Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - anastazija - radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


anastazija - radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 48>
Korisnik
Poruka
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 16:57
evo dok ne počnem pripremati gozbu za proljeće Wink da vam pokažem najnoviji uradak... zanemarite odbljeske na staklu
 
 
i detalj
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 17:00
rad je fantastičan! koja je prava boja podloge? na prvoj slici ona je meni crna a na drugoj smeđa
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 17:34
rose, crna je podloga.
ma, to staklo je grozno za slikati a da nema nekih fatamorganasmile103
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 17:45
Prekrasne ivančice! Na koji način radiš 2k na staklu? Pretpostavljam da si ivančice i podlogu stavljala ispod stakla. Interesira me da li ide prvo 2k na onda slikai na kraju boja?
ANĐELKA
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 17:59
predivan tanjur Clap
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 19:47
Prekrasan tanjur,ove ivančice super izgledaju na tanjuru.
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 20:08
Jao majko prekrasno, apsolutno prekrasno.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 21:00
Predivan tanjur,ono baš,baš ...smile94
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 22:40
...prepreprepreksan je, draga Anastazija smile94, ivančice su predivne, a još ovako kontrastirane, saaaaavršeno... lagano sam se onesvjestila
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 09:10
tanjur je tako lijep da nemam rijeci hvale nego samo smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 09:19
Anastazija rad je fenomenalan!!!
 
Jednostavan a lijep, meni je taman...
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 11:27
tanjur je prekrasan, savršen....smile120
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 15:30
slažem se ...super si ga napravila...tako je efektan ...ludnica,smile71
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 15:32
Uuuuuuuu, prekrasno, ovo je nešto originalno, savršeno!!!!!!!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 20:09
baš sam smile146 što vam se sviđa. i ja sam jako zadovoljna s njim. u planu je još nešto na istu foru da bude kompletić uz to pa će to biti prijateljici za rođendan.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 20:16
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Prekrasne ivančice! Na koji način radiš 2k na staklu? Pretpostavljam da si ivančice i podlogu stavljala ispod stakla. Interesira me da li ide prvo 2k na onda slikai na kraju boja?
 
to mi je bio prvi pokušaj sa 2k na staklu. uspjelo je iz drugog pokušaja.LOL LOLLOL 
da, sve je sa doljnje strane.
radila sam ovako: prvo 2k (step 1 pa step 2), pa srebrni porporina prah, pa ivančice izrezane sa salvete, kad se osušilo obojala sam preko ivančica vrlo precizno sa bijelom bojom, i na kraju sve sa crnom. sve si skužila?
 
kad sam prvi put radila i kad sam završila sa crnom bojom poznali su mi se tragovi od ljepila za salvetu tj. prijelazi gdje ima ljepila i gdje ga nema. pa sam sve oprala i ponovo. u drugom pokušaju sam i ivančice i cijelu površinu prešla sa ljepilom i onda je bilo o.k.
nadam se da će ovo moje iskustvo koristiti nekome
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 21:20
To me i mučilo. I ja sam probala i isto su mi se poznali tragovi ljepila. Možda se treba malo duže sušiti, tako da ljepilo ne probije 2k
ANĐELKA
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 19:07
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

baš sam smile146 što vam se sviđa. i ja sam jako zadovoljna s njim. u planu je još nešto na istu foru da bude kompletić uz to pa će to biti prijateljici za rođendan.
 
 
 
 
Dobar ti je smajlić, 
rsffst%20-%20hhdy%20-%204mislim da nisi ni vidila šta on zapravo radi.............
 
 
 
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 19:50
Originalno poslano od člana dori-st dori-st napisao:

Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

baš sam smile146 što vam se sviđa. i ja sam jako zadovoljna s njim. u planu je još nešto na istu foru da bude kompletić uz to pa će to biti prijateljici za rođendan.
 
 
 
 
Dobar ti je smajlić, 
rsffst%20-%20hhdy%20-%204mislim da nisi ni vidila šta on zapravo radi.............
 
 
 
 
 
stvarno nisam vidjela, sad sam tek obratila pažnju na detalje, ajme Embarrassed smile156smile156smile96smile96
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 19:51
smile96
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.