vraćat me u civilizaciju bar rječima i pričama.

Sada mogu kupiti i rododendron, imam ga gdje posaditi
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 17:37
I ne samo rododendron. Puno "lipih" stvari možeš sad kupovati. Ajme, kako će taj vrt izgledati!Thumbs%20UpThumbs%20UpClap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 19:11
Predivna zelena livada biti će uz sve ono što već imaš tvoj cvjetni raj.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 00:19
Hvala vam na lijepim rječimaHug
Crtamo, planiramo, mijenjamo planove. Smile
Ne spavam jer samo mislim kako kopam, sadimsmiley4404.gifsmiley2054.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 01:02
Smrckice evo me malo kod tebe...Pročitala sam da ima novosti u Vratima....Baš mi je drago da ćeš imati veći teren i da ćeš moći imati i vrt i životinje i da će biti dosta mjesta oko kuće....Jesam li dobro razumjela da je to rješeno?Nećeš nas se moći rješiti kad zasije sunce i kad krene cvijeće i gljive...Želim ti da sve to ostvariš u čim kraćem mogućem roku....smile161
sutra je novi dan
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 18:38
drago mi je za novo peceni dio tvoga carstva.. nemoj se umoriti prevelikim planiranjima,samo polako... uh jedva cekam da vidim kako ces to sve srediti...
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 20:13
O Jagoda iz tvojih riječi u Božije ušiHugi ja želim što prije da dođe kraj snu koji sanjamo, a to je da pređemo prag svoje kuće i da budem živa da se to može desiti. Bit će kave i gljiva samo da sve bude kako trebaWink

Na žalost nije sve gotovo, valjda će ubrzo biti i da mogu mirno spavati.Smile

I ja Maslačak čekam kopanje, sađenje. Prvo moramo ograditi teren da si obezbjedimo mir za ubuduće.

Hvala vam na lijepim rječimasmilie_love_047.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 20:21
Danas sam imala posebne goste i jako ugodno druženje sa Loricom i njenim suprugom. Moram vam pokazati prekrasni poklon koji sam dobila i koji je obogatio moju siromašnu kolekciju kućnog cvijeća.
Veliko hvalasmile79 i moram priznati da mi je ovo ljepše od dara za valentinovoLOL


Moja cijela kućna kolekcija.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 20:26
A tek da vidite u živo te boje , sad sam donijela odluku da ću sve posude na balkonu pofarbati u sličnu zelenu kao na posudi u kojoj je Lora donijela cvijet, naprosto me očarala ta zelana boja


Moji adeniumčići , na jednom se vidi klica.



Ovo sam ja na metli , bar tako kaže MMLOL.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 20:36
Hej Šmrcko, došla sam vidjeti jel livada tvoja ili nije. Nadam se da će biti sve OK i sada će to biti lijepa parcela, sa solidnom površinom smile141. Livada močno izgleda. Kažeš da radite planove, pretpostavljam planove sadnje, a ne izmjenu planova izgradnje kuće......
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 20:47
Ma ne mijenjam plan kuće ni po cijenu životasmiley3919.gif, jedva smo to riješili.
 To su planovi kopanja , sađenja silnih ruža i  dr. Znaš već kako to ide i ti si tako pa sad i ja kao i vi sviWinksmile161
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 09:42

Wow, lijepa vaza, lijepi cvijet i dragi gosti!

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 14:28
kolekcija nije velika,al je odabrana ,a brzo ces popuniti ,a zelena posuda je presletka
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 15:22
samo da ostavim pozdrav i poželim sreću sa novim terenom - za biljke ne brini    bude njih dok je nas! Pusa!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 23:00
Hvala vam na posjeti i lijepim rječimasmilie_love_047.gif. Danas sam bila u sitnim radovima i poravkama po kućiSmile, bila je planirana šetnja ali ništa od toga.

Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 23:23
Prvo smrcko pohvale za kupnju terena. Lijepo izgleda i bit će još ljepši kad ga ti uzmeš u prste. Što se tiče biljaka tu smo. Ako svatko da jednu biljčicu bit će ti malo, i opet ćeš morati kupovati daljei  širiti se!
S guštom čitam tvoje postove jer s tolikim užitkom govoriš o tome da ti ja od srca želim sve naj, naj.......smile78
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 01:06
Cijelo veče šijem radna odjela MM. Dobio ih u Njemačkoj i još nosi ( s obzirom da od firme dobije godišnje odjelo debljine WC papiraConfused). Ova njemačka kao da su vanzemaljci pravili, izbodeni mi prsti i polomljene igle.
Oprala sam 3 mašine robe, a kakov vidim oblačno jeConfused.Kuća mi je kao božićno drvce od pokačene robe.

Hvala ti Bergi, samo da bude sve privedeno kraju i ograda stavljena. Naravno da ću kupovati, kao i uvijekSmile Inače sam osoba koja voli velike bilke, nije mi žao dati novac za što želim. Trenutno ne mogu raditi što želim jer se pokušava ići u inozemstvo, bez toga nema kuće.

Kad se ja sredim dižem kredit i pokupujem sve iz dućana, dovedem ljude i nek sadeWink, a ja ću. Vama ću slikati i pričati kako sam sadila i lila znojLOL. Ma znaš li koliki će tern biti, tko će to sve sam obraditismiley4617.gif

ŠALA MALAWink, ma kao krtica ću kopati i gurati. Najgore je što sada imam gdje. MM samo priča ovoću i jagodama, a moje cvijeće bi nogirao. Danas su otkopane sjekire, ali moja je većaAngry
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 164165166167168 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.