Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2011 u 00:08
Drage moje, evo, sa nešto nižom temperturom ( od 38.4) da vam se javim i zahvalim na posjeti, neću vas pojedinačno nabrajati.
Jučer je bio vrhunac moje prehlade sa 39.4 što nisam imala u zadnjih 20 godina. Najprije MM pa sin i evo ja. No, dobro je prošlo sve u Toscani a sada mogu malo i zabušavati ( početak je pa imam malo predaha, makar i ovakvog)
Neznam kada ću obići vaše vrtove i sve zanimljivsti koje ste ostavile već od kraja godine do danas ali mi fale one moje noći kada ja to sve stignem...
Još par dana i biti ću kao nova... Opet neću moći na kavicu sa curama ali ako prebace za drugi tjedan rado ću im se pridružiti ( vidim da ima naznaka da tako bude).
Ne zamjerite što sam malo neaktivna i ne stižem do vas, popravit ću to ali vam od sveg srca šaljem velike smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2011 u 10:22
Krasni kaktusići i orhideja, ima toga još kod tebe, napr. ona prekrasna ljubičica (moj listić već ima  žilice), a da ne govorim o ostalom zelenom cvijeću.
No pusti to sada, odmaraj se i ozdravi nam da možemo na kavu svi zajedno!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2011 u 10:35
brzi oporavak ti želim!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2011 u 17:27
samo se ti liječi
već ćeš nadoknaditi, pa ni nemaš nikakav zaostatak, mrtva sezona
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2011 u 10:00
Miro da sto prije ozdravis
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 23:11
Drage moje, najprije da vas izvjestim da sam ozdravila, da vam zahvalim što ste navraćale kod  mene i na željama za ozdravljenje: VILMAČ, milica7 , maslacak7 , Gute Fee , jagoda , moon, hoya , baka , korijenko, Lora, LOVRO ,  Triša, antonija , Mari,5510, gioiaa
 
Nema više snijega ni zima nadam se pa imam i veseliji avatar!
 
A da sam zdrava, vidjet ćete jer  mogu šopingirati  Wink
Ma tko bi tome u plodinama odolio? Baš ono što sam tražila crveni 
campsis radicans ( bar je na slici crveni, a i po nazivu, u temi http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=256&PN=4 tako piše)
 
 i ovaj plavi clematis ALPINA . Narcisi kakve nemam i tulipani, već nikli.. Što ćeš ljepše nego kada si zdrav i lunjaš po centrima LOL
 
 
 
 
 
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 23:18

Nema više temeprature pa si skinula (kapicu i bradu), novi avatar je veseo i svašta bi se dalo o njemu napisati. Ja sam eć u živoWink vidjela tvoje rezultate shopinga. Krasni klematisi, narcisi i tulipani Clap

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 23:28
Hvala moon na pohvali avatara i drago mi je da si uživo vidjela moje novitete!
Sada ih moram pručavati.
smile78
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 23:56
Lijepo si se ponovila. Nisam vidjela ovakve klematise. smile92
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 00:02
Hej lilie , pozdrav!
  U Plodinama sam sve  kupila po 49,90kn.
Narcisi i tulipnani po 10,00kn
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 08:32
Baš veseli novi avatar,odmah se vidi da si ozdravila i još u uspješnoj kupovini bila Clap
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 11:24
Opet si obnavljala svoje carstvo, drago mi je da si sada dobro. Ja ću isto ovih dana u pohode po vrtnom centru  ali kod nas je još to rano da se nešto sadi jer je još prilično hladno a još najavljuju da bi moglo biti i snijega pa ću još malo pričekati.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 13:08
mali kaktus , milica7 , hvala što ste navratile!
 
Za klematis da ponovim ono što sam ovdje naučila: ako ga kupite (neće biti rano ni sada) ne saditi ga u vrt 2 - 3  sezone. Eto, može nam biti na balkonu pa zato mislim da nije rano za kupovinu.
Milice, ne spominji mi snijeg, sjećam ga se prošle godine u ožujku ..Cry
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 13:46
Miro, lijepo si se ti obnovila - posebno su mi fora tulipani ovako već posađeni, baš bi npr. bili super i na prozoru takvi, sasvim drukčije od inače uobičajenog balkonsko-prozorskog cvijeća!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 14:55
vidim da si ozdravila, čim se daješ u sadnju novih biljaka, kakav je ono narcis, neka crvenkasta boja, zanimljivo
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 16:25
Big%20smileOzdravila jesi. Još ako je to bila "svinjarija", biti ćeš koju godinicu bez brige!Wink
Avatarom najavljuješ proljeće!Thumbs%20Up
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 17:23
Nabava novih ljubimaca je krenula, a što će tek biti za mjesec-dva
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 20:36
Lijepo je da si se oporavila i da si se ponovila.Meni je samo žao što ja pokušavam uzgojiti clematise ali mi naprosto ne ide.Veselit ću se tvojima.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 22:41
Mira,isprazni PPWink
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 23:22
Anaida , dobre ti ideje imaš i da znaš da ću ih staviti na prozor i poslikam kada procvjetaju.

 baka , ozdravila ja a i vama želim brzo ozdravljenje. Gripa je bila ali ona " svinska" nije a valjda me neće i ona ugvatiti. Možda još ima i za nju šanse jer sam dosta iscrpljena radeći i gubeći noći Wink
 
OTOK , nabavka nije ni prestala LOL Neka se samo nađem gdje ima cvijeća, ne izlazim praznih ruku. Ali na priljeće moram malo kontrole reda uvesti kod sebe. Zbilja znam pretjerati a vidim da nemam više kuda sa tim kada dođe zima. Za svim uginulim biljkama ću jako tugovati jer sam se vezala za svaku a to i nije jako dobro.
 
Mikica  ja ću ih rezuckati bosti, bosti i mora se uhvatiti koji i za tebe. Vidim da su mi neki u vodi krenuli pa eto na kavici ti mislim donjeti grančice pa probaj ( dok ti jednom ne donesem zakorjenjen).
 
shasha , oprosti, nisam gledala inbox a sada je prazan pa ako želiš javi mi se.
 
Svima smile79
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.