Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše vikendice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše vikendice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 32>
Korisnik
Poruka
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 14:01
Draga moja, danas sam i ja prošetala pokraj tvog jezerca i moram ti reći da je jako, jako lijepo...Naravno, pohvala i za vaše vrijedne ruke...ponekad me posramite, kad vidim kako ste puni enrgije, ti i tvoj muž. Bravo!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:19
Prekrasno Triša, svaka čast svima, lijepo jezerce i mali mostić, kao iz priručnika o vodenim vrtovima. Clap
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 22:31
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

More, gorje, more, gorje, stalno se smjenjuje moje staniše, a povremeno svratim i u Rijeku,
Kako smo od nedjelje do utorka biti u gorskoj vikendici i radili na jezercu evo nekoliko slikica da ne zaboravim

Ovo je drvo akacije za budući mostić došlo iz obližnje šume



Most u izradi, djelomično složen - na stolu



Zgotovljena je već i ograda



Postavljen na najuži dio jezerca - stoji savršeno - ne mrda - težak je



U konačnici izgleda ovako, svi smo preko njega prošetali


  Znaš kako ja volim vodu da se ne moram okupati ne bi ni to a preko mostića me ne bi preveli ni u ludilu zato ću ja okolo-još malo i eto me i u SkradnikWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 23:00
Drage moje, svih vas volim i zahvaljujem na lijepim riječima. Sutra opet gibam gore sa punim bunkerom kamenja, da  se završi okoliš, jer još se vidi najlon na nekim mjestima.
 
Moja niho svi smo stajali na mostu, s mm bilo je tu preko 400 kg, dođi isprobat ćeš ga.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 23:09
Hej Triška, pa ja ovo tek sada vidim, prekrasno.....jezerce već sada super izgleda a mostić je famozan. Sve pohvale TM, jer realizacija je nesumnjivo njegova, a ideja ..... e to već nisam sigurna Wink.
Ono cvijeće crvenih listova je irezina - sobno cvijeće. Može ti ostati vani do hladnoća, ali ga poslije moraš maknuti. Ja ga imam u tegli, ali je vani skoro do svih svetih, odnosno prije mraza pospremam u kuću.
Na vrh
Cvita View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 23:11
Još fale patkice i labudovi i eto prava mala bajka, (princa i princezu da ne spominjen, oni su uvik tu).
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 08:53
Hvala cure, kat rea nešto sam pobrkala, dakle na jesen ide u teglu, jer sam ga stavila u vrt, ali nije problem.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 12:47
Pokušavam ti se zahvalitismile79 ali ne ide. Napiši kad si izbrisala PP, pun ti je pretinacsmile223
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 14:59
Mislila sam u nedjelju doći ali idemo na more pa se vidimo uskoro. Lijep pozdrav-----------moram se Br. prošetati po toj šumi da nađem i ja drvo akacije i još koji cvijetić
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 15:20
jako lijepo, jezerce i mostić su smile120
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 20:20
Trisa, mostic je fenomenalan!! Veelike pohvale za ideju, ali bome i za izradu, odlican posa!!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 22:51
Samo se ti kartaj idi smile44zube imaš tamo bazenić i na spavanje
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 22:16
Tri dana proveli smo opet u vikendici u Skradniku. Bilo je super, preko dana vruće, a nožu 18-19 stupnjeva, divota. Donijeli smo opet hrpu kamenja i gotovo pokrili najlon oko jezerca. Sada fali još samo sitnije kamenje za pupunjavanje rupica.
MM napravio je klupicu u stilu obitelji kremenko, kako bi pasala uz mostić, pa se šetnja uz jezerce dopala i mojoj Triši
 
 
MM je ugradio podvodnu pumpu, a u vreću od krumpira stavio čepove boca koje služe kao filter. Sve to u kombinaciji savršeno je očistilo jezerce, pa je sada ful bistro, evo čak sam uspjela uhvatiti stanovnike našeg jezerca, koji su u mjesec dana od 1,5 cm narasli preko 4 cm.
 
 
Kako je preko dana bilo prevruće za neke aktivnosti Triša i ja vrijeme smo provodile ovako
 
 
Evo kako izgleda klupisa Kremenkovih
 
 
Ovo je malo iz daljega, a vidi se i Hoyina frčkava vrba, koja je posađena krej jezerca (kraj nje je ovaj štapić da je mm ne pokosi).
 
 
Sada samo ostaje da se nadamo da nam krtice neće izrovati ispod najlona i probušiti ga.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 22:24
Jezerce supeeeeer izgleda. Zadivila me bistrina vode.Pohvale za TM. A i klupica je sasvim solidna i sigurno će izdržati dulje nego neka kupovna.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 22:35
Osim veselja koja nam pričinjava jezerce, razveselio me cvjetom jedan šareni lupinus
 
 
 
 
Ricinus u cvatu je prekrasan
 
 
 
Ne znam što je ovo, ali isto je jako lijepo - ima takvih cvjetova puno - valjda iz sjemena
 
 
Po zemlji puže dragoljub
 
 
Kombinacija cvjetajućih begonija i ove puzavice bila je pun pogodak za potpunu hladovinu
 
 
 
Datura ima puno, ali samo sam ovaj cvjet uspjela vidjeti - na žalost brzo ocvatu, a mene nema
 
 
Uvijek zanimljive boje ukrasnog slaka
 
 
 
koji zgodno izgleda u ovoj polovici bačve, koja nema dno
 
 
Kalifornijski mak narastao preko 50 cm - lani je bilo jako nizak
 
 
Prkos je predivan zahvljujući susjedi koji ga zaljeva kad me nema
 
 
I naravno suncokreti na rubu vrta kao sunce na izlasku
 
 
Ima još puno toga, ali već sam uploadala 40 slika i za večeras će biti dosta, samo ću još staviti neke slike mojih plodova iz vrta, ali u drugu temu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 22:36
tek sad vidim mostić i oduševljena sam..bravo za ideju i za majstora Clap bome je ova debela hladovina u koju si se smjestila odlična stvar za ove opake vrućine..super Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 23:08
nevjerovatno koliko je vrt napredovao od mog jedinog posjeta. mostić,klupica,sve je savršeno!
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 23:10
nije me bilo neko vrijeme, i evo ovdje se svašta dogadja...ne stignem ni pohvatati konce.....Triša, svaka vam čast i tebi i TM, pravi ste majstori, a cvijeće......
Ako se ikad dočepam tvoje vikendice, bogme ćeš me morati dobro držati na oku...inače ode ti i jezerce, pa makar ga stavila na terasu hihihihihi......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 23:17
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:




U konačnici izgleda ovako, svi smo preko njega prošetali





prekrasno!!! smile75
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 08:29
ooo Triša prelijepo...divan je mostić  i jezerce (a kakve su to ribice?)..Big%20smile..liejpo mjesto za odmorit
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.