Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 172173174175176 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 13:24
Ocekivala sam da vidim snjeg,i drago mi je sto ga nema jer sam provirila kroz tvoj prozor i uzivala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 17:15
Lijepe tople slike iz tvog doma, griju u ovo hladno zimsko vrijeme! Predivna kolekcija! Clap
život je more
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 20:35
tako je ugodno i elegantno kod tebe, draga Anaida, predivne biljke imašSmile
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 01:13

      smile227"U mojem vrtu puno je mjesta za osjećaje. Moj je cvijetni vrt također vrt misli i snova. Misli rastu slobodno poput cvijeća, a snovi su, kao i cvijeće, predivni......"



Ovih par prekrasnih  rečenica obilježit će mi današnji dan, tako sam sretna zbog tebe, zbog tvog cvijeća, zbog tvojih misli i snova, ti si naša dobra prekrasna vila!!!!smile78


Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 06:17
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

 
Naišla sam danas na krasnu misao -
In my garden there is a large place for sentiment. My garden of flowers is also my garden of thoughts and dreams. The thoughts grow as freely as the flowers, and the dreams are as beautiful.
~Abram L. Urban
 
U slobodnom prijevodu -
U mojem vrtu puno je mjesta za osjećaje. Moj je cvjetni vrt također vrt misli i snova.. Misli rastu slobodno poput cvijeća, a snovi su, kao i cvijeće, predivni...
Ovim si mi uljepšala dan! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 11:13
jako su ti lijepe biljke na prozoru, pogled kroz prozor ne zaostaje za njima!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 11:39
uvijek rado prošetam, prekrasan pogled na vrt!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 11:42
smile57
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 18:01
kao i uvjek kod tebe anaida

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2011 u 17:37
Evo me sjela kraj radijatora i gledam predivni cvjetni aranžman na stolu, najradje bi ga uzela doma.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2011 u 21:02
Baš sam se fino ugrijala u tvojoj toploj sobici i pregledala puno lijepih cvjetića
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2011 u 21:35
u blještavom bijelom ugođaju  oko mene uživala sam gledajući tvoje slike i uživala u telenoj boji,predivno zaistasmile79
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 21:13
Uvjek lijepe slike  i lijepo cvijeće, naravno!
Neka nema snijega, ovako mi je ljepši pogled kroz tvoj prozor Wink
 
smile78
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 21:18
Znaš, ja svako jutro trčim za tobom po vrtovima, no prva dođeš i brža si...
Wink

Da li su one alstromerije i karanfilčići možda iz tvojeg uzgoja ili su kupljeni?
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 21:36
Anaida, lijepe biljkice si nam pokazala u svom dnevnom boravku.
Još malo se moramo strpjeti, sad će proljeće- samo što nije....
 
      smile75
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 23:01
Anaida draga evo me malo kod tebe da vidim da li je proljeće provirilo...Pa koliko vidim nije baš, ali brzo će ....Snijega nema iako mislim da bi za biljke bilo bolje jer ih na neki način štiti i daje vlagu....Kućne biljke uđivaju na prozorskoj dasci i čekaju sunce kao i mismile91....
sutra je novi dan
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 06:47
Drage moje gošće - Jagoda, Gioiaa, Misty, Baka, Antonija, R.Sara, Moon, Sunceee, Sarajka, Mari5510, Freeland, Mali Kaktus, Otok, Lantana, Vilmač, Fany, Triša, MiraK, Mira021 i jedan gost Toni -   uvijek se razveselim kad vas ugledam kod mene! Veseli me što vam se sviđa moje cvijeće u blagovaoni, a i ja jedva čekam proljetne dane u mojem vrtu.. Baš mi je nekako duga ova zima, kao da i ja sanjam, ušuškana sa svojim vrtom i okućnicom. Mnoštvo sam već knjigica o vrtu iznova pročitala, časopise prolistala, planove napravila, svašta cvjetnoga poželjela.. I sada mi preostaje samo čekanje buđenja pravog proljeća, najmanje još par tjedana. 
 
JOŠ SE NEĆKA I PROLJEĆE

Još se putem gazi blato

sunce škrto i zubato.

Ni travi se niknut' neće

još se nećka i proljeće.

Jedino se visibabe

načičkale kraj tarabe.

J. Ivanković

 
Nataly - ovaj buket u vazi je kupljen. No, imam inače u vrtu karanfile i nekoliko alstromerija koje za sada još nisu cvale jer su malecke. Karanfili su turski, moji, a alstromerije su darak naše Hoye. Ako hoćeš sjeme turskih, dvogodišnjih karanfilića javi mi se, još mi je malo ostalo.
 
Svakodnevno moj Fifi i ja odemo malo u šetnju, a jučer je zaista bio dan za poželjeti ga.. Sliknula sam djelić ugođaja i pejzaža koji nas je okruživao.
 
Polje starog zlata podno azurnog neba.
 
Namreškana Mura.
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 06:56
Ili ja nisam prije primjećivala ili se ti puno više šećeš uz Muru?
Predivan kraj, Raj na zemlji ! Pravo bogatstvo.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 07:10
Hoyček, otkako je Fifi u našoj obitelji (sad će godina dana u ožujku) odlazimo u šetnje redovito. Prije nismo išli tako često, a i kad smo išli nisam nam sliknula te odlaske.. Hvala ti na posjeti i dođi mi opet!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 08:18
prelijep je tvoj kraj, lijepo si ga uslikala!bravo za Fifija pa te izmami vanka!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 172173174175176 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,594 sekundi.