Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 175176177178179 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2012 u 00:17
Pa mi je procvala zadnja perunika, koja je bila spremna otputovati  u Sarajevo, ali je sada silom prilika zasađena u teglicu !!

 

Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2012 u 00:20
Stvarno ti je trava na nulericu osšišana, ali bude se ona brzo oporavila LOL, znamo kak to ide. Vrt ti je jako uredan. A ruselije su i ovakve bez cvjetova jako dekorativne.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2012 u 00:36


Uploaded with ImageShack.us

Nakon dvije godine čekanja i virkanja procvala mi je i jedna ljepotica od Horti!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2012 u 00:39
Ana, kaj ni ti nebreš spavati ???  Vampirica kao ja !!  I MM je rekao da sada barem 2 tjedna može spremiti flaksericu !!  Ma oporavit će se trava, ali kaj je s onim kaj u teglicama čuvam i mislim si, budu ipak poćele rasti !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2012 u 00:42


Uploaded with ImageShack.us

Evo, i ova ljepotica je najmanje 6 mjeseci bila nikud nikaj, a sada u samo 2 tjedna dobila kike !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2012 u 00:52


Uploaded with ImageShack.us

Danas sam bila kao Mira, dogsiterica !!  Čuvala sam bebicu od sinove cure, ona na poslu a sin uvalio mami šećerić pa odjurio na nogometni turnir !!

Šećerić zaspao kao bebica a malo čudovište koje je poharalo (izapiškilo) kuću izgledalo je ovako prije spavanja . . . . .



Uploaded with ImageShack.us

Zubićima oštrim kao iglicama prožvakao je sve kaj se je dalo u kući, moje noge, stolove noge, cipele sve koje su bile na vidiku, dok nisam sklonila kaj se je dalo, a onda je lijepo pozirao . . . .



Uploaded with ImageShack.us

. . . .  s Elinim medvjedičima. . . . . dok je Ela bila u spavačoj sobi, jer inaće da je bila s njim, medvjediće dirao nebi !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2012 u 00:58
Nakon burnog i bolnog dana, skuhala sam si Mirin zadnji turski čaj da malo odmori, i noge ali i glavu !!  Hibiskus i eukaliptus, baš je super fin i šteta kaj je zadnji !!  A naravno moja tilandsija maše gospođi Korjenko !!



Uploaded with ImageShack.us

A ja sada mašem vama, odoh malo ubiti oko !!  Sutra je jedna jako draga i mila žena na redu da kuha kavu !!!  JJuupppppyyyyy
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2012 u 01:14
Originalno poslano od člana Free Free napisao:



Uploaded with ImageShack.us

Danas sam bila kao Mira, dogsiterica !!  Čuvala sam bebicu od sinove cure, ona na poslu a sin uvalio mami šećerić pa odjurio na nogometni turnir !!

Šećerić zaspao kao bebica a malo čudovište koje je poharalo (izapiškilo) kuću izgledalo je ovako prije spavanja . . . . .



Uploaded with ImageShack.us

Zubićima oštrim kao iglicama prožvakao je sve kaj se je dalo u kući, moje noge, stolove noge, cipele sve koje su bile na vidiku, dok nisam sklonila kaj se je dalo, a onda je lijepo pozirao . . . .



Uploaded with ImageShack.us

. . . .  s Elinim medvjedičima. . . . . dok je Ela bila u spavačoj sobi, jer inaće da je bila s njim, medvjediće dirao nebi !!
Ajmeeee koje je to slatko stvorenjeSmile bebaThumbs%20Up taj smije ama baš sveTongue
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2012 u 10:40

Jupi kak je lepeko u vrtu kod tebe, a i veselo radi maleckog grickića kojeg si čuvala!

Vidimo se ubrzo!! Heart
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2012 u 12:15
Bebolina, pa svi malci slatkaći smiju sve, pa i popeti nam se na glavu !!  A tamo je bio i Lumen juće, koju frizuru sam imala,  da te zaboli glava, a zamisli akupunkturu ušne resice tim malim ošrim zubićima !!!smile96

Anaida, znaš da jedva čekam početi kopati !!!!smile78 Vidimo se danas  !!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
alad View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 790
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2012 u 19:07
Prekrasno uređen vrt imaš
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2012 u 22:24
lijepo, sve redom, ruselija će biti prekrasna vrlo skoroClap
Neka se sve zeleni
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2012 u 22:42
Vrt si jako lijepo uredila, sve blista. Krasno!
Sutra je novi dan.
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2012 u 23:08
Originalno poslano od člana Free Free napisao:

ma predivno

Uploaded with ImageShack.us

Evo, i ova ljepotica je najmanje 6 mjeseci bila nikud nikaj, a sada u samo 2 tjedna dobila kike !!
Imaš prekrasno cvijeće,a astibe me ostavljaju bez riječi,moje ni jedan cvijet sve nekakve kilave,a ova tvoja ljepotica je trajnica posadi je u cvjetnjak,preko zime nestane a u proljeće potjera ja ih imam godinama
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 11:04

Jaca123, jel za ozbiljno izdržava -20 vani zimi ?? Izgleda mi prenježna za takav pothvat !!

Drage Alad, Lucy, Klimatis, Jaca, zahvaljujem na posjeti u ove vruće dane !!  Nadam se da ste se malo ohladile u hladovini mojih jela i smreka !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 11:23
Gospođa Korijenko maše i tebi smile113i ovom malom dlakavom klupku Wink.
Najprije ću ti ishvaliti ruže, stvarno su ti divne Thumbs%20Up i baš dolaze do izražaja na nula ošišanom travnjaku. Mislim da se TM lagano ugrizao za jezik nakon što je procvao onaj panjić što je navodno Wink trebao završiti u vječna lovišta.
Da je to bilo kod mene već bi odavna završio na lomači, mislim ružin panjić a ne MM  LOL. Ali ti si ionako poznata kao jako dobra bolničarka za cvijeće Clap.
Nego..... ona navodno moja ruža, da nije to ona sitna crveno-narančasta  što sam slala MKaktusu ??. Na slici izgleda velika pa me buni...
 
smile72 za tvoje lopoče !!
 
želim ti da više uživaš i manje radiš smile78
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 11:41
Free,jesi li ti sigurna da je to ruža od gospođe Korijenko??
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 11:43
Free,bez podilaženja i foliranja tvoj cvijetnjak je No.1 na ovoj temi.Strašna si,prije svega izuzetno vrijedna a onda i ... divim ti se.Toliko volje,toliko mašte a fakat i znanja teško da je naći na jednom mjestu. smile120
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 14:35
Originalno poslano od člana Free Free napisao:



Uploaded with ImageShack.us

Danas sam bila kao Mira, dogsiterica !!  Čuvala sam bebicu od sinove cure, ona na poslu a sin uvalio mami šećerić pa odjurio na nogometni turnir !!

Šećerić zaspao kao bebica a malo čudovište koje je poharalo (izapiškilo) kuću izgledalo je ovako prije spavanja . . . . .



Uploaded with ImageShack.us

Zubićima oštrim kao iglicama prožvakao je sve kaj se je dalo u kući, moje noge, stolove noge, cipele sve koje su bile na vidiku, dok nisam sklonila kaj se je dalo, a onda je lijepo pozirao . . . .



Uploaded with ImageShack.us

. . . .  s Elinim medvjedičima. . . . . dok je Ela bila u spavačoj sobi, jer inaće da je bila s njim, medvjediće dirao nebi !!

smile71,predivng li stvorenja boze moj ,nemogu ga se nagledat

smile71
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 09:06
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Free,jesi li ti sigurna da je to ruža od gospođe Korijenko??





Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Za usporedbu, pepeljara mi je bila pri ruci, obična kafanska !!



Uploaded with ImageShack.us

Ma velim vam čudo od ruže, nije visoka ni 35 cm, ima tri grane !!


DA, DA, DA; Gospođo Korjenko i gospođo mali kaktus!!!   smile94
    100% sam sigurna da je to ruža od Korjenka !!!!   Jesam ti rekla da su cvijetovi moje tri puta veći od cvjetova tvoje !!!   Posađena je u hladu magnolije, zalijevanje i "moja zemlja"  !!   Plus, čarobni prah !!  I puno, puno ljubavi !!   I na najvažniju stvar ste zaboravile !!  Se sječate kako je došla do mene !!  Ukrala sam komadić reznice, pravi pravcati komadićak !!Wink
Wink
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 175176177178179 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.