Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bergenijino cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bergenijino cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 67>
Korisnik
Poruka
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 18:44
ClapClapClap prekrasno!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 20:16
Bergenija, guštala sam i samo guštala šetati tvojim vrtom, a naročito sam zastala pred kamenjarom (moja tiha patnja) koji je, malo je reči predivan

Clap
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 22:06

baka, triša, hamara, vanja - smile78

Netko mi je slikicu okrenuo - baš mu hvala!
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 23:16
Vau, stvarno prekrasno cvjeće, konstrukcija je super ideja, a cvjet clematisa: smile227
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 23:27
Bergenija ovo je sve prekrasnooo, ali stvarno prekrasno. Ona konstrukcija je super, mogli bi je patentirati, jedva čekam da bude puna cvijeća.
život je more
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 05:12
Prošetala u sitne sate tvojim kamenjarom, dužna sam odgovor. Ona biljka za koju se zagubilo ime je Scabiosa japonica var. alpina, vis. 25 cm. Cvate dugo od 6-10 mj. cvijet identičan kao Scabiosa columbaria f. nana, samo krupniji. Zanima me je li ona Lewisia ima nazubljeni rub listova?- meni se čini da je riječ o saksifragi (Saxifraga x geum, prije mi se čini S. 'Southside Seedling'), možda griješim, ali i cvijetovi me zbunjuju. Bilo što je, lijepo je. poz..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 07:59
Bergenija, ovo je prekrasno, nemam riječi
Na vrh
tonx View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tonx Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 08:43
jako lijepo,
kaktusi mrak,
kombinacije boja listova i cvjetića: jako jako lijepo  Clap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 12:32
Kamenjar je takav da bih najradije došla k tebi s veeelikom prikolicom - sve natovarila i otpeljala u Međimurje 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 12:47
ajme Bergenija koliko ljepote kod tebe,pola cvijeća prvi put vidim.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 12:58
Ma Bergenija je legenda u svemu -svaka častsmile79
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 14:00
super se sve rascvalo,a baš je fora ova kombinacija plavog i bijelih irisa Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 17:48
SilveK i Lantana - MM cvjeta što ste mu pohvalile konstrukciju (sad će s veseljem napraviti još toga što imam na umu)Wink
 
Baka Bea - ono što sam napisala piše na etiketi - naravno uvoz iz Nizozemske - hvala na imenovanju biljčice - jedva čekam da procvjeta!Thumbs%20Up
 
Hvala OTOK-u i tonx-u - Hug
 
Anaida samo ti dođi kod mene, ima kamenja u Istri  za cijelo Međimurje!
 
SLAVONKA - Hughvala, kolekcija se skuplja polako....... kad čovjek u tome uživa!
 
niho legendo - Wink taj naziv  više odgovara tebi nego meni, jer otkako si s nama cvijetni forum je više šaljiv i zanimljiv
 
kontessa - ja bih voljela da se malo više plavi kod mene, ali..........Wink dobro je i tako!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 18:42
Koja uživancijaaaaa prošetati tvojim dvorištem Clap. Kamenjar je moja tiha patnja. Pokušala sam ga napraviti, ali krivo mjesto ili krive biljke za to mjesto, sve propalo od vlage. Zato uživam u tvom kamenjaru i baš guštam u prekrasnom cvijeću. Naravno da sam malčice ljubomorna, ali samo malčice Wink.
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 19:31
Bergenia, ti si tako tiha i skromna. Ako druge stvari upola tako dobro odbavljaš kao vrt, imaš zašto biti glasna i uobraženasmile79 
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 19:43
Kod tebe uvijek ima puno lijepih stvari za vidjeti (naravno, kad imaš vremena staviti fotkice). Prekrasno!!!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 22:08
kat.rea - svi smo mi malčice ljubomorni na vrtove drugih, Embarrassed
vera4 - o tome bi se dalo raspravljati.....ali nećemo sada o tome..neka djela govore sama za sebe!Hug
dada28 - hvala!Wink
Na vrh
zagorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 688
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zagorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 23:07
baš sam se nauživala u tvom vrtu... sve mi se dopada i šta malo ljubomorna; jako sam ljubomorna, najrađe bi ga preselila u svoje dvorište Wink
Bergenia, imaš baš lijepo cvijeće SmileSmileSmile
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 19:41
Bergenija ponavljam - uživam šetati tvojim vrtom, opušta me Heart
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 22:45
Pekrasan kamenjar. Konstrukcija je super.smile141 Samo ti pokaži svom M pohvale to je razlog da napravi još više stvari, nekad postanu ne zaustavljivi.Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 67>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.