Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gazanija - Gazania splendens
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gazanija - Gazania splendens

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 20>
Korisnik
Poruka
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2011 u 09:19
Evo mojih bebaća, među njima je i jedan iberis!



Baška Voda
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2011 u 06:52
Sretno sa tvojim bebićima!
Clap
Gazenije su vam prekrasne,Clap
tako je sa mojim bilo:
 
gdje je puhalo sa vjetrom,smrzle se ,ostako prezimilo vani.
Mislim da bi ih ,kada su vani trebalo zaštititi.
 
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2011 u 17:16
Danas je bilo lijepo sunčano vrijeme, moje gazanije jedva dočekale...evo ih.




Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2011 u 18:56
Kako su ti lijepe, kao usred ljeta.
Moje u zidanim žardinjerama su bujne, ali zelene. 2-3 pupoljka nešto pokušavaju...do sad su prezimljavale sasvim uredu.
 
U sandučićima mi izgledaju kao da su ih čerupale kokoši, neću ih ni slikati...one su vrlo upitne hoće li preživjeti zimuConfused.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2011 u 21:28
pćelica prekrasna ti je ova žuta sa sivim lišćem, rascvjetanaClap
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2011 u 22:37
baka, mari hvala...da jučer je takva bila, a danas ništa, samo sliku mogu gledati...

Mari, jesi ti svoje spremila unutra?
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
anta 188 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anta 188 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 10:00

kako se one pelcaju????mama ih ima pun balkon pa da se ponudim

Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 10:16
anta_188, pogledaj ovdje i sve će ti biti jasno, ja poslušala savjete od jelse i bila prezadovoljna
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
anta 188 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anta 188 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 10:24
vrlo jednostavno..hvala ti puno..budem probala ja za vikend barem dvije zapelcat pa ću vidjeti kako će mi se kroz mjesec dana razvijati
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 16:15
pčelice, anta me je preduhitrila. Ja sam svojih nekoliko već što rasčlanila po Jelsinom uputstvu što pripikirala par što su se same zasijale, nadam se da će preživit pa će na proljeće bit i za tebe. Ovu puzajuću kao tvoja imam ali nije tako lijepa i bujna jer je dosta kasno posađena. Ili ću ti poslat na proljeće ili donjet kad budem išla u Zagreb. Danas prolazim ispred Veprica, a one cvitaju li cvitaju. Ovo sunce ih je odmah nagnalo da otvore svoje žute cvitiće. Lipe ko tvoje!
Baška Voda
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2011 u 14:08
Originalno poslano od člana pčelica7 pčelica7 napisao:

baka, mari hvala...da jučer je takva bila, a danas ništa, samo sliku mogu gledati...

Mari, jesi ti svoje spremila unutra?

spremila sam, ali na njima se zadržavju neke mušice, pa ne znam kako će opstati, no sa strane tjeraju mladi izboji, možda bude dobro
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2012 u 11:24
jedna cvate u staroj kući bez grijanja


Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2012 u 16:00
Kako sam bila ponosna na moje bebaće, davila sam i vas s njima a danas nema nijednog.
Bura je ovaj put puvala nekim čudnim smjerovima, bile su na zaklonjenom balkonu s južne strane ali ih više nema.
Pitare izvrnilo, zemlju izbacilo a cviće odnilo.
Nema šanse po ovom vrimenu otić u gornji vrt, jeli ono šta je posađeno u zemlju ostalo vidit ću naknadno. A tako su mi bile lipe...
Baška Voda
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2012 u 18:51
pa to je stvarno grozna bura kad je isčupala i gazanijeConfused
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2012 u 19:11
Mari draga nije samo gazanije nego i 4 pelargonije, iberis, 5 maćuhica tek kupljenih i 2 ruže pod bocom. Ostala samo sinova palma a sve ovo šta je bilo u malim pitarima odletilo.
MM uvijek govori kako je kod nas bura konstanta i da na nju uvik moramo bit spremni.
Baška Voda
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2012 u 22:47
dobro da nije odnijela krov nad glavom, ovo drugo će se obnovitismile85
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2012 u 22:56
Mari ima pravo ! Nedaj Boze veceg zla !
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 21:28
eh Cikas, uvijek je nešto... Ja sam se za buru pripremila pa spremila sve pitare na sigurno, al uvijek se dogodi nešto... Preživjet ću ovu buru, al je bila tuča, pa mi je sve satralo pred koji mjesec i cvijece i pitare... pa se opet oporavilo...
~Cvijeće je zemljin način da se nasmije~
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 19:38
Danas sam bila u obilasku gornjeg vrta i ostala zadivljena
mojih ljubimica je ipak dosta ostalo posli ove bure.
Baš sam happy!




Baška Voda
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 22:57
Danas sam razmnožavala gazaniju na način kako nam je jelsa_ pokazao, nadam se  uspjehu iako kasnim, trebalo je to ranije napraviti.
Cikas kako su tvoje, sigurno su naveliko krenule...
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.