Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kad se male ruke slože...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kad se male ruke slože...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 22>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2014 u 20:20
Ispričavam se što su fotke malo pobrkane i bez nekakvog logičkog slijeda, ali satima se mučim s Photobucketom tako da sam već potpuno izgubila živce i sve mi se pobrkalo, tako da sam i neke fotke ponavljala.
I ba kraju, nakon obavljenog posla, malo smo si pozirali:

dvije bake u cvijeću:



naša ljepotica i vrednica Martika:







...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2014 u 21:00
Meni to jako lijepo izgleda! Bunar je fenomenalno uređen (možda bi se moglo dodati još koju košaricu s visećim pelargonijama), gredice su lijepo oplijevljene, panjevi i stol te tačke s cvijećem izvrsno su se uklopili. Vidi se da se radi i da se održava!!! Cvijeće se razraslo, ivančice, rumenika i zijevalice su prekrasne. Ma bravo, ekipa! Pozdrav baki, Martiki i Stipi! 
P.S. Ako treba pupavica, imam viška!Wink
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2014 u 21:11
I meni lijepo izgleda,baš je super. Kod mene ima viška biljaka ako treba za popuniti praznine.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2014 u 22:17
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Meni to jako lijepo izgleda! Bunar je fenomenalno uređen (možda bi se moglo dodati još koju košaricu s visećim pelargonijama), gredice su lijepo oplijevljene, panjevi i stol te tačke s cvijećem izvrsno su se uklopili. Vidi se da se radi i da se održava!!! Cvijeće se razraslo, ivančice, rumenika i zijevalice su prekrasne. Ma bravo, ekipa! Pozdrav baki, Martiki i Stipi! 
P.S. Ako treba pupavica, imam viška!Wink



...a meni pozdrav ništa
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2014 u 22:20
evo pozdrav od mene saraWink
kad pogledam ove slicice naslov teme je bas pogodjen....bravo za male, ali vrijedne ruke!!!!!!smile55
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2014 u 22:20
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Meni to jako lijepo izgleda! Bunar je fenomenalno uređen (možda bi se moglo dodati još koju košaricu s visećim pelargonijama), gredice su lijepo oplijevljene, panjevi i stol te tačke s cvijećem izvrsno su se uklopili. Vidi se da se radi i da se održava!!! Cvijeće se razraslo, ivančice, rumenika i zijevalice su prekrasne. Ma bravo, ekipa! Pozdrav baki, Martiki i Stipi! 
P.S. Ako treba pupavica, imam viška!Wink



...viseće tegle sa bunara su sklonjene zbog vjetra ispod krova ...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2014 u 22:21
Odradili ste ogroman posao. Kad pogledam početne slike i ove sada potpuna preobrazda. Čestitam! Jako, jako lijepo!Tongue
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2014 u 06:26
Predivno! Jako ste bili vrijedni, puno posla napravili i rezultat nije mogao izostati. smile64
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2014 u 15:24
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...a meni pozdrav ništa

Sorry, koka, žurila sam se! Jako si lijepe sličice napravila i drago mi je da si nas izvijestila o stanju oko etno kuće.
Pusa!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2014 u 12:48
Etno kuća i vrt su završeni i dotjerani te spremni za svečanost otvaranja u subotu 21.6.
S veseljem se očekuju svi gosti,a naročito oni koji su sudjelovali u donaciji biljaka za vrt.





...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2014 u 14:15
Sve pohvale svima koji su učestvovali u stvaranju ovog vrta! Trud se zaista isplatio jer vrt izgleda lijepo i bujno - naročito ako se uzme u obzir da mu je ovo prva sezona.

Bravo, bravo!!!


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2014 u 14:28
Lijepo....smile64smile55
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2014 u 17:56
Evo da i ja malo predstavim ovu ljepotu:




“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2014 u 17:58



“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2014 u 18:05







Htjela sam vam pokazati i kako je uređena unutrašnjost etno kuće, ali mi se ispraznila baterija u fotiću pa sam uspjela snimiti svega tri sličice.


“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2014 u 19:12
Što reći na ovaj pregled ljepote. Mudraci su rekli "ljubav se ljubavlju vraća" a to je vidljivo iz svake sličice. Počelo je kao vapaj za pomoć, kako nešto zapušteno i derutno pretvoriti u ljepotu koja pljeni. E.... to se upravo dogodilo , entuzijazmom domaćina koji nikad nije sumljao u svoju viziju ( naši stari uživali su u prirodi i mi moramo nastaviti i najmlađim naraštajima ostaviti trag kako krenuti dalje....) i vrijednim rukama CIF-ovaca koji su nesebično pomogli, koji su sadili, pljevili i sate i sate uložili da etno-kućica zasija u punom sjaju. Naravno ne smije se zaboraviti i sve one koji su "daleko" a nesebično su darivli sadnice koje sada krase ovaj krasan vrt. Domaćin je istinski uložio puno truda i muke da svaka gredica, svaka stazica bude uokvirena u lijepu priču, priču za buduće naraštaje
 
smile55
 
Sarasmile79
 
Andinasmile79
 
I svim ostalim koji su sudjelovali u ovom projektu , smile79
 
  1. zaslužili ste sve pohvalesmile55
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2014 u 22:30
Lijepo.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2014 u 17:57
hvala na lijepim riječima draga aralija...i tvoje lavande krase vrtSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2014 u 20:53
Odradile ste divovski posao. Pratila sam vas od početka i mogu vas samo hvaliti i čestitati vam smile55
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2014 u 22:07
Cimi, Aralija, Milice, Dijana - hvala vam što pratite ovu temu i pišete lijepe komentare. Sarin nesebičan i nadasve plemenit angažman uvelike je doprinijeo stvaranju ovakvoga okoliša. Puno je forumašica poslalo cvijeće i, nasreću, većina rtoga se primilo i lijepo raste. Anabistrica i Carol također su donirale cvijeće i pomogle saditi, a nešto je učinila i moja malenkost. 
No, ipak se mora naglasiti jedna važna stvar: da nema onog prekrasnog entuzijazma koji je pokrenuo Stipu, baku, Martiku i ostale mještane Novog Čiča, ništa od ovoga ne bi bilo. Baka je ta koja je cijelo vrijeme, od kada su biljke posađene, plijevila, zalijevala, "dopingirala" biljke Smile tj. gnojila ih, sklanjala od vjetra i uopće vrijedno se brinula za njih. Martika joj je pomagala kad je mogla, a Stipo je vrijedno radio dan za danom, provodeći u i oko etno kuće svaki slobodan trenutak. 
Da ne listate stranice unazad, pogledajte razliku okoliša snimanog 22. veljače i 17. lipnja ove godine, dakle, nakon nepuna četiri mjeseca.

“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.