Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvjetni spomenar
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvjetni spomenar

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 32>
Korisnik
Poruka
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 15:03
kad nećeš slikati cvijeće evo ti još malo stihova:
o lili, sunce moje drago,
sjećam se dana kad san te srio.
ne bi te dao ni za kakvo blago,
bez tebe da živim ja ne bih umio!!!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2010 u 23:05
Draga lilice sigurna sam da imaš novih fotkica, daj malo se sjeti i nas da uživamo kod tebe.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 17:45
Evo novosti vidim da ste nestrpljivi!
Hvala na nostalgiji i krasnim stihovima u mom spomenaru!

Strpljenja molim, malo su mi ispale prevelike slike.LOL








Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 19:14
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 19:46
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 20:06
LIli kaj ides na Island, malo da se odmoris od klinaca.
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 20:07
Ma neee, moraš malo dulje čekati, da ti se pojave sličice!!!
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 12:50
orhideje su predivne!!!!!ClapClapClapClapClapClapClapClap
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 13:15
Jesu krasne su orhideje. Ali ja sam vjerojatno jedan od rijetkih cvjetoljubaca neobožavatelja orhideja... više volim , ajmo reći, obično cvijeće.Embarrassed
Kliknula sam na oba linka i oduševio me drugi. T.j. slika  dijela tvog vrta!ClapClapClapClap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 13:57
Prekrasne slikice, kao da smo uronili u boje..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 16:24
ejjjjjj, nema te dugo!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 22:17
Draga lilyce ti se baš nećeš više družiti sa nama, ili nam nešto posebno spremaš, jaaaaavi se, jaaaaavi se.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2010 u 21:41
Waterlili gdje si nam ti Hug ??
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 15:39
smile161
Pozdrav! Prvi puta sam ovdje i ostala sam oduševljena sa svim, a tek ova skulptura! Više je nego prekrasna i savršeno se uklapa u vrt. Predivno!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 19:31
smile39kako prekrasno
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 20:59
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Prekrasne slikice, kao da smo uronili u boje..


Moram se složiti s našom Anaidom, i ja sam uživala u prekrasnim slikama, kao da uronila u MORE BOJA!!!!!!!smile71


Ali duggggooo te nema,  a kada dođeš opet će to biti u tvom stilu, kaosmile227!!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 21:20

Zacrvrkutah i ja ovdje sa prvim sjajnim zrakama sunca. U mom dvorištu sve se budi iz polusna. Hrpice zemlje svukuda. Krtice su opet imale tulum. Ovaj je trajao malo duže. Trava je ugažena i gusta poput vunenog tepiha. Hladnoća je bakrenom bojom obojala lišće. Zima je na odlasku. Još poneki minus i nalet snijega očekujemo od nje. Ovako kao da je nije ni bilo. Zima me totalno uspavala. Previše robe, hrane i boravka u zatvorenom prostoru. Mene zimogroznu teško je istjerati iz kuće.


Danima već sa čežnjom gledam u svoju terasu. Fale mi mirisi prvih zumbula, karanfila i friško opranog veša na konopu iznad ležaljke. I žubor vode u malenoj fontani-buretu. Zujanje pčela na plamencu i bumbari na žutom sedumu. Prve trešnje i maline.....mmmmm......pa jagode.......i šlag naravno.


(načas zaboravih da planiram dijetu...ne znam koju više po redu, al tko broji??)


Ove 2011 planiram posaditi još pokoje drvo i grm, te neke nove vrste hemerocalisa, plamenaca i pupavica. Možda se ostvare i neki drugi planovi. Još je puno staza koje čekaju da izniknu iz trave.


Javila bih se ja ponekad, samo nikako da smislim nešto pametno. Danas imam inspiraciju, makar u tragovima. Svega imam preko glave, od obaveza, kuće, briga oko djece i nekako mi mjesec preleti od plaće do plaće. Nadam se da nećete zamjeriti što se nisam dugo javljala.


Paketiće što sam obećala, poslat ću na proljeće, obećajem. Kave što sam propustila, popit ćemo nekom drugom prilikom nadam se čim zapuhne neki meni dobar vjetar (sad zvučim ko Mary Poppins).


Ozdravite mi svi, odmorite se koliko uspijete u još ovih zimskih dana, ja ću se probati javljati malo češće nego inače. Samo da znate, nisam neki ljubitelj zime i jednostavno čekam da prođe.....


Neka Vam je cvjetna, zdrava i sretna ova Nova godina!

p.s. Svim dragim gostima hvala na posjeti!









Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 22:09
Prekrasno, ono burence je baš lijepoClap

A recept od kolačaWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 22:18
Baš lijepo od tebe da si se javila ,već sam se zabrinula jako.
Sviđa mi se ovaj zadnji kolač Wink a onaj prvi bi mogao biti Princeza Dijana .
A i bor ti je prekrasan da nepričam samo o jelu a trebala bih i ja na dijetu.
Lijep pozzzdrav !!
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 22:43
njam njam, to je zimsko cvijeće, fino nešta
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,191 sekundi.