Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali-veliki s(c)vijet
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali-veliki s(c)vijet

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 27>
Korisnik
Poruka
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 19:01
Viš,viš,Kat.rea,kak isto mislimo-ženska za ,i moju,kuću!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 20:42
A i za moju, kad bi se mene kaj pitalo...LOL
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 21:51
smile96
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 22:35
sve ti je preslatko
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 23:27
Šetam  smile199  i ja po vašim vrtovima i  smile94divim se lijepom cvijeću.
Nekada ostavim kakvu pohvalu ili sličicu smile57a nekada prođem bez tragova, jer su drugi prije mene sve napisali pa da ne ponavljam.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 09:44
rain, K. rea, Horti i ja bih je rado vidjela uz svog sina, ali već ima dragog, dobrog i pažljivog
Time is something you can never get back..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 14:36
Predivno cvijeće , na tvojim slikicama me prvo fascinirala boja cvijeće, prekrasnosmile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 18:32
smile227I još bezbroj puta smile227ClapClapClap
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 16:16
Jao cure, kako ste me nasmijale...!!!!! smile96smile198 Ove komentare od kat.ree, rain, horti i misty moram pokazati svome dečku i budućoj svekrvi, ako su slučajno propustili spoznati koliko sam poželjna snaha! Hehe... smile197 
No šalu na stranu, hvala vam na svim lijepim komentarima, nemojte se ostali ljutiti ali moram se posebno zahvaliti Kat.rei na tako lijepom i opsežnom komentaru i naglasiti da samo osoba koja je sasvim skromna, nesebična i neopterećena ljudskim slabostima kao što su zavist ili ljubomora, može napisat tako lijepe riječi nekom koga čak nikad nije ni vidjela!
Ali, kada bolje razmislim, svi ste vi moji dragi gosti takvi!!!!!! Hvala vam na tome!!!!
smile79za Miru021, Mali kaktus, Misty, Korijenko, Saru, Kat.reu, Rain, Horti, Gioiau, Lilie, Šmrcko i Baku!

P.S.  Kat.rea, pošalji mi adresu na pp i stižu ti campanule glomerate, da dokažemo tim škrticama kako su u laži kratke noge! Wink
Misty, ono je jedna ruža, samo što cvijet kad je stariji ovako posvijetli pa izgleda da je druga ruže, a i inače je cvijet dvobojan samo se na fotografiji baš i ne vidi - u sredini je narančast a na rubovima ružičast - jako je lijepog cvijeta i jako sam zadovoljna s njom! Nadam se da će doživjeti veću starost i visinu kakvu zaslužuje!Smile
Korijenko, pošalji mi adresu na pp kad stigneš pa čim budem vadila lukovice šaljem!Smile
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 21:09
Prekrasno cvijeće .
Bojim se da če naše cvijetoljubice dobiti snahe koje ne vole cvijeće kao ti .
Uvijek u životu dobiješ ono što ne želiš
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 10:34
Pa gdje si springy ? Disapprove
Time is something you can never get back..
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 11:00
cvijeće je prekrasno i super uslikano smile55... samo što je to bilo u 7 mjesecu... a sad niš... HOĆEMO JOŠ!!!smile213
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 08:27
gdje si?nedostaju nam slikice!
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 22:21
Evo me napokon nazad!!!!!! Svašta je bilo kod mene ovog ljeta - malo radila, malo išla na more, malo išla na praksu... I tako. Moram priznat da sam jedno vrijeme svoj cvijetnjak čak malo i zapustila, nisam dugo ništa novo posadila. Ali toliko volim ovo što već imam tako da su moje biljčice bile dosta strpljive samnom i danas mi je cvjetnjak možda malo manje rascvjetan ali se tako lijepo ozelenio kao da je proljeće - i sviđa mi se! I hvala svima vama koji me niste zaboravili! Pa evo koja nova slika!

Započet ću s plumbagom jer mi je trenutno najljepša biljka u kolekciji - zbilja je predivan sada!!










Nešto novo kod mene - asteri!







Staza okupana lavandom postala je staza okupana nevenom.







Sandevila






Biljke mi progutaše kamen!




Gaura







Bakopa je sad najljepša!










Kokotova krijesta.




Mislim da vam još nisam pokazala sve svoje kaktuse - pa evo i njih!
































Sedum




Koja ruža...










Pupavica




Jedna grupna...




I jedna prava jesenska za kraj.




Sutra dolazim u vaše vrtove nadoknadit propušteno, pristojno se najavljujem Wink! Vidimo se!smile79
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 22:26
Meni je ovo fantastično
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 22:27
Cvijeće je smile227 Ne mogu ni jedno posebno izdvojiti.
Kaktusi smile183 !!!!  Ova zadnja slika je smile149.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 22:34
Dugo te nije bilo, mislila sam da smo ti dosadili.

A ako ovako izgleda zapušteni cvjetnjak, kako onda izgleda njegovani cvjetnjak?

Ti si sa nekog drugog kontinenta, kod tebe kao da nije bilo ni suše, ni vrućina, ni lošeg vremena, ni kišurina
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 22:42
Krasne slikice rane jeseni!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 22:47
Anči39, i ja sam oduševljena sa plumbagom! Toliko jako bi ga voljela sačuvati za drugu godinu, nadam se da ću uspjeti. Hvala ti!smile78

Lilie, hvala puno!!!smile78

Otok, bilo je i kišurine i tuče i suše prije svega toga, ali izgleda da je kiša pasala cvjetnjaku jer sam ga prije toga bila malo zapustila - jednostavno previše vode se troši iz vodovoda i nismo tako mogli više. Kao što sam i rekla cvijetnjak se lijepo zazelenio kao da je proljeće, a bilo je sve suho grozno! Ono na čemu je ta kišurina i tuča najviše ostavila posljedica je balkonsko cvijeće (kao što vidiš petunija i bidensa više ni nemam, sve sam ih bacila, sve mi se uništilo) i na onom manjem polukružnom cvjetnjaku kojeg ne želim ni slikat - nije lijep. Uglavnom, hvala na komplimentu!smile78
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 22:47
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Krasne slikice rane jeseni!


Hvala!smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.