Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 168169170171172 184>
Korisnik
Poruka
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 09:33
baš će biti svega u tvom vrtu, jako vrijedne ručiceSmile
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 15:10
Ja lijenčuga neću više ni dolaziti na ove stranice jer se tu samo radi, i radi.......sije i sije..........sve u šesnaest!
bravo, mali mrave! Samo ti sij, buš nam dijelila gotove bičljčice kasnije, jel da!? please!smile143
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 19:36
Hvala vam cure na šetnji kroz moj vrt i pohvalama.smilie_love_047.gif

I kod mene su neke nikle Hojčeka, ali su mi tanjušne i mršave. Strah me i pogledati u njih, nadam se da nije korovLOL

Moja nova biljčicaSmile



Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 20:12
Ccccc što će sve ga lijepoga kod tebe biti kad konačno stigne proljeće, pa biljke odu na odredište!Big%20smile
Ova zadnja je Thumbs%20Up
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 21:15
Nova je biljčica prekrasno crvena, biti će pravo osvježenje, tebi kojoj crveno odlično stoji.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 21:23

Hemerocallis je

i biti ćeš veoma zadovoljna s njim.......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 21:36
Prekrasan ti je ovaj Hemerocallis, boja je po mom guštu...
život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 06:11
Jako lijepi cvijet. Već ga vidim u đardinu!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 08:58
sviđa mi se "vanzemaljac" kad cvjeta
moja prijateljica trga cvjetove kako bi imala što
ljepši grmić ali ja volim njegove žute cvjetiće u proljeće
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:35
Hvala cure, između mene i hemerocalisa se stvorila ljubav na prvi pogledsmile86. Ako ste to doživjele znate već kako je, ili moj ili ničiji.
Stavit ću ga na balkon da se svaki dan divim
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:39
Danasa sam sa MM slučajno sletila u Bau-Mau, i kao ovca ne znam di bi prije. Redam u džepove, na rame, ni vrh glave mi nije stran za nositi cvijetLOL

Opet ljubav na prvi pogled


Ovo ga je bilo i na glaviLOL. Ploksići, sakstifagica... Danas je MM rekao nikad više u Bau - Mau, jer sam pohlepnaCry




Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:43
Prvo redanje onog što mi se našlo na balkonu, proba. Generalna će biti kad mi sjemnje stasa u ljepotice i kad sredim ukrasne posudiceWink



MM povećava kolekciju voćakaWink


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:46
Ajme Smrčko, svašta si lijepoga nabavila Thumbs%20Up
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 19:13
Thumbs%20Up ClapClapClap Big%20smile
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 19:15
Drago mi je da mirno spavaš, što znači transakcija gotova, vi VLASNICI......
Kako si krenula nabavljati cvijeće, a TM voćke, misli da ćete nagodinu i treću parcelu kupiti WinkLOL.
Nasmijala si me sa opisom biljaka koje si donijela sa kavice...... prvo veliš zečja uha od Hoye, pa onda staviš sliku neke dlakavice od Lore, a ona ti znanstveno objasni šta je to, naravno latinski naziv, samo ako se ne varam to je ista biljka, mislim Lorina i Hoyina Wink.
Stvarno si vrijedni mrav, siješ, presađuješ...... ja ove godine kasnim, stalno odgađam, bojim se posijati, pa ako ne budem u stanju održavati do sadnje van, da mi sve ne propadne......
Onaj hemerocalis prekrasno izgleda i jedva čekam da ga vidim procvaloga kod tebe.
I ja sam prošloga proljeća kupila brusnice, posadila ih i prije ovoga snijega su mi izgledale živo, a šta će biti dok on ode, sam Bog zna, no smile141za TM, jer to je jedna od "najzdravijih" voćaka. Nadam se da ti piše na deklaraciji, one ti vole kiselu zemlju...... ja sam kupila zemlje za rododendrone i dodala u jamu koju sam iskopala prije sadnje i još sam dodala iglica bora i od čempresa sasušenog lišća, a odozgor sam malčirala sa drobljenim granama od čempresa.
Na vrh
Jurica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jurica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 19:21
Pozdravljam graničicu i ploksiće,ide li sve u tegle?Čekam razvoj tvog sijanja...meni to baš ne ide.Malo sam posijala,stavila u dnevni no imala sam mačke u akciji,sve su srušile.Sad čekam da vani bude toplo pa ću probati opet.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 19:22
Čekaj malo, to je aronija, nije brusnica, ili je. Sad me kat.rea zbunila, ali nije ni važno voćka je voćka, neka tm uživa.
Ulov u Bau... odličan, a police već pune i teglice u foliji baš zgono izgledaju. Imaju li neku svrhu ili zato da sve izgledaju isto.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 20:51
Baš je neki taj TM. Ti pohlepna, nikako!!!Wink
Samo mu pokaži stranice nekih forumašica (čija imena neću spominjati) pa da vidi kako si ti ustvari jako skromna i ponizna djevojka (djevojčica) i da shvati dasi ti nešto najbolje što mu se u životi moglo dogoditi!Tak je!LOLLOL
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 21:16
Hvala vam na lijepim rječima smilie_love_047.gif.

Baš sam sretna jer sam kupila biljke koje su mi razoružale srce već odkako sam saznala za njih, kako velim ljubavi na prvi pogledHeart.
Kao da dobra karma ima neke prste u zadnje vrijeme u mom životu( miriše mi na dobitak na lotuWink). Evo npr. jučer sam pretraživala o plox-u i gledam cijena 18-tak kn u dekori, hoste oko 25 kn. Što bi željela sa njihovog spiska  treba mi 500 kn, za svetoga nikada ću to dobiti. Kad danas slučajno odem u Bau hau i 7 ploksića u mojim rukama, džepovima,...

Zato MM kaže da sam pohlepna, nije mi jedan bio dovoljan. Ali svi su različiti
--

E Katica nude mi 3. parcelu za 5 000 eu, jedino u snovima ili ako loto padneLOL.
Kad mi je poštar prije par dana donio obavjest o plaćanju prenamjene parcele u građevinsko zemljište i da se plaćasmile39. Pokušavam se osloboditi tog nametaWink

Aaaa, na jednom mjestu sam našla da je Stachis bizantina = zečije ušiShocked
Znači imam 2 uhaLOL, bolje čujem.

I ja se pitam što ću sa biljkama nemogu mi vječito biti u dnevnom boravku ujedno i kuhinji, kao da surfam u rasadniku
Možda mi je ostalo malo zemlje za rododendron na terenu , ako je nisam stavila kod hortenzijeEmbarrassed

Jurice grančica ide u posudu da je svaki dan gledam, a ploksići će na teren , ima da ih iskombiniram samo tako
Triša mislila je Katica na aroniju, sve upute su za aroniju. A folija je da ne isprljam policu , to mi prvo palo na pametumjesto  da tacnice za kavu ne uništavam

Bojim se Bergi da će MM upotrijebiti moje riječi protiv mene same , a to su " Nikad se ne uspoređuj sa drugima!!!"smiley4392.gif.Znaš odmah mi je preračunao da je mogao kupiti još 4 voćke za moje cvijećeLOL

Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 21:55
smile227predivne si biljke kupila
Hemerocallis, ploxići pa tek preljepa hosta....tvoj vrt će procvijetati sa prvim

zracima sunca....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 168169170171172 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.