Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Maredelmare-galerija radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Maredelmare-galerija radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 27>
Korisnik
Poruka
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 22:16
pratti galeriju od mare je nemoguća misija, sve pršti od novosti!
Ona tacna i podmetači su mi mrak!
baš su tako veseli i svježi, ma odlično.
Ostalo u revijalnom tonu ništa manje dobro od navedene tacne.
smile82
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 22:26
Sarita, Rose, Katarina, Mumica, Biljana, Šabica...potičete me da se ne odmaram...dobit ću podočnjake do brade

Sarita...mislim da ću se malo morat bacit na male kutije, iz komercijalnih razloga.....a ja taaakooo volim velike kutije

Rose, ne znam koje si dvije zelene miješala, al koje god da jesi, nemoguće je dobit ovako svijetlu nijansu.
Nije friško zamiješana, pa se ne mogu točno sjetit...mislim da sam miješala jednu zelenu (boja trave, tako nešto), žutu, i posvijetljivala bijelom
dok nisam dobila ovu nijansu...al, mora ti bit i žute da ne ispadne ledeno svijetlozelena.

Šabice, izdvojila si ono što je i meni samoj najbolje "sjelo"
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 22:36
mare hvala ti puno,imam takve boje,budem sutra kemijala pa ti javim rezulatat
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 08:25
Trudim se napisati nešto što već ne piše , a i kada napišem protumači se isto ....prekrasnoEmbarrassed.Posebno su slatki mali sićiThumbs%20Up,ne zaostaju niti flašice...ali ti i sama znaš da su odlične, zato još jednom smile141 za siće
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 15:17
Hvala andora

Evo sad nešto za male klinceze....dok pripremam bočice

Na ovoj dasci sam koristile konture i šljokice...a mora se malo sjajuckat za male dame
Ova bijela biserna kontura, je jedne marke koju sigurno neću uzimat više jer je jako teško radit s njom-debela, razliva se, ajme meni...
Doduše...možda bi nataša uspjela, al ja nisam majstorica od vitica, al evo, sve u svemu...pa nisam baš nezadovoljna...ocjena prolazna...to ja sebi, ko sebi



...a moram malo pilat s detaljima...ne bi ja bila ja... ...



...ne znam koliko vidite šljokice, al mala vila je sjajuckava...baš kako ih se sjećam kad sam ih ono zadnji put vidjela...baš su se sjajile




ona blesava bijela biserna kontura, jedne marke..tamo
neke..



Ovo je jedna od bajki mog djetinjstva...a valjda ih i današnje klinceze čitaju...toplo se nadam zbog njih samih



Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 16:03
joj mare,med i secer,eee pa gdje nadje Snjezanu,a boje sjedi,sjedi 5 majstorice.smile57
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 16:12
radovi su prekrasni al snjeguljica..... smile72
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 20:53
Snježanu, ili Snjeguljicu, našla sam u jednom dućanu u Splitu di uopće nisam očekivala salvete.
Rose, Snješka je stigla iz onog dućana na nathodniku...bilo je još nekih dječjih salveta....ajme, mislim da nije bilo štrumpfova ti-dam-ti-ti-da-ti-daamm...baš su mi bili simpa uvijek   
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 22:59
preslatke su ti ovi dječji motivi!a zbunila si me totalno!pročitala sam školjkice umjesto šljokice pa gledam,vračam se,ponovo gledam i ništa mi nije jasno  i onda nakon dugog proučavanja idem ponovo čitati i vidim da sam krivo pročitala!pa mislim,je da imam cvike ali mora biti da mi se dioptrija povečala ili su školjkice sitne!o Bože!koji dućan ima sneguljicu,gdje na nathodniku?tako je slatka!Thumbs%20Up
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 23:09
Slaviceeeee!!!!! Pa onaj naš dućan na nathodniku di si kupila onu kutiju s pregradamama, pa ona platna!
Sjećaš se sad?
Onaj ispod gimnazije na desnoj strani-nema ni jedan drugi tu. Cccc...imaš 1 iz zalaganja
Kako se znaju zatvarat...taj dućan možemo zvat "Posljednja šansa"
Sasvim slučajno sam vidila salvete kraj kase i pogledala...kad ono- Snješkicaaaa!!!!!

A šljokice, ili školjkice.....pa ne bi bilo čudno da sam napisala i školjkice kako ja brzopleto pišem   

Stavila sam slike s našeg Praznika cvijeća u temu "Sajmovi...."..onako, zbrda-zdola, kako sam slikala tako je i nabacano bez reda i rasporeda    
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 14:32
mare ti si postala pravi meštar od bočicasmile72.....ali to još nije sve......i druge stvari su ti odlične.....tacne,podmetači,daskesmile95......držim ti palčeve da bude toga još dok te drži volja za rad....smile78
 
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 15:53
MareN rastem ko kvasac i od sreće!Tenk ju, tenk ju!
Al, dobro si rekla ono dok me drži volja...ja sam takva da baš trebam iskoristit tu fazu, kad me pusti, onda mi se ne da ništa neko vrijeme, samo    
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 17:54
Ni brzi vlak ne može stići tvoje uratke mdm,samo ti vozi u petoj.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 18:05
Kika moja, moram ti pošteno priznat da sam već malo izdušila...ma junačko srce bi, al tijelo posustaje!!!
Sve više mislim na , a bojim se uzet Red Bull...ma ko zna kakav bi to efekt kod mene izazvalo ...da ne bi bilo nešto ovako.....il ovako
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 18:51
dok ti radiš ja   ......kad se ti umoriš eto mene na noge laganesmile214.............tako da je uvijek neka mare u akcijiWink.....
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 19:27

volim vile vilenjake bajke zato ...supač
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 00:55
O jako lijepo, vitice su ti odlicne i konture, daju 3D dimenziju, superiska, bravo smile169 PS. Posjeti blog od mare-nostrum
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 01:43
Biljana, bila sam, i sva sam hepi, evo ovako nekako:
A danas sam od 7:30do 20:30h bila u Dioklecijanovim podrumima jer imamo opet sajam.
Došla sam kući jaaako umorna...a onda, prekrasno iznenađenje! Yesssss!!!!
Ma nekako odjednom nisam umorna!

Evo neke sličice, što sam zaboravila stavit:

zamislite...baš čudno...jedna boca:




malo svaštarila:



jedan okvir:



a kako sam još od Snjeguljice u svijetu bajki...morala sam ubacit u okvir ovu sličicu:



Onda me uhatio napadaj malih bočica za začine, one mi baš sjele (naravno, vama ne moraju), a vidi se po tome da sam ih slikala sa svih strana (skoro)    :








Mislim da vam je dosta bočica i da biste najradije rekli:
a voli ih ti, al samo s jedne strane je dovoljno

Zbog jedne suvenirnice iz koje su me tražili da im napravim koju malu (naravno, jeftinu) kutiju s motivima masline, lavande, morskim, ...napravila ovu..iako sam ovu salvetu koristila već na jednoj od meni omiljenih većih kutija, al malo drugačije dijelove salvete stavila na prijašnju.
Nije mi bilo stalo da je prodam, baš zbog te suvenirnice, i danas je baš bila neka loša prodaja-kinezi, japanci, francuzi,....svi slikaju fotićima, i degustiraju hranu, ne kupuju baš...a ja prodam baš nju

Al opet-danas je bilo sigurno, a suvenirnica....nikad ne znaš šta će im se svidit, osim da mora bit jeftino:




Mislim da bi ovih dana mogla prešaltat u manju brzinu, juče mi bio dan "D"-pravi test izdržljivosti.

Malo ću naslagat slika iz D.podruma u temu "Sajmovi..."-čim uhvatim vremena..samo šteta što nisu mogle bit kvalitetnije.
Idem malo zujit po vašim galerijama da vidim šta je friško.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 07:05
sve viđeno uživo,ljepše nego na slikama!prekrasno!
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 09:48
Ovi začini me oborili s nogu..smile71 Može jedan savjet mare: koja je boja stavljena  kao podloga na bočicama, moja soljenka je kao porculanska pa sam je bojala fasadnom za beton i zalipila salvetu i jednom prelakirala al mi se sve nekako čini da će držatdo prvog pranja, na dnu mi sve pari gumirano i da bi noktom mogla skinit. Sorry šta te tlačim, al mi pariš tata-mata šta se tiće boca i bočica, jel možda tajna u višeslojnom lakiranju??
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,204 sekundi.