Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Malo smo se ponovili...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Malo smo se ponovili...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 49>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2008 u 09:33
Super je kanta, ja imam vrlo sličnu, ali žutu, a prijateljicama sam na NG kupila male zalivalnike - bile su više nego oduševljene, a ja prošla za 12,00 kn po komadu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2008 u 15:45
Neuobično neko voće, Teak smile156
I ja bih takvo Wink
smile141
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2008 u 12:16
Evo da se pohvalim šta sam jučer dobila za rođendan
 
 
 
 
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2008 u 12:18
Codiaeum petra, Nolina i Singonij do sada nisam imala
a Bromeliu sam imala ali nisam znala ni kako se zove ni kako se održava pa mi je propala prije 2 godine tako da se nadam da ću sada imati više uspjeha s njom
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2008 u 13:28
Originalno poslano od člana alkemicar alkemicar napisao:

Codiaeum petra, Nolina i Singonij do sada nisam imala
a Bromeliu sam imala ali nisam znala ni kako se zove ni kako se održava pa mi je propala prije 2 godine tako da se nadam da ću sada imati više uspjeha s njom

        Stvarno super. Lijepi darovi - očito kod nas čovik ne mora puno mozgat što da nam pokloni , a da bude dobrodošlo. smile48
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2008 u 14:35
Pa vidiš kako je to lijepo kad ljudi znaju što volimo....
Prekrasni pokloni....
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2008 u 14:52
Da prekrasni pokloni... Ma netreba puno razmišljat za odabrat poklon, neki cvjet i ja zadovoljna...
Per aspera ad astra.



Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2008 u 17:16
Alki, predivni pokloni!
I kod mene isto, cvijet je uvijek pravi poklon, a i  pojednostavi stvar onim koji poklanjaju!!! Zar ne?
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2008 u 20:12
prekrasno cvijeće alkemičar, a prijatelji znaju šta da ti poklone, super!

Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 10:04
sa cvijećem nikada ne mogu promašiti Wink
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 20:54
Prekrasna je ona bromelia
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 15:09
Vidjela sam da je admin nosi i brzom akcijom je spakovala. Interesantna biljčica naših baka , več zaboravljena ali meni su ti ljubičasti listovi super. Navodno ima žute cvjetove neugodna mirisa ali otom potom. Naravno zahvaljujem adminu.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 15:20
Od Tee su stigle juke i u večem broju od očekivanog. Još su na zimovanju ali svejedno kad god prođem kraj njih sjetit ću se ženske po mom ukusu.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 15:41
Samo Hele pazi da im ne bude pretoplo ipak su cijelu zimu bile vani....
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 15:48
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

Samo Hele pazi da im ne bude pretoplo ipak su cijelu zimu bile vani....

      Gore su da imaju i malo sunca ali to je hodnik koji se ne grije i rupicama (ventilacijom) je spojen sa vani. Tu su mi inače i trube. Jel to OK ili da ih stavim u garažu ( ali onda nema svjetla) ?
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 15:49
Ma ja mislila da je to u grijanom dijelu kuće - ovo je OK.

A sad da se i ja pohvalim

Poklon od Admina


Hvala, hvala, hvala......

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 16:11
Originalno poslano od člana Hele Hele napisao:

Vidjela sam da je admin nosi i brzom akcijom je spakovala. Interesantna biljčica naših baka , več zaboravljena ali meni su ti ljubičasti listovi super. Navodno ima žute cvjetove neugodna mirisa ali otom potom. Naravno zahvaljujem adminu.
 
Gynura je vrlo zgodna biljčica, imala sam je, ali žuti cvjetovi tako  ružn mirišu, da sam je stavila van, ne na sunčano, ali na dobro osvjetljeno mjesto i bila mi je prekrasna. Na žalost nakon nekog vremena mi je otišla.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 17:35
stvarno ne znam da tako loše miriš. Nisam nikada osjetio nekakav smrad.
Da sam cvijet nije tako ugledan koliko sami list biljke to da ali miris....
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 17:42
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

stvarno ne znam da tako loše miriš. Nisam nikada osjetio nekakav smrad.
Da sam cvijet nije tako ugledan koliko sami list biljke to da ali miris....

    Ja sam to pročitala ali zaista nije bitno - ili ju pomaknem ili ih odrežem. I tako su me listovi privukli tako da je zaista svejedno.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 18:16
Dobro, hej nije to baš tako strašno, no svaki put kad sam prošla uz nju, sam to primjetila, pa mi je ostalo u neugodnom sjećanju, ali mislim da njeni listovi zanemaruju taj miris i baš je lijepa - krasna.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.