Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativna radionica by M&M
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativna radionica by M&M

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 36>
Korisnik
Poruka
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 22:55
hvala dzomba a danas ga bas gledam i iz iste te biljke rastu nove cvjetne stapke ali druge boje Unhappy ne znam dali on to tako jedna biljka bude u vise bojaQuestion bas me zanimaQuestion 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 22:59
evo i ova perunikica mi je podarila cvijet- ostale sumnjam da ce ove godine Ermm


Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 00:18
Draga Monny, evo i ja naletjela na ljepotu tvoga raja!
Vidi se da u tebi čuči veliki kreativac i lijepo da ti je mužić podrška i desna ruka. izdvojila bih lupinus (WOW!!!) i onaj mali zoološki za nećaka (ili nećakinju?), super ideja!
Doći ću ti opet!
pusa i sve pohvale na mladosti i ljepoti, al najviše na trudu.
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 13:27
moon ima tu jos dosta toga ali polako, puno hvala Wink

ajme LeoNata hvala od smile76
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 21:19
za peruniku smile186
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 23:01
Ovo je moj tracak srece ovih dana . . . prvi cvijet . . .











ovako to izgleda kad se popodne zatvori... malo je daleko kod pumpe...



jedan ne bas toliko zeljeni gost u jezercu (opet pored pumpe, nadan se da ga primjetite...) nisam imala namjeru to ni uslikati kad ono sad tek skuzila kad sam gledala slike...



ovo sam uslikala sa namjerom tako da su sada to vec 2 ne bas zeljena stanovnika mog jezerca Nuke



Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 23:08
prekrasno,a lopoč je smile227
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 23:15
Hvala sarajka  smile78
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 23:26
prelijepo monny ... de mi reci jesu u jezercu japanski sarani ili zlatne ribe ??'vrtek ti je fantazija ... fontanica prva liga tako sam ja imo namjeru nesto napravit gdje mi je bilo malo jezerce al eto na kraju sam zatravio i posadio ruzu stablasicu
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 23:39
Čestitam za lopoč! jeeeee!! A mora se i žabac malo okupati!Tongue
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 23:43
Prekrasno, voda, lopoč i ribice, raj za moje oči!smile94Prekrasno cvijeće, titani su ti lupinusi a carica kozokrvina zamirisala mi do ovdje.
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 00:10
e pa svima jedno veeeeliko hvala, svi ste mi inspiracija i podrska.... bas to osjecam od srca... smile72
panda ribice su samo zlatne za sarana ovdje ne bi bilo dovoljno kisika, mozda za jednoga... ali ne znam....:/
budem nabavila sarane kad napravim veliko jezerce na svom placu di planiramo ja i MM kucu kroz neko vrijeme ;)
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 22:02

Prekrasno je, čak ti je i jezerce procvjetalo  smile94.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 22:53
da jedva sam ga docekala.... smile46
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 22:30
ovako je to bilo protekli tjedan....
macuhice od prosle godine





Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 22:47





runolist sam napokon malo oslobodila da dođe do zraka i malo se rasiri...


oko klupe se napokon pocinje sarenjeti...a moram jos nesta smisliti Unhappy


mislim da kozokrvinu moram malo okidati sa strana odozdo da malo potjera u visinu i da se spoje jedna i druga

Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 22:52
malkice jezerce....




i mali slatki detalj sa  zamagljenom pozadinom

Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 22:57
mačuhice su  preprekrasne, i ja sam kupila od jedne tete crvenu i bjelu  kozokrvinu i ako nisam ni znala kako se biljke zovu ali čim procvjetaju uporediču sa tvojom ,barem mislim da je to ta biljkica jer sam vidjela kod nje čini mi se da takav cvijet ima ,a klupica mi se tako dopada
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 23:00
dovukla sam iz sume nekoliko trulih dijelova debla i panjeva pa evo mjesto su tu nasli sedumi



Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 23:05
e hvala sarajka ;)
macuhice su me iznenadile sto su opstale...
kozokrvina je stara godinu ipo, kad ju je u jesen mama donijela bilo me strah ostaviti ju vani pa je prezimila u podrumu al onda sam rekla kako bilo da bilo ides van u zemlju (nisam nista znala o njoj) i tek onda je krenula ko luda... a onda sam se informirala pa kupila i roskasto-bijelu. miris ocarava a bumbari, pcelice i oatali kukci su neumorni oko nje....
slikaj svoju pa da ih vidimo dali su iste...

eh da a za tu klupicu nam je posluzilo to kako mu ja kazem zilavo drvo, a samo bog zna koliko je staro (izvuceno iz rusevina starih  kuca sa tavana)Big%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 36>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.