Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enrikova nona - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enrikova nona - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 173174175176177 221>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2014 u 20:27
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Divno, sukulenti su predivni ali i sve ostalo cvijeće! smile64 Koji je  naziv skulenta/seduma na drugoj slici ispod slike aptenije? Embarrassed Imam ga i ja i divan mi je ali ne znam kako se zove.


ako misliš na ovaj mislim da je to vrsta graptoseduma smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2014 u 21:29
Hvala, na toga sam mislila. smile78
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2014 u 17:17
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

drage moje Hugdobro mi došle , samo navratite smile79
evo počeo cvjetat i različak
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/moj_vrt/69146.aspx -

i žuti neveni
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/moj_vrt/69147.aspx -


različak je predivan. Moram si nabaviti sjemenegdje? Je li netko zna kada se sije sjeme?
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2014 u 18:46
ja ne mogu vjerovati..hoya ti stalno cvijeta...ja se trudim vec 20 godina da mi procvjeta al nikada...samo listovi...ljetos sam pukla i tri velike što sam imala dala i ostavila si pelcer...pa cemo vidjeti...neka bar nekome cvijeta..nadam se da cu i ja docekati njezin cvijet..smile64
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 15:33
božur3 Hugkod mene se sam rasije, imam ga već par godina, žao mi je što nisam uhvatila sjeme ali na proljeće će biti sadnica pa ti mogu poslati ako do tada ne nabaviš sjeme.
JosipaNu Hug i moja je stara preko 20 godina i godinama mi cvjeta, neznam zašto tvoje ne cvjetaju, možda im ne odgovara položaj ili su u prevelikoj posudi.
dugo me nije bilo na temi jer mi se pokvario fotoaparat sad sam nabavila tablet pa dok skužim treba mi vremena ipak sam ja četverostruka baka, bila su mi djeca iz Italije 12 dana pa sam se maksimalno posvetila unucima, jučer su otišli jer najstariji Enrico danas polazi u prvi razred, konačno sam savladala gradivo pa evo par slika onog što trenutno cvjeta kod mene









<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 17:33
Prekrasno ! Meni je kishurina unistila sve , zato mi gledati tvoje slikice cini veliko zadovoljstvo !
Uz put se nadam nekom boljem vremenu !

                                                                Kinder bilder
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 18:43
Ove crvene kadifice su predivne!

Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 21:26
meni kazu ima muska i zenska...al kako onda ja dam pelcer i on cvjeta a moj veliki nece....nije mi jasno...a bas je predivan..ja ga zovem gospina suza,...
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 13:48
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Prekrasno ! Meni je kishurina unistila sve , zato mi gledati tvoje slikice cini veliko zadovoljstvo !
Uz put se nadam nekom boljem vremenu !

                                                                Kinder bilder

Draga guteFee vrijeme je katastrofa ove godine i kod mene je maloprije pljuštalo i grmilo kao ludo, međutim ima biljaka kojima to godi evo samo za tebe jedna datura



<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 13:54
Prekrasna je datura... Koliko je otprilike velik cvijet?


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 14:10
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Ove crvene kadifice su predivne!


a što kažeš na ove narandžaste

kad je snaha bila u bolnici krajem 6.mj. sjedili smo na klupi u krugu bolnice pored gredice u kojoj su one cvjetale, ja sam otkinula jedan odcvjetani cvijet i evo je već cvjeta
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 14:14
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

meni kazu ima muska i zenska...al kako onda ja dam pelcer i on cvjeta a moj veliki nece....nije mi jasno...a bas je predivan..ja ga zovem gospina suza,...

nešto joj sigurno ne paše a što teško je reći ne samo da je lijep cvijet nego i krasno miriše , a kad smo kod mirisa evo procvjetala moja truba duplog žutog cvijeta

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 19:28
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

meni kazu ima muska i zenska...al kako onda ja dam pelcer i on cvjeta a moj veliki nece....nije mi jasno...a bas je predivan..ja ga zovem gospina suza,...

nešto joj sigurno ne paše a što teško je reći ne samo da je lijep cvijet nego i krasno miriše , a kad smo kod mirisa evo procvjetala moja truba duplog žutog cvijeta

stavljaš mi sol na ranu...hahhaha....i dogodine ču i ja imati trubicu jer sam dobila sjeme...jedva cekam....smile106
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 20:22
A da ti ja pošaljem reznice moje hoye , mislim da si dobila sjeme dature jer moja truba do sada nije imala sjeme, a da ti pošaljem i reznice trube Winksmile79
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 20:25
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Prekrasna je datura... Koliko je otprilike velik cvijet?



sutra u izmjerim pa ti napišem
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 20:29
Boja ljetnog jorgovana mi je posebna.
Sutra je novi dan.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 11:27
Stvarno je i meni ovaj naljepši, lucy smile78
za tebe slika moje trube, trenutno je kraljica dvorišta




<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 12:16
Fantastično. Da li vadiš preko zime iz vrta. smile55
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 12:29
Da prošle godine su mi bile u saksijama pa sam na jesen vidjela na You Tube-u kako ju orežu, izvade i sa zemljom stave u posudu i u zaštićen prostor, po zimi sam ih ponekad zalila jer su bile u temperiranom i svijetlom prostoru i na proljeće u zemlju, tako planiram i ove jeseni, kod mene nisu zime kao kod tebe ali sumljam da bi preživile
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 13:26
One kadifice sa crvenkastim glavicama i žutim okicama sam vidjela ovdje u jednom vrtu i jako su mi se svidjele. Ali ni pomislila nisam da su to kadifice.  Nespecifična boja  za njih ali  jako lijepo izgledaju.
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 173174175176177 221>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.