Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 177178179180181 243>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 09:05
Uvijek vas rado vidim u svom dvorištu, hvala vam što ste mi došle.
 
Bergenija sve je spremno za zimu, vidjet ćeš kad sve sredim niti jedan kaktus ne smije ostati vani.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 13:30
prekrasno i šareno u tvome dvorištu, a koliko tek kaktusa imaš...
slikice od tonija susmile227
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 14:55
wow koliko kaktusića!!!! ja sam uvijek bježala od pravokutnih posuda za kaktuse,al ne znam zašto! sad kad vidim ove tvoje... sad mi je krivo!!!!Ouch
predivne su!ClapClapClap
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 15:34
Draga Triša, iako se nisam javljala, već dugo s oduševljenjem posjećujem   tvoje dvorište. Možda se nebih ni sada javila da nisam vidjela tvoju poruku Tivić.
Pošto ovaj forum prati (što aktivno, što pasivno) dosta hercegovki molim te da drugi put javno obznaniš tvoj dolazak u Mostar jer bih te voljela upoznati.
Lijep pozdrav.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 15:45
Hvala puno svima, a tomice da sam samo znala, rado bih vas bila sve upoznala, ali kako sam već rekla, često sam u Splitu, pa niste mi vi tako daleko, vjerujem da ćemo se jednom sresti.
 
Tonismile78
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 15:48
Originalno poslano od člana toni toni napisao:

LOLLOLLOLć----------ma vidi nas  ko u cvijetu mladosti hahaha a Toni svašta ti naum padne hahaha-hvala tiTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 16:04
Kažem ja Toni je majstor, koju nam je samo ružu dao, pa još ružine latice, ma osjećam se kao kraljica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
DRENOVA 1234 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 15 Kolovoz 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 210
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DRENOVA 1234 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 17:09
evo i mene u tvom zanimljivom dvorištu,imaš puno različitog cvijeća,kaktusa,sukulenata, svega i svačega---mali botanički vrtsmile141
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 17:21
Lijepo si ti to sredila, Vrt je jo[ uvijek naj

Moji kaktusi su več u zimivalištu...... Doduše kod otorenog prozora u sobi. Kad zahlai samo zatvaram......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 18:50
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Kažem ja Toni je majstor, koju nam je samo ružu dao, pa još ružine latice, ma osjećam se kao kraljica.
-------smile96-samo s eti osijećaj ali poslije meneLOLLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 14:07
Triša, tvoj vrt izgleda super, sretna si jer imaš bolju klimu od nas kontinentalaca.
Nego, da te pitam, gazanije spremaš za drugu godinu?
Da li si to već prije radila, to znači da su gazanije trajnice ili ???
Ja ih nisam spremala ali ako će preživjeti zimu u podrumu, onda se i ja bacam u akciju. Smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 14:47
Drenova, Lora , Niho, hvala vam, uvijek se radujem kad se đetate mojim dvorištem.
Lora i moji su kaktusi od jučer spremni za zimu - previše je vlage i bojim se za njih - bolje neka su u suhom.
 
Proljeće kod nas gazanije nekad prezime vani i druge godine su opet lijepe, ali moje su lani smrzle, pa ću ih ove godine zaštititi. Sve sam stavila u jednu veliku  okruglu posudu. Probaj ih spremiti, zašto nemaš što ozgubiti. Ako opstanu super ako ne i tako bi kupila nove u proljeće.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2010 u 12:25
Ma imaš ti pravo triša...i ja ću pokušati, nemam što izgubiti.
 
Hvala ti na savjetu.smile78
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2010 u 14:16
Ja sam danas bila u inspekciji kod mame da vidim malo svoje bodljikavce i morat ću ih hitno spremit ne zbog zime nego zbog vlage, dva su mi opasno počeli žutiti.....sad samo da se par dana posuše i putuju na zimovanje a par njih putuje i u tvoje dvorište Wink......kamo ćeš ih spremit baš me briga WinkLOL
 
Asteri su ti predivni pogotovo onaj visoki, takvog sam i ja lani kupila ali je preko zime partil.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2010 u 19:27
Hej drage moje hvala vam svima, a ti Korijenko samo preseli ponešto k meni, imam ja mjesta, vidjet ćeš kad dojdeš stalaža na stalaži, vaza na vazi, ali sve sam uspjela smjestiti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2010 u 22:27
Ciao draga moja,kako si? Tongue
Vidim po slikama da je putovanje bilo prelijepo i bas mi je drago zbog toga Tongue!
Nego procitah da si smjestila kaktuse...ja jos nisam i nadam se da ne grijesim..danas je bio bas prelijep dan ali ako uspijem dobiti slobodno poslijepodne sl.sedmice navratit ce do mene gospodin Giorgio pa cu vidjeti sta mi i on kaze..za sad su jos uvijek napoljuSmile!
Veliki cmokkk
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2010 u 23:47
smile7815 000 postova

smile73  za 15000 biljčica

     15 ooo poljubaca              smile79 za tebe za svaki rascvjetani pogled u tvoj vrt!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 09:07
Dzo draga moja, spremila sam aktuse više zbog vlage nego zbog zime. Toliko je bilo mokro da me naprosto strah da ne zagnjile, a nemam neku natkrivenu terasu gdje bi mogli biti, prema tome jednostavno sam morala nešto pospremiti, a nešto je na policama koje će biti staklenik.
 
Free baš si mi to zgodno čestitala - hvala tismile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 21:54
Čestitam na    15 000 postova      
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 21:56
Hvala ti Anči, ide to meni - volim ovaj forum i volim pisati, lajavica što ćeš ....
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 177178179180181 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.