Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 14:34
anaida,napokon evo i tebe  smile113osličan si shoping napravila..kamenjar će biti super kad se razraste sve Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 15:58
Anaida, mi smo posijali englesku travu. Pa su nam mravi (to je trebalo vidjetiLOL) marljivo skupljali sjeme na hrpice.Pa smo posijali opet i stalno zalijevali i tako nekoliko puta. Na koncu ispala obična livada. Još smo dosijavali jer zbog lovora, kestena niti trava nije baš uspjevala. Sad je konačno sve zeleno. Kako kaže Vera, korov, ali šišamo redovito, pa se ipak napravio lijepi tepih. A sad na proljeće je bila krcata ljubica. Tratinčice su stalno tu. I na koncu djeluje ljepše nego "pravi engleski" travnjak za koji kažu da treba jedno 300 godina da postane onakav!Big%20smile 
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 13:32
 počevši od punih kolica pa do kamenjara- uf, bit će to super kamenjar!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 14:47
anaida iskrena da budem prvi put čitam tvoju temu i stvarno sam je sa oduševljenjem pregledala divna ti je i kuća i vrt ali moram da izdvojim ove male stoliće na kojima držiš neke cvjetove u kući pored prozora kao da su ručni rad kovano ma divno je sve ali oni su mi posebni
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 14:37
SilveK, tako i treba - i ja "kradem" ideje ovdje EmbarrassedEmbarrassed
 
Korijenko, oleander je ružičaste boje..
 
Moje drage, moji dragi - svi koji mi se javljate, toplo vas pozdravljam!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 15:28
Lijepi kamenjarClap!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 16:34
Pa bože ja imam osijećaj da ti Anaida nisi toliko ni svijesna ove ljepote, e stvarno ti zavidim i neznam šta bi ti rekla, ja nemam riječismile95krasno, svaka ti čast
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 13:22
Draga Tajčice - moja orhideja ima već tri godine i cvate mi dva put godišnje po 4 mjeseca, a ponekad i duže (evo, ovi su cvjetovi sada od Nove Godine na njoj). Cvjetovi su joj uvijek dosta bogati, no osobno mislim da su joj ovi do sad najljepši. Ja ju nisam presađivala, zalijevam ju redovito, ne mijenjam joj mjesto, povremeno ju prihranim univerzalnim sredstvom za cvatuće bilje... I jako ju volim.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 14:19
Evo još par sličica.. Ovo je moj otok sa stotinu lukovica koje polako niču, a uz njih su i trajnice koje sam lani dobila i zasadila i sad čekam kako će rasti da prepoznam što to, zapravo, ja imam WinkWink  Ma, prekrasna su to iznenađenja!!!
 
(molim vas da travu oko otoka ne gledate, morali smo špricati korov koji je potpuno prevladao i sad čekamo da se sasvim osuši pa ćemo iskopati tu nesreću, malo prorahliti zemlju i posijati novu travu)
 
 
 
 
Passiflora je prezimila u podrumu u ovoj velikoj posudi i sad ju iznesoh van, da mi se malo  aklimatizira, pa će onda u zemlju, ali s posudom jer ću ju na jesen opet sklanjati unutra... Prevrijedna mi je da riskiram s njom vani, zimus je bilo i -18 kod nas...
 
 
Još je netko prezimio u podrumu, a ljepoti i naočitosti mu to nije smetalo. Evo nam i ljepotana oleandra na terasi, da malo sunca uhvati, pa će na otvoreno i on.
 
 
 
Moja kamelija ne cvate, prezimila je vani pod pokrivačem grančica bora, ali mi ipak nekako loše izgleda.. Ova je slikana u dvorišto moje svekrve, nedavno ju je kupila i cvjetovi su još uvijek prekrasni
 
 
To je sve za danas... Sad sam na poslu, zatvorena, pa liječim dušu promatrajući vaše vrtove i okućnice, a idući tjedan se nadam novim aktivnostima, sličicama, biljčicama i radostima!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 09:47
Iz Bergenijinog novog kamenjara došla sam pogledati tvoj. Ova će vtlarska godina biti obilježena kamenjarima, postali su pravi modni detalj u svakom vrtu, krasno si ga složila, oleandar je isto krasan i spreman za sadnju u vrt, boja ?
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 13:51
Prekrasan kamenjar, trebalo je dovući to ogromno kamenje, ja radim suhozide s manjim kamenjem jer ga ima puno, ali ovo veliko je puno efektnije. smile141
život je more
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 15:46
Ne znam više jesam li se upisala ili ne, ali divim se. Mašti i trudu.Krasno,
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 17:15
Danas vam ostavljam slike moje bijele magnolije koja blista od bjeline i mamac je mnogih znatiželjnika, a miriše opojno... Imam takve dvije ljepotice, kad narastu obarat će s nogu ( i s bicikla jer svi koji voze ulicom u njih gledaju   LOLLOL )
 
 
 
 
 
 
A ovo je novi uradak MM ClapClapClap - staza preko vrta prema ulici (imamo mogućnost izlaza na dvije strane, točnije na dvije ulice jer nam je kuća na vuglu)
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 07:11
Originalno poslano od člana lika1 lika1 napisao:

Anaida nemam ti što reći na svu ovu ljepotu jer ovo doslovno ostavlja bez teksta,pregledala sam sve stranice i ne znam što je ljepše dom ili vrt svaka čast za ideje!smile211
Potpisujem!Big%20smile
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 22:38
Ovu ideju s začinskim kamenjarem mislim ukrasti i jednog dana iskoristiti smile57
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 11:46

Anaida,

 

samo jedno pitanjce, da li ti orhideja prvi puta ovako cvjeta nakon što si je kupila ili ti ponovo cvjeta ovako prekrasno. Pitam zato što moje orhideje cvatu 3 x godišnje i to cca 2 mjeseca ali veličina i količina cvijeta nije onakva kao prvi puta nakon što sam je kupila

 

 

 

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 13:43
Najljepša hvala svima na lijepim riječima!  Sve ono što vidim u vašim vrtovima i domovima dodatna mi je inspiracija za uljepšavanje mog doma i okućnice... Jedva sam čekala proljeće i sad dišem punim plućima!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 23:34
5+ začinskom kamenjaru!
Čitam tvoj post o travi i mislim si ga nisam jedina. Koliko god se trudila, engleska trava neće u Hrvata!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 20:49
Draga, ostala sam bez riječi, sve nešto prtljam s kamenom, ali ovo što si ti napravila je genijalno, mogla bi ti ukrast ideju kad bih imala mjesta.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 21:20
divno Anaida,bas uzivam setajuci tvojim vrtom:)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.