Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 23>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 21:45
Otok super ti je ovaj proljetni uradak, mogu ja pogodit od čega su cvjetići, od manistre... LOL, napisala sam u dijalektu pa će opet pitat od čega ...
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 21:53
Pogodak u sridu.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 22:02
aaaaaaa znam ja šta je manistra
a znala sam da sam takve cvjetiće već negdje vidjela, ali da sam ih i jela nije mi palo na pametsmile50
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 22:18
Najprije su trebale biti perlice, ali sam imala samo okrugle, bojala sam se da će otpadati. Onda sam išla tražiti male botuniće (dugmad), ali ni to nisam našla. Pa su mi na pamet pale zvjezdice za juhu (paštica, tjestenina). I nju sam jedva našla, nije prodavačima baš bilo jasno zašto neću tjesteninu abecedu ili taranu, nego sam baš zapela za zvjezdice LOL. A kako bi me tek gledali da sam im objasnila zašto baš zvjezdice ...
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 11:19
Otok, ti si čisti genije! smile58
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 19:44
Ajme, OTOK, kako dugo nisam bila u Razni hobi, pa sve od jaja nadalje je fenomenalno!!!
Mramorirana jaja odlična, ono što je izniknulo iz njih još bolje, a kompozicija tog dvoje neprocjenjivo dobra Clap

Sličica za mladu (nadam se ne previše naivnu LOL) djevojku živa, živahna i živopisna, nek si malo jače tonove boja odabrala Smile

Ali swap za Izzy, I'm speechless, sve sam ispucala komentare, nešto apsolutno savršeno izvedeno...
I da ti komplimentiram, bila sam uvjerena da si rukom crtala cvjeteke i čudila se preciznosti i volji LOL
ALi ideja s manistrom (tjestenina?Tongue) nevjerojatna, bravo bravo bravo na cijeloj stakleno-proljetnoj fantaziji, ja bi to ravno u neku slikovnicu ili još bolje, pretvorila u animirani spot Shocked!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 00:48
Baš sam tila nać tvoj rad, pa uđi tamo, uđi ovamo...i evo konačno te nađem...rad mi je savšen, a za manistru...ma svaka čast! Ideja i više nego odlična!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 16:06
Ajme meni ova zadnja slika mi je nešto posebno..prekrasne boje,oduševila me je,dugo sam ju gledala i divila se..svaka ti čast..smile227a ovo sa tjesteninom je pregenijalno,eto što veliki um nađe,ja se ne bi sjetila ni da mi je pod nosomLOL,Otok pregenijalno..Smile
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 13:18
Hvala vam na pohvalama za moju swap staklenu sliku. Moram neskromno proznati da me je baš ponijela inspiracija i da sam i ja zadovoljna kako je ispalo.

A sad nešto klasičnije, za moju forumsku prijateljicu koja obožava cvijeće, naročito plavo




Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 13:50
smile58..obožavam tvoje slike!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 22:52
Ako me ti ne natjeraš da se isprobam na staklu, pa makar i neuspješno,..ne znam tko će!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 23:46
...mogu samo reći da me tvoje slike jednostavno oduševljavaju, jednako ova posljednja, kao i swapić za Izzy koju u strci s vremenom nisam ni stigla iskomentirati... jako sam ponosna što čak dvije tvoje ljepotice krase moje zidove  
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 16:09
jedna boja, jedno poljeeeee
Mislim da me kužiš, sve sam ti s ovim rekla.
Napravila sam još jednu sliku, večeras ću je stavit, a naravno, tvoj stručni sud mi je jako bitan
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 09:33
Konkurencija je dobra i poticajna. Maredelmare ozbiljno prijeti LOL pa se moram potruditi.

Evo od mene jedan cvjetić




Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 13:47
Baš si me nasmijala , ako te potičem to je dobro-potakla si i ti mene!
Ti si "krivac" što sam se uhvatila stakla.

Super mi je ovaj ruža, malo mi je neobična pa zato i zanimljivija- kao da pleše(uff, ovo je haikikuuuu poezija )-odlična mi je, nekako je prozračna!
Uh, nikako da izrazim šta hoću reć!
A ova pozadina..joj, što ti je ovo dobro ispalo!    
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 23:31
 wiu%20wiuwiu%20wiuwiu%20wiu ....da, da, da... ovo je već neka druga dimenzija... žuta ruža kao takva meni osobno najdraži je cvijet, ali na stranu to, oduševljava kako si ju smjestila u prostor, pozadina kao da isijava njenom ljepotom i bojom...fantastično draga Otok, konkurencija je stvarno dobra i poticajna, a mi koji posjećujemo ove kutke najviše ćemo profitirati od toga uživajući u novim postignućima kreativnog izražavanja... od mene i ovaj puta duboki naklonYou%20Are%20The%20WomanYou%20Are%20The%20Woman
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 22:16
Maredelmare i Primavera smile78
Evo još jedan cvjetić, sličan, a ipak različit




Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 00:53
Ma onaj mi je već bio fantastičan, a ovaj je još nekako neobičniji...ma savršeno!

Ti si moj guru!!!!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 12:09
Otok odlično.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 13:34
...ajme mene Shocked  Faint ....ovaj mi je najljepšiji od svih najljepših  Love%20You 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.