Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 173174175176177 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:05
Joooj Otok, super su slikice, i jučerašnje i današnje, crven-bijeli-plavi...ma fenomenalno, klematisi savršeni....kakvi furešti, to ti se ukotvilo i ne miče  iz tvog vrta, pa nisu ni ludi da se vraćaju iz raja zemaljskoga Wink. Novi Hanin ti se zove Mrs Nelly Thompson, a ovaj starosjedioc, tj. gazda, jel mi se čini, ili ima roze štrafte po sredini, a ostatak latica bijelo? Ako ima, onda je Nelly Moser. smile71
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:10
Kakva divna iznenađenja znaju prirediti!


Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:13
Divota!!!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:15
Flavia, starosjedilac je najprije imao dva malo veća cvijeta onako svjetlo roza, onda je bilo par sasvim malih cvjetića potpuno bijelih. Sada opet ima cvijet, vidiš koliko je manji od ovog tvojeg. Nisu latice bijele, nego sasvim svjetlo roza.
Meni se čini da je to onaj za koji sam te pitala da li da ga kupim, pa si mi rekla da taj baš i nije nešto, sada se ne mogu sjetiti imena, čini mi se nešto na poljskom LOL
Ma nemam pojma o klematisima, osim što su mi lijepi, moram pod hitno naučiti.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:15
Odlična ti je ova slika s gazanijama u raznim bojama  Clap, ja ih obožavam...
život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:20
Uletila sam ti sa postom između slikica, sorry, moram pohvaliti i gazanije, stvarno su prelijepe, boje su savršene, a onaj što si htjela kupiti, taj se zove Dorothy Walton (sin. Bagatelle) i taj sigurno nije ovaj tvoj. Taj Dorothy ima svjelo lila cvjetiće i špičaste latice. Ovaj tvoj je onda ipak Pink Fantasy, samo se na slici od odsjaja čini da ima kao štrafte. Veličina cvijeta ti zna varirati kod klematisa. I to je čist normalno. Cvjetova bude i malih i velikih, duplih i jednostrukih, sa više ili manje latica...to je kod njih uobičajeno. Čak i nijanse boja često variraju, vjerojatno nijansa ovisi o količini sunca ili tko zna čemu....uglavnom interesantni su i baš mi je drago da i tebe konačno vesele njihovi cvjetići Big%20smile
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:26
Ma koji je da je, baš si lijepo pašu.

A čuj mene, neko poljsko ime, a ono Doroty Walton, baš prava poljakinja LOL.
Kad sam (u prošlom stoljeću) bila u Poljskoj na odlasku ostalo mi je nešto zlota, a nije bilo baš nešto za kupiti, pa sam kupila jedno deset parfema
Pani Walewska i sada mi se stalno to ime motalo po glavi.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:29
Dorota Waltonowska od oca Jaroslawa, taj se klem sigurno još i tak zove, sigurna sam da sam to negdje pročitala..... LOLLOLLOL, pa mi ostalo u sjećanju....dubokomLOLLOLLOL. A za zlote si trebala kupit ono srebrno prstenje sa jantarima, pa kad stignu furešti, otvoriš štand pred ulazom i da vidiš trgovine WinkLOLLOLLOL
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:30
koja ljepota ! smile93
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:30
Koje gazanijeClap
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 00:23
Tiho, na prstima sam prošetala, nadivila se, malo odmorila, vratit ću se opetClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 02:58
Prekrasne gazanije, klematisi, felicija....Lijepe slike sa okvirima...
ClapClapClap
sutra je novi dan
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 06:55
Predivan clematis, gazanije, felicija, wajgela..ClapClap
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 07:50
Neću pjevati: cven, bijeli, plavi to je barjak....
Ali ti je cvijeće prekrasno i ne samo ovo trobojno.
Gazanije....Skupljaj sjeme!WinkLOL
Ja sam u onaj kišni dan vidjela te šarene, al' više nisam imala kud s njima a sutradan kad smo se sastale ekipa 051, više nije bilo šatiranih ni u ludilu. Tako sam ja  i dalje od žutog do narandžastog.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 08:39
Gazanije su prava divotasmile71
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 09:17
Gazanije su krasne, boje nježne a opet intenzivne... Pa onda ono dvoje zaljubljenih, zametenih na ogradi, pa ulaz, pa klematisi, prva ixia... Otok moja draga, ti već to znaš - meni se kod tebe sviđa sve!! Moram te malo zamoliti i da mamu posjetiš - i slikice iz njenog vrta, a posebno alstromerija čekamo  Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 10:40
gazanije su stvarno super i ja ih volin samo još moram nać onu kojoj netreba sunca za cvast pa mi je kolekcija upotpunjena Big%20smile
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 11:03
krasne biljke Otok! nadam se da je iznenađenje bilo ugodno
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 11:06
A nego kakvo smile76
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 11:12
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Gazanije su krasne, boje nježne a opet intenzivne... Pa onda ono dvoje zaljubljenih, zametenih, zametenih na ogradi, pa ulaz, pa klematisi, prva ixia... Otok moja draga, ti već to znaš - meni se kod tebe sviđa sve!! Moram te malo zamoliti i da mamu posjetiš - i slikice iz njenog vrta, a posebno alstromerija čekamo  Smile


Slikala sam mamine alstromerije, nije neka slika jer je smetalo sunce.




Bilo bi puno više cvijeća, ali ih mama reže i nosi na groblje, dosta dugo izdrže u vazi.

 



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 173174175176177 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,578 sekundi.