Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hercegovački vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hercegovački vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 76>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2010 u 13:57
Točno u podne, nije kod OK korala, nego krenuo moj paketić prema tebi!!!!!

Raširi ruke, otvori srce i pripremi motiku!!!!!!smile127
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2010 u 14:20
a jesam se nahodala, ali tako mi i treba kada nisam bila u redovitom obilasku smile39
super ti je polica sa sukulentima lijepa brojčica je u pitanju Clap
virkala sam i virkala šta je kraj pampasice...lagerstoemia super izgleda Thumbs%20Up


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2010 u 14:20
Tikvić,dobila sam tvoje biljčice!!Hvala ti punoo,punooo!
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2010 u 22:43
 Moon  hvala na posjeti,  smile79.
 Free sve je spremno za nove stanovnike mog vrta i dok čekam da stignu ( bože kako im se radujem smile71),pripremam moje ljubimce za selidbu u novi dom smile219 gdje će vjerujem biti s ljubavlju dočekani i lijepo udomljeni smile162

  Kontesa hvala i svrati opet smile79.
 Alisice smile79
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2010 u 09:31
Tikvić..imaš predivne kaktuse..i vrt u jesenjem izdanju...Thumbs%20Up
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2010 u 20:15
ja osto paf a kaktusi su ti da vene sjecem uf ima da prodjem i ja kroz tu hercegovinu ...... a meni se cini da ce ova nasa tikvic ostat bez cega svima dijeli sakom i kapom Wink
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2010 u 22:15
užitak je prelistati tvoje stranice, draga tikvić...baš sam detaljnjo proučavala tvoju policu s kaktusima i sukulentima, sve prelijepi primjerci, ne znaš koji je ljepši. A tvoje preslatke tikvice su me oduševile i osvojile na prvuClapClapClap
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 18:53
 Hvala Magnolia, ja se već dugo spremam da ti se javim na PP ali mi je ovih dana uvjek neka frka, a do tada smile78.
 Dragi Pandić znaš onu staru , ko drugima daje, njemu Bog daje.
A ako te ikada put nanese kroz  Hercegovinu, svrati i napunit ću ti pun gepekt cvijeća smile78.
 Hvala ti  draga Sara, kaktusi i sukulenti su moji ljubimci i njima uvjek posvećujem najviše pažnje, a oni mi to uzvraćaju na najljepši mogući način. smile78

Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 09:42
tikvić prekrasno.dobro kaže panda koliko dijeliš ostat ćeš bez cvijeća.moramo se potruditi da i mi tebi puno toga pošaljemo.
sve što si mi poslala je posađeno i čekam proljeće da to sve lijepo procvijeta, i ne sumnjam da li će se primiti, jer znam da ti sve šalješ od svog velikog srca.
još jednom veliko hvala
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 21:00
Tikvić uvijek je lijepo k tebi navratiti, često šećem tvojim vrtom ali ne ostavljam trag!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 22:15
 Draga Magnolija, što ja cvijeće više dijelim, ono je sve bujnije i ljepše, a cvijeće koje sam ti poslala ne može falit, jer je s ljubavkju dato, a isto tako s ljubavlju posađeno.I ja sam posadila ono što si ti meni poslala i tako sam sretna, jer sam ga odavno željela.smile79
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 22:21

 Draga Sunceee baš sam se pitala gdje si, dugo te nije bilo. Sugurno si spremala zimnicu. Mogao bi da se desit " cvrčak i mrav", ako se desi ja ću biti cvrčak, a ti mrav!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 22:34
                           
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 23:43
Draga Tikvic , nepozvana sam ti bila opet u gostima ! Milina mi je bilo gledati sve sareno i sve zeleno !    smile79
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 14:42
Tikvić, javljam da je paket stigao, doduše samo papirić, ali sutra podižem paket. a pošto je moj paket k tebi putovao od ponedjeljka do četvrtka, tvoj je meni stigao odsubote do ponedjeljka i još preko nedjelje, čini se dasporo ide pošta od mene tebi!!!Jedva čekam jutro!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 14:46

smile99

Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 16:08
 Drage djevojke hvala vam na posjeti smile79!
 Draga Fre nadam se da sam ti se tim paketom bar donekle odužila. Perunike su bile moja davna želja, koju si mi ti ispunula.smile79smile79
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 16:34
Draga moja dobra vilo,kod tebe uvijek svratim sa posebnim guštom-čejfom.Divno si pospremila biljkice,a trublje,pampasica,ljubičica ma nemam rijeći,biljkice od dobre vile su  zbrinute i jedva čekam proljeće,ali i sad ih virkam i obilazim svaki dan,punosmile79za tebe
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 17:09
Samo sam još jednom došla vidjeti kaktuse, no ima novih sličica, burgmansije, ruže i još nešto svašta, ma divno je kod tebe.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 17:58
  Prije par dana dobila sam od Fre ogroman paket u kojem je bilo tako 
  mnogo  perunika, da sam pomislila da je prekopala cjel vrt:

 

Uploaded with ImageShack.us

i još mnogo drugog cvijeća, zlatnu kišu i magnoliju:


Uploaded with ImageShack.us

 

Uploaded with

Uploaded with ImageShack.us ImageShack.us

 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 76>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.