Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - cvijeće od rosa2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


cvijeće od rosa2

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 66>
Korisnik
Poruka
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 11:25
i plavi kokotici su krenulixxxxxxx
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 11:25
zecjih uši je duplo vise nego lanizecje%20usi
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 11:27
i kerija ce uskorokerijau%20pupoljcima
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 12:21
Prekrasno ma nek je krenulo pa stićemo sve smile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 16:20
Kuc,kuc!Wink Stiglo proljeće i kod tebe. Pupa, cvjeta na sve strane!Clap
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 19:06
krasno, rosa, lijepi podzdrav
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 17:11
Rosa--------------- gdje cviječa još -ajmo bolan da vidiš i ja nemam ali sam nešto skockala pa sebi se sama zaćudim-ma idi kod komšije slikaj tako radi i Triša pa se mi divimo -ajde ajde bolansmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 19:14
Lijepo Rosa, jorgova, kerija Clap
život je more
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 20:25
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Rosa--------------- gdje cviječa još -ajmo bolan da vidiš i ja nemam ali sam nešto skockala pa sebi se sama zaćudim-ma idi kod komšije slikaj tako radi i Triša pa se mi divimo -ajde ajde bolansmile96
Ma problem ti je u tome sta ti mene okruzuje vecino starije gospođe a njima ti se to vise neda pa nemam gdje slikati, ma ko bi rekao da nasa Trišica stavlja tuđe cvijeceLOLLOLWinkE samo da znas danas iako je nedjelja ja sam radila (valjda ce mi oprostiti ovaj gore jer sam morala)dovezli su mi kamen i skipali pokraj ceste pa sam ga morala maknuti ,a onda sam usput samo ispraznila jezerce i postavila ga unutra .Sutra slikam da vidite.Cure hvala vam na lijepim komentarima koje ostavljate u mom vrtu, ljubim Vas.
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 20:31
I neka si radila danas, ako si morala, nikom nisi naudila. I ja sam radila. Mene zadnje vrijeme veseli cvijet zimzeleni, vinke. A tvoje cvjetaju na veliko!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 21:04

da moj je ove godine pun cvijetica i jos ima mnogo pupoljaka sastrane bas sam vesela

cvijet za cvijet=buket
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 21:13
ma samo ti nama pokaži pa nek je i kamen u pitanju drago će biti -legendooooo
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 21:21
ma cuj nekako me sada uhvatio kamen ,mogu reci da mi sada nekako ljepse izgleda jezerce bar meni ,a jos stizu dvije traktorske prikolice kamena ,a onda jos i pijesak za stazice ,bas mi je danas mm reko kaj mislim napraviti kamenu stjenu na dvoristu koliko je vec kamena dovezeno,al sta ces mu ko mu je kriv kaj me slusa pa mi ga voziLOLLOL
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 17:36
kao sto sam jucer obecala evo kako sam prerenovirala jucer jezerce,al da ne kazete da danas nisam nista radila ,danas sam napravila jedan malecki kamenjar ,posadila sam i cuvarkuce,napunila stare lonce sa zemljom ,slozila terasu ma bilo je tu svacega al sam imala i pomocnicu sa tisucu i jednim pitanjem zastomoja%20pomoc
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 17:37
evo i fanovi%20kamenjarmoznog kamenjara
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 17:38
starinski lonac udomio je potocnicajednu potocnicu na neko vrijeme
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 17:39
a ova stara felga čuvarkucecuvarkuca
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 17:39
evo i jezercejezerce
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 17:40
a i ono je dobilo novog stanovnjezerceika
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 17:41
ovo je sastrane ,a vidi se i malo da je moj pomocnik radijezerceo
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.