Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt u ravnici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt u ravnici

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 30>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2013 u 21:48
Bilo bi lepo da zena uredjuje,ove godine totalno strajkuje,sada sam ja OOUR1 a ona OOUR2 Smile(osnovna organizacija udruzenog rada)i moje je zaduzenje vrt a njeno  PPK (pere pegla kuva)Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2013 u 21:50
Lijepo si to smislio a da se zamjenite, vrt je smile227 ali da vidimo malo i ispeglane košulje naravno tvojih ruku djeloLOL
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2013 u 21:53
UH malo teze,ja peglu drzim u ruci samo kada je popravljam,pre bih se odrekao kosuljaTongue
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2013 u 22:14
Lijepo si smislio OOUR1 i OOUR2 , mi stariji se sijećamo tih organizacija i ne treba nam prevoditi, za mlađe je prevod, ali ipak OOUR2 je jači ovaj put i sam si priznao, pozz OOUR-u 2 uz dužno poštovanje i jedinici jer se tako vrijedno brine o vrtu a i o rekvizitima za odmor u tom rajuWink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2013 u 22:16
Vrt je krasan u svako godišnje doba, još da su slike veće, bilo bi jednostavnije
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2013 u 08:06
Aralija izgleda da cemo izvrsiri reorganizaciju rada,spojicemo OOUR-e ,jer je nasa firma dosta stara,i svako ce dobiti posebna zaduzenja, tako ce biti  najbolje.Embarrassed

Moon slike su sada vece, format 1900*1200  za 21 incni monitor samo treba kliknuti na malu slicicu,i stranice se ovako lakse otvaraju.A moze se i skinuti za background,kome se neka slika svidja.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2013 u 12:56

smile96   Baš si me nasmijal s onim PPK !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2013 u 11:44
Vrt u kasno leto, ili pocetak jeseni, vatreni grm je moj favorit,cekam da poraste da se uspuze uz nosac,ove godine ima prvi put bobice,ima ga i sa druge strane jedva se oporavio od pretprosle zime,da nije smrzao vec bi ceo luk bio ukrasen sa njim.


U ovoj fontanici ima 3 Noline (slonovih stopala) sporo su rasli dok nisam odlucio da djubrim zemlju sada bas i nerastu tako sporo.Njima i netreba nesto mnogo zemlje tek radi reda,zato ljudima i stradavaju noline sto zasade u veliku saksiju.(Nekima ne svima) ali mislim da je ovo korisna informacija od mene


Ulaz sa prednje strane  Lowsonovi cempresi,Juniperus i magnolija Grandiflora,pasiflora se skoro i ne primecuje na nocnim svetiljkama

Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2013 u 21:30
Divno kao i uvijek,al daj molim te za nas koji se sjećamo OOOUR-a, povečaj još malo slike, jer generacija smo koja treba naočaleWink!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 07:56
Dijana, pa ja sam u stvari povecao slike,samo klikni na manju slicicu otvara se u vecem formatu.Obicno administratori zahtevaju format slike 640*480,a tolerisu i malo veci format, zbog opterecenosti servera,ovo samo nije direktni link, i ako se klikne na slicicu otvara se slika 1900*1200, to ja za nas koji malo slabije vidimo,a stranice se lako otvaraju.
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 16:43
Hvala na informacijiTongue
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 19:17
Nema na cemu Dijana, zaboravio sam da kazem kada se klikne na slicicu otvara se veca slika,onda se opet klikne na sliku,otvara se jos veca slika,onda moze desni klik- save image as,moze tako da se stavi na dekstop background.Sto bih skidao sa NET-a kada imam svoj rucni rad. . Pozdrav

Malo jesenje boje:

Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 19:47
Ponovno sam došla, prošetala, vratiti ću se opet u ovu bajku...
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 23:15
Lijepi ti je vrt ko i uvijek, lijepe su slike, ali mi je komplicirano gledati ih. Ovako su premale, a kad se klikom otvori, onda su prevelike. Ipak je 640x480 optimalna veličina.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2013 u 10:21

Slažem se. Slike su prekrasne, ali mi predugo traje svaku otvarati. Previše tu ima vrtova i slika, pa nemam toliko vremena.
Molim te probaj stavljati onu zadanu veličinu kao i mi ostali  smile143
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2013 u 18:39
Dobro i ovako je prosla sezona pa i bice manje slika,jedino u zimu kada napada sneg.Malo sam experimentisao ali izgleda da nije bolje,odsada cu po starom.
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 20:17
Nisam izdrzao da ne slikam kada je ovakvo lepo vreme. Miholjsko leto na delu.




















Moja miljenica patuljasta srebrna smrca-Picea Pungens-Glauca Globosa,lepa i skupocena smrca.







Ovaj parthenocysus sam se rasadio ja cu ga pustiti da se siri po kuci,meni se on svidja.

Ovo neznam sta je ali lepo cveta u jesen


Ovo znam da su krokusi

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 20:29
Prekrasno bablje ljeto kod tebeTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 20:52
Nisam znao da Vi kazete bablje leto,sada znam .Iako je to u osnovi produzeno leto,bar da se zadrzi sto duzeThumbs Up
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 22:18
Prekrasno!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.