Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 44>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 01:24
Još malo nakita...
 
...voćkica još imam nešto napravljenih, pa sam složila još jednu zveckalicu na tu temu, mada ipak s malo drukčijim rasporedom, dodatak su listeki od češkog kristala, a voćkice, za one koje ne znaju, rukom su modelirane iz polimernih glina (fimo, premo, sculpey)...
 
 
 
...još jedna narukvica, krupniji čips zelenog kalcita, s nešto metalnih dijelova i jednom mojom perlom od polimerne gline u sredini....
 
 
To je to za noćas...ugodnu nedjelju svima Blowing%20Kisses
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 01:32
Sve je kao i uvijek apsolutno prekrasno, ali meni je najdraža posudica. Apsolutno me očarala. I onaj vilin konjic mi je mmmmmmmmmmmmmmmm. Prekrasan. Apsolutno braaaaaaaaaavo!!! joj da i voće...voće je diiiiiiiiiiiivno
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 08:58
zaista prekrasno..nemam više šta reć..
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 10:27
sve prekrasno, ali ove voćkice.......toliko lijepe (i jestive)!!!!
ANĐELKA
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 11:04
Ja se ne mogu nagledati tvojih radova, pa sam opet svratila.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 11:36
voćne i zelene zveckave narukvice su mraak!smile93
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 14:27
ah .... kao što sam rekla, riječi nemaju smisla
smile211smile58
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 16:12
zelena je naravno favorit...čips super uklopljen sa središnjom okruglicom...
voće ne volim ni malo al tu narukvicu bi "pojela" bez imalo razmišljanja...
"uznemirena"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 17:29
Draga Primavera, gledam tvoje radove od samog početka, sve jedno ljepše od drugoga.
Najprije su me oduševile vesele ribice u okvirima - uvijek mi se sviđaju te neke morske teme.
Nakit je prekrasan, ova zadnja narukvica mi je možda najljepša od svih (iako se je teško odlučiti), a krasni su mi i broševi (valjda zato što ih volim nositi).
Priznajem da sam sad opet otvorila tvoju galeriju radi onih tvojih boca (nešto ću ti malo ukrasti ako se ne ljutiš) jer imam namjeru "ubući" neke šalice i vazice u fimo.

Još jednom, sve pohvale, prekrasni radovi
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 17:39
 Valentine%20balloons....hvala vam svima puno, puno... Saara, Duda-Lave, Anđelka, Dada, Rose, Anastazija, Orca...
 
@draga Saara, misliš na onaj zeleno-narančasti komplet (ogrlica, naušnice, prsten)?
 
...budući da ja voće silno volim i ne počinjem niti jedan dan bez zdjelice voćne salate, oblikujem ga s puno ljubavi, vjerojatno zato ovaj nakit privlači toliko pažnje...na Flora-artu ove godine, sav moj nakit radjen s elementima voćkica bio je stvarno razgrabljen
...ne volim raditi velike serije, no voću se uvijek rado vraćam budući da sve radim bez ikakvih kalupa, uvijek ispadne novo i drukčije...pa vjerujem da će ga biti još Eat%20watermelon
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 19:06
Da da na taj sam mislila. A voće ti je za pojest.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 19:26
@draga Saara Thank%20You...ono drugo je  Construction  Wink
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 19:27
Hi hi. Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmsmile72
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 22:44
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Draga Primavera, gledam tvoje radove od samog početka, sve jedno ljepše od drugoga.
Najprije su me oduševile vesele ribice u okvirima - uvijek mi se sviđaju te neke morske teme.
Nakit je prekrasan, ova zadnja narukvica mi je možda najljepša od svih (iako se je teško odlučiti), a krasni su mi i broševi (valjda zato što ih volim nositi).
Priznajem da sam sad opet otvorila tvoju galeriju radi onih tvojih boca (nešto ću ti malo ukrasti ako se ne ljutiš) jer imam namjeru "ubući" neke šalice i vazice u fimo.

Još jednom, sve pohvale, prekrasni radovi
 
 
Draga naša Otok...ha, nema ženske inačice u hrvatskom jeziku...Confused ...prije svega, puno, puno ti hvala na lijepim riječima, i ja svakodnevno pratim kolikogod stignem sve najaktivnije članice ovih dijelova foruma, pa zalutam i medju "cvjećare" da se nagledam ljepota, Brbljaonicu, gdje god stignem...tako da mi nije promaknuo tvoj veliki doprinos u radu ovog foruma, posebno mnogobrojne sjajne ideje koje si nam linkala...hvala ti puno na tome ...a naravno i svi tvoji prekrasni decoupage radovi...
 
...što se ideja tiče, slobodno se posluži, i tako dva para ruku uvijek drukčije naprave, a meni će biti čast da sam te inspirirala svojim radovima, i jedva čekam da nam pokažeš te šalice i vazice...i mali savjet, ako se nećeš ljutiti...ne znam koliko si do sada radila s fimom ili nekom drugom polimernom glinom, no vrlo je bitno da za dobar rezultat svaki komad gline s kojim misliš raditi tako dugo gnječiš ili još bolje ako imaš mogućnost, provlačiš kroz pasta mašinu, sve dok ti, kad ju preklopiš na pola, ne nestanu napukline, tada je spremna za rad. A sve vaze, boce, šalice prije nego ćeš ih "oblačiti" dobro obriši papirnim ručnikom natopljenim običnim alkoholom. I ako možeš, radi u gumenim rukavicama koje dobro prianjaju uz ruku, kasnije ćeš imati manje problema s obradom. Ako ti još kako mogu pomoći, slobodno se javi.... Smile
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 23:22
Hvala Primavera na savjetima, radila sam nešto malo sa fimom ali svaki savjet dobro dođe

"Gnječilicu" za fimo imam - mog sina to gnječenje i miješenje strašno smiruje
Wink, ja onda mogu nastaviti
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 10:48
Primavera, prekrasne su mi ove zveckalice, odmah se sjetim finih voćnih bonbona smile93
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 12:14
@Draga Otok, kad imaš takvog pomagača, ne možeš fulati  Kid%20With%20Toy%20Car 
 
@Draga Monna, puno ti hvala Thank%20you! ...je, je, naročito kupine i maline, i ja se sjećam onih finih bonkasa od kojih nam je jezik ostajal pofarban LOL
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 13:18
Ova zelena narukvica me oduševila!!!
 
Prekrasna je!!!
 
Bravo Primavera!!!!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 15:46
Drago Proljeće Thank%20You...znaš, volim onu Lorcinu "Verde, que te quiero verde...." ili po naški "Zeleno, što volim zeleno...." zato i jesam na cvjetnom forumu Wink
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 15:52
Draga Primavera,upravo sam pregledala sve tvoje radove i nemam riječi,mogu samo rećismile211.Nakit ti je predobar! Čak ne mogu niš izdvojiti kao najljepše!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 44>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.