Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje vrtne biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje vrtne biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 73>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 15:08
Pčelice ima više vrsta campanula.Imaju i visoke i niske i trajnice i jednogodišnje.Ova je niska navodno može u kamenjar i navodno je trajnica.Znat cemo to na proljeće,ako preživi zimu u bašti..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 10:15
Alisa, prekrasno!Clap
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 11:04
Hvala,Baka ,Još da nije ovog ludog vremena sigurno bi bilo bolje.Kiša i varljivo vrijeme traju več mjesec dana..Dalije mi još nisu počele da cvjetau i još dosta drugog cvjeća.Nemaju dovoljno sunca i topline....
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 11:09
Draga moja tvoje su vrtne biljke predivne, fuksije su me očarale, a oni ljiljani, naročito onaj tamno crveni-predivno je sve, zaslužuješ i da ti dalije budu najljepše.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 11:12
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Draga moja tvoje su vrtne biljke predivne, fuksije su me očarale, a oni ljiljani, naročito onaj tamno crveni-predivno je sve, zaslužuješ i da ti dalije budu najljepše.



Pored onih tvojih divni ruža ja nemam baš prolaznu ocjenu..
Hvala na komplimentima
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 11:18
Hajde bolan Ali pokazivaj ja sigurnio znam da toga kod tebe ima na pretek za pogledati . Meni je procvijetala vrtna azaleja od mene i jako je divna biljka -šta misliš jeli se sama osijemenjava ili moram i njeno sijeme kupitismile80
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 18:33
Niho tek sad vidim ovaj post.Stvarno ne znam odgovor na tvoje pitanje.Pitaj Menu...Evo malo mojih novih sličica..
Noćurak

dalija

pasiflora
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 18:35
Neveni












Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 18:36





jabuke..

ruža koja je trebala biti nježno lila boje..

hortenzija

Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 18:37
Ovo sam slikala u istočnoj Bosni.Neka sukulenta,valjda..Uzela sam pelcere..Raste u prirodi

i ovo takodje
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 18:39







Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 18:39

još jedna fuksija procvjetala
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 18:40
Koliko preljepok cvijeća!!!!!
 
Svaka čast!!!!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 18:40
Baš je predivno-dalija fenomenalna nemam riječi 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 18:41
Lijepo sve, ali ipak ruže su najljepše!
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 18:46
Hvala vaaam
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 19:03
Alisa....sve ti je lijepo, svaka čast Big%20smile.....ali, pa zar ti niti jedna ružica neće na kraju biti onakva kakva je bila na etiketi? Nemreš vjerovat koji peh....Unhappy. Lijepa je i ova tamno roza..., daleko od toga da nije lijepa....ali nije ona koja je trebala biti, zar ne? Confused
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 19:47
Flavia hvala na pohvalama..Vidiš i sama da ni jedna ruža nije kao na slici.Prije sam kupovala od istog proizvodjača i bile su baš kao na slici.Ove godine ni jedna...Sad sam upravo vidjela da je pascali procvjetala potpuno bjelo...One dvije koje su trebale biti nježno lila su pink roze,jedna je sa nekim mini cvjetom,bijelo-roza..Baš mi je krivo što nisu onakve kakve sam htjela.Ali zadovoljna sam ovim pink roza jer obje mirišu nevjerovatno jako i lijepo.Posebno sad poslije kiše.Ako ništa bar to me raduje...U pupu mi je i narandzasta penjačica,bila je skroz loše,jer sam je premještala.Sad sam bila u bašti,i pravo sam ljuta na sebe.Koji sam krš napravila,posadila sve bez reda i sad dosta biljaka je ostalo zarobljeno ispod večih cvječki.Velike guše male.Onda i ladoleže sam svugdje nagurala a da nisam razmišljala o osloncu,pa ih dosta puže po zemlji il su neki pregusti pa im ni cvijet ne vidim dobro..Ovo mi je škola za sledeču sezonu.Ima popravni,ako bog da..
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 20:03
koliko kod tebe ima ljepote..neznam šta bih izdvojila jer je sve predivno
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 21:41
Originalno poslano od člana stefkaja stefkaja napisao:

koliko kod tebe ima ljepote..neznam šta bih izdvojila jer je sve predivno


Hvala Stefkaja
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 73>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.