Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 164165166167168 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 21:09
A mislim da nije phlox, ovo visoko, možda ču sad nešto bubnuti, jel bi to možda bila greavilea Embarrassed?Na onoj slici gdje su one prekrasne agave.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 21:17
Uvijek se veselim novim slikama ,a ti stvarno imaš što pokazati,sve je prekrasnosmile120
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 22:21
Jednostavnoo ne želim se ponavljati ali prekrasno mi je sve kod tebe .---------------ali najviše se uživam vratiti i gledati tvoj kamenajar -svaka čast
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 22:30
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:

A mislim da nije phlox, ovo visoko, možda ču sad nešto bubnuti, jel bi to možda bila greavilea Embarrassed?Na onoj slici gdje su one prekrasne agave.


A na tu si sliku mislila. Da, to je grevilea, prekrasna mi je. Samo ono nisu agave, nego aloe  Wink
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 22:58
Ups Embarrassed, znala sam da budem  nešto bubnula LOL a grevilea je znači?! Stvarno je prekrasna Smile! Hvala Otok što si se potrudila i objasnila.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 23:01
Doista zavidan broj biljaka, a sve izgledaju tako zdravo. 
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 01:22
Otok evo me opet malo kod tebe u posjeti...Puno lijepih biljaka kao i uvijek ...Imam jedno pitanje za tebe.Ja sam kupila viseće gazanije na sajmu u Opatiji i mislim ih staviti u kombinaciju sa bršljankama na balkon.Pregledavajući tvoju stranicu čini mi se da su to biljke asteriscus...Jesu li to iste biljke i jesu li one pogodne za balkon?Staviti ću sliku da vidiš da li je to ista biljka...
 
sutra je novi dan
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 06:55

Rekoh ja da može neki sajam cvijeća ubrzo osvanuti u tvojem vrtiću - i nisam se prevarila! Opet si nam uljepšala dan svojim slikicama, Otok!!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 06:59
Je Jagoda, to je isto. Ja sam malo tražila o toj biljci, pa sam našla da može i u kamenjar, ali i u posude. Treba sunčano mjesto, drenirano tlo i ne previše vode. Iako se obično prodaje kao ljetno jednogodišnje cvijeće, trajnica je
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 11:53
Pregledala nekoliko tvojim zadnjih stranica..................
I gornji, i donji, i mamin vrt - sve mi je kod tebe - jednom riječju prekokrasno!Thumbs%20Up
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 19:01
Već vas dugo nisam davila sa svojim sukulentima, pa evo malo terora




















Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 19:03
Koji prostor, koje zelenilo, koji sukulenti koja felicija, daj komadić tog vrta s felicijom pošalji trajektom, adresu znaš.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 21:16
Ljudi moji je li to moguče,potpuno si me raspametila ovim zadnjim slikamasmile93
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 22:36
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Je Jagoda, to je isto. Ja sam malo tražila o toj biljci, pa sam našla da može i u kamenjar, ali i u posude. Treba sunčano mjesto, drenirano tlo i ne previše vode. Iako se obično prodaje kao ljetno jednogodišnje cvijeće, trajnica je
 
Hvala ti na odgovoru Otok, drago mi je da je trajnica i da je mogu staviti u kamenjar i u žardinjere sa bršljankama....
Prekrasni su ti sukulenti stvarno imaš veliki izbor...Felicija ti je isto lijepa sa svojim plavim cvijetićima, baš se lijepo uklapa u ambijent. Ja sam od ove godine postala obožavatelj sukulenata i kaktusa, što do sada nisam bila, uvijek sam više bila za klasične cvjetajuće biljke trajnice...Kupila sam i dobila, nešto sukulenata pa sam ih stavila u moj novoformirani kamenjar i nešto u vaze na balkonu...Mislim da su jako zahvalne biljke tako da ću ih i dalje sakupljati i diviti im se...smile183
sutra je novi dan
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 22:39
prekrasno!Tongue
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 00:28
Sve si nas zarazila sa sukulentima (i nadjelila), mislim kad bi samo njih imala da bi isto uživala u vrtu kao i sa cvijećem, sada svi cvatu, nešto posebno...
Ova na zadnjoj slici je mrak...Clap
život je more
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 23:21
smile227    koja ljepota !
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 07:11
draga moja nemože čovjek ostati hladan gledajuči tvoje predivne sukulente i da znaš da si me zarazila smile57
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 08:23
OTOK
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 08:40
Joj, Otok, daj me nemoj s tim sukulentima! Pa očice mi lijepe ispale!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 164165166167168 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.