Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Triša piše dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Triša piše dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 40>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2008 u 17:28
Jedva sam čekala da završim s tim psima danas, da mogu u dnevnik upisati da mi je od šeflere sve stiglo u super stanju, iako sam se bojala da će sve biti gnjilo.
Ma kakvi kao da je putem zaljevano 7 dana je putovalo, ali vrijedilo je.
Sa strahom sam otvarala ovu veeeeeliku kutiju
A kad ono na moje iznenađenje sve biljkice žive, da življe ne mogu biti.
Uh baš sam bila sretna, i eto još jedan poklon za rođendan.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2008 u 20:36
Pa stvarno je super stiglo! zbilja sam mislila da bu sve otišlo v...! Super! Baš se veselim!
S danom prije - Sreeeetttaaaannn rrooođđđeeeennnndaaan!
smile99

E sad! Naravno da nisam zapisala kaj je kaj kad sam složila u kutiju, ali smile42-
Vučjak je ovo najvišlje. LJepe kate su one s tri listića. Ono sivkastog lišća neznam šta je - cvate ljubičasto, naraste do 40 cm i osjemeni se samo tako. Nema šanse da trava ispod njega raste. Nemoj stavljati blizu nećeg sitnog i malog jer će ga progutati.  U onoj teglici sa sukulentima je mak rozi visoki koji se sam osjemenio pa usput iskopala i sukulent koji cvate žuto.
Mislim da je to to!


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2008 u 23:12
Krasnog li iznenađenja...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 00:37
sretan, sretan ročkassmile73
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 08:06
S r e t a n    r o đ e n d a n   TongueHeartSmile   !!!!!!!
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 08:48
Triša, sretan ti rođendan!smile75
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 23:01
Hvala puno svima na čestitkam, danas osim proslave rođendana ništa nemam za upisati, ali moram reći da su se svi prisutni divili mom dvorištu, pa je sreća bila još veća.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 00:10
Triša, ovu pohvalu koji si dobila za ročkas od drugih je više nego poklon!!!! Jeli se varam? Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 11:58

Triša, nisam mogla odoliti, morala sam malo škicnuti, da vidim što ima novoga kod tebe...

Vidim da si se lijepo provela i da si dobila puno poklona, baš mi je drago za tebe!!!
 
smile73
A sada idem pisati svoj dnevnik...
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 17:09
Svi ste me tako ugodno iznenadili čestitkama, da sam svima mojima jučer dosadila pričanjem o vama, a neki su danas morali sve pregledati, smijali su se, a ja sam uživala koliko imam cvjetnih prijatelja.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 17:46
Znači krugovi se šire.......Clap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 22:53
Današnji dan nije bilo puno radova u dvorištu. Malo sam čupkala travu i napravila jednu improviziranu policu za neke tegle, tu je prije bila klupa, koju sam odnijela kćeri na terasu, pa se oslobodilo mjesto:
Vjerovali ili ne procvao je narcis od kojeg sam digla ruke, misleći da će cvasti tek iduću godinu.
Očekivano je procvala prva dalia u mom dvorištu i to crvena
Kozjak buja u svoj svojoj veličini ima krug ( skoro kuglu) promjera skoro 1 metar
Dragoljub u starom zalivalniku pun je pupoljaka, već se naziru žuti, narančasti i crveni cvjetovi.
 
To je ukratko o događanjima u dvorištu.
Kako imam temu Trišino dvorište idem sada malo stavit neku slikicu tamo.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 22:56
Kak je to sve napredno kod Triše! smile64
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 23:58
Stvarno je već sve veliko...ja ću još čekati na dalie i dragoljub...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 08:47
Triša vidim sve je pod kontrolom, ali imam i pitanje...
Ovaj kozjak, da li je to trajnica, kakav je za održavanje, kako brzo raste???
Cvijet mi je prekrasan!!!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 08:51
Kozjak je trajnica, kod mene cvate cjelu godinu, ne prestaje, ovaj je star tri godine, prekrasna i jako zahvalna biljka.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 09:51
Stvarno ti je prekraaaaaaaaaaaaaaaassssaaaaaaaaaaannnnnnnnn!!!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 10:34
mislim da bi proljeće i iris htjele užicati malo sjemena kozjaka Embarrassed kad bude
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 10:57
Iris smile155 već od prije mi se sviđao ali sam ga miješala sa ostićem, ali mi je svejedno prelijep kako god se zvao!!!!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 11:39
 LOL a sjeme hoćeš...jel? hihihi 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 40>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,217 sekundi.