Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj dekupaž
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj dekupaž

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 27>
Korisnik
Poruka
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 23:37
Predivno,predivno a cure ispred mene već su sve rekle....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 23:43
okvir je savršen!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 07:48
prekrasan okvir, izvrstan shabby i jako lijepo ukomponirani morski motivi, bravo!
ANĐELKA
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 08:37
evo još nešto dovršeno,htjela sam da izgleda onako pohabano pa sam rubove malo šmirglala ,kao što to radi izzy,ali mi je papir za šmirglanje prefin pa se boja nije dala osim na samim rubovima i nije ispalo kako sam htjela ,ali kako je je ostavila sam ga takvog a onda sam i listove masline malo pohabala ,pa sad vi prosudite kako to u konačnici izgleda
kod ovog pijata mi 2k toliko raspucava boju da pojma nemam šta dalje ,rekla bi izzy bez panike sad treba potufkati metalik bojom jer se one ne raspucavaju ali takvu ja imam samo zlatnu a to mi ne paše .ŠTA DALJE?
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 14:19
Ovo je rađeno sa stražnje srtane tanjura je li tako? ako je onda pokušaj na moj način,meni se to znalo događati ali ja radim s obićnim lakom za raspucavanje međutim ništa te ne košta da probaš-prelakiraj s bezbojnim lakom,možeš i dva put i onda stavi boju koja ti odgovara,meni tada ne bi raspucavalo!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 14:20
ZABORAVILA SAM ONO NAJVAŽNIJE -I MASLNE I OVAJ TANJUR SU ODLIČNI!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 17:32
Masline su ispale odlične, a kod problema sa podivljalim raspucavanjem se slažem sa Slavicom - pokuša prelakirati pa onda nanijeti preko toga sloj boje... Ništa te ne košta da probaš! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 17:34
Znam da sam nešto zaboravila... Okvir je mega dobar! Kao da je izašao iz nekog decor časopisa, bez zezancije! Stvarno si se nadmašila tu! smile71
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 20:21
bez obzira na pucanje boje meni ovo izgleda super, i masline su baš posebne!
ANĐELKA
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 20:47
slavica smile78od mene za pohvale i za pomoć poslušat ću tvoj savjet
izzy smile78svaka pohvala godi a kad je od nekoga čijim se radovima ja osobno divim ko mi je onda ravan Wink 
anđelka i tebi jedna smile78
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 21:28
svakimd anom sve više napreduješ... ja bi ovdje napravila baš taj kontrast i prelakirala zlatnim sprejem... 
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 21:49
mnataša..svaki dobronamjerni komentar i prijedlog je dobro došao razmislit ću o zlatnoj boji
hvala za ono napreduješ ,a ja moram reće ako je tako to je zato što učim od najboljih ...............stvarno ste najbolje
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 22:58
tanjur sa maslinama je odličan i jako lijepo prezentiran sa krasnom crvenom ogrlicom.narcisi krasni,odlično dorađeni bojama,a pukotine ćeš lako popraviti.ClapClapClap
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 23:01
Ja koristim hqs vernice professionale akrilni lak bezbojni brzosušeći,zadovoljna sam sa njime ,nije skup,u spreju je i košta dvadesetak kuna,kad mi se to dogodi posprejam dva put i stavim boju-problem riješen!Nadam se da ćeš uspjeti!
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 09:57
Okvir vrlo poseban,tanjuri prekrasni.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 12:35
Prekrasni su ti radovi, posebno mi se svidja skrinjica. Bravo!Clap
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 12:56
cure hvala na posjeti i na pohvalama
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 13:25
o ukusima se ne raspravlja ali meni je ovo tvoje raspucavanje fantastičnosmile94.......i bila bi jako sretna kad bi mi se nešto tako raspucalo.......Cry
a tanjur s maslinama je jako lijep,decentan......i lijepa zelena boja......jedino što sam ja malo skeptična prema "ofucanim" staklanim stvarima....to mi nekako najbolje ide na drvenim stvarima
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 13:58
mare da sam ja tila da to tako raspuca to se nebi desilo,vjeruj mi ,to raspucavanje je nuspojava 2k ,sad se dvoumim kako to završiti.
 slažem se s tobom da ofucanost najviše paše drvenim stvarima ali u malim količinama na staklu mi to fino izgleda kao kad to obradi naša izzy.
 smile219
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 12:51
Sad sam bila u frisko iz pecnice, onaj tvoj ram za slike budi sjecanja i lijepe uspomene smile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,191 sekundi.