Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavonkin balkon i dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavonkin balkon i dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 25>
Korisnik
Poruka
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 11:14
smile141predivno cvijeće, a najviše me raduje da mlada osoba i uz bebicu brine o cvijeću što je danas rijetkost smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 11:15
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Ovo je živa zaraza...šetam po vašim vrtovima i stalno govorim: "E još ovo si moram nabaviti", pa odem dalje i opet pomislim :"I ovo moram kupiti...
Nakon što sam prošetala tvojim vrtom, mislim da svakako moram nabaviti agapanthus, pa kane...eh da, i bugenviliju...postala sam megaloman!
Dada je zaraza je.Ja sam pola cvijeća prvi put vidjela ovdje na forumu,dosta toga već imam a imala bi i više da imam kuda s tim na zimu.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 11:15
predivno cvijeće, jako lijepe kaneThumbs%20Up
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 11:19
Originalno poslano od člana SLAVONKA SLAVONKA napisao:

bugenvilija je podivljala
 
------Ma napokon si se vratila i samo si nas zadivila -ma svaka ččast nemam riječi ---kad će moja bugica biti ovako lijepaCryCryCry...ne mogu dočekati . I baš sam sretna što si se javila da znaš kako nedostaješWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 11:19
Originalno poslano od člana bromelija bromelija napisao:

smile141predivno cvijeće, a najviše me raduje da mlada osoba i uz bebicu brine o cvijeću što je danas rijetkost smile79
Hvala ti Bromelija.Kad se nešto voli uvijek se nađe vremena za to.Baš jučer gledam kalendar i mislim se pa kad već dođe 8 mj.brzo će 10-ti i moram sve spremati u kuću i onda opet željno čekati proljeće i sve opet ispočetka.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 11:32
Hvala Stefkaja.I mene su ove godine kane zadivile,ljepše su nego što su bile na slici kad sam ih kupila.
Hvala i tebi Niho.Ja sam ti ko avion,ko da i nisam rodila.Čim sam došla kući prvo sam išla provjeriti u kakvom je stanju cvijeće i zaliti ga.
A bugica raste li raste,sad mi žao što nisam uzela još jednu.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 12:18
jako lijepo cvijece
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 12:18

ova mi se jako sviđa i nisam je do sada vidio[/QUOTE]
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 14:47
krasno cvijece...bravo...
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 15:56
Predivno ti je cvijeće
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 21:06
Preljepo ti cvijeće!!!
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 11:57
Hvala svima na posjeti smile78
čovjek uči dok je živ
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 14:39
Ma još jedanu malu forumašicu nam pokloniš i mi opet sretni i zadovoljni sa cvijetkom -i sve ti najbolje želim sa tvojom prinovom ---i ja bi ali moji mi ne daju------kažu imaš cvijeće i zabavljaj sesmile43-a ja bi b..........
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 15:10
Bila opet tu i ne mogu se nagledati tvoje bungenvilije.
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 19:07
Kad bih mogla mojoj bungi prenjeti ekran da vidi kako se to radi. A ne onako sramežljivo kao ona, trč-trč pa pupić.
 
Tvojoj svaka čast.Clap
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 23:02
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Ma još jedanu malu forumašicu nam pokloniš i mi opet sretni i zadovoljni sa cvijetkom -i sve ti najbolje želim sa tvojom prinovom ---i ja bi ali moji mi ne daju------kažu imaš cvijeće i zabavljaj sesmile43-a ja bi b..........
 Hvala Niho smile79, nema više meni 3 cure dosta!
E Niho neznam šta da ti kažem osim da zaprijetiš da ćeš tražit drugog majstora smile96
čovjek uči dok je živ
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 23:07
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Bila opet tu i ne mogu se nagledati tvoje bungenvilije.
Štefice tako sam i ja gledala kod drugih bugenvilije,kad je Triša stavila sliku svoje i rekla gdje ju je kupila ja sam ju odmah išla tražit i našla,bila je malena a ja sam ju mazila i pazila Wink i ona se pretvorila u ljepoticu.Sad ne prođe ni dan da ju po nekolko puta ne pogledam.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 23:09
Originalno poslano od člana kamilica kamilica napisao:

Kad bih mogla mojoj bungi prenjeti ekran da vidi kako se to radi. A ne onako sramežljivo kao ona, trč-trč pa pupić.
 
Tvojoj svaka čast.Clap
Hvala Kamilice Smile ,
ne brini i tvoja će se brzo pretvoriti u ljepoticu.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 23:14
banana
22.5
 
12.7
 
danas,28.8
 
 
 
čovjek uči dok je živ
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 23:17
cikasica pušta 3-ći list ove god.smile199
čovjek uči dok je živ
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.