Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hercegovački vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hercegovački vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 76>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 18:20
 Ruža penjačica u potrezi za suncem vinula se nebu pod oblake,

 

Uploaded with ImageShack.us


 a mini ruža ostala bez ijednog lista ali se ipak neda,

 

Uploaded with ImageShack.us

 u zimovalištu mali plumbago odlučio cvati ljepše nego ikad prije,


Uploaded with ImageShack.us

 i pepino me iznenadio svojim cvijetom,


Uploaded with ImageShack.us

 i za kraj duga  iznad Dubravske visoravni. Slikana je u vožnji i na slici se ne vidi sva njena ljepota ali ipak ...,

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 19:05
Bravo za cvjetnice, ali i za dugu
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 19:41
lijepe si poklone dobilaThumbs%20Up
dobila si zlatnu kišu, ja imam nekoliko sjemenki od nje pa ću vidjeti hoće li biti šta,ruže su lijepe i plumbago naravno, ali moram istaknuti slike duge, prelijepe su i meni poznate i bliskeClap
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 20:39
u pravusi tikvić u potpunosti nego ja ti kod tetke svoje dolazim u stolac vjerojatno na ljeto posto hoce da joj vrt uredim pa ako je to blizu ja cu naletit :D hahaha
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 20:41
Draga moja, kada sam otvorila paket, mislila sam da sam ispod tvoje  duge!!!!!
Ala si me razveselila, kao da sam našla čup zlata!!!!!

Ono omotano u krug, jel neki jasmin ili......ono roza na osmoj slici kaj cvjeta?Da nije, majko mila, mandevila ili diplendahija!!!!!smile94


   smile227  Za ostalo ću da pitam poslije!!!!

Veliku pusu ti šaljem!!!!


Joj jedva čekam da mi napišeš kaj je ono omotano!!!!!!!smile101
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2010 u 19:34
draga tikvic,opet sam prosetala tvojim vrtom,ma odmorim dusu u toj ljepoti...ovaj put sam malo vise zagledala kaktuse...poludila sam jer ih obozavam...i ja sam ih pocela sakupljati,imam 10-tak komada i lijepo mi idu...tikvic,trebam li ih sad preko zime unijeti sa balkona u stan?kako ih prihranjivati? veloki pozzz i pusa
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2010 u 19:42
krasni noviteti! Bit će to sve lijepo!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2010 u 21:42
Krasna slika, baš se vinula...

život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2010 u 21:59
Krasno, lijepo cvijeće i lijepe slike
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2010 u 22:20
ma svaka čast .slike su prekrasneeeeeeesmile44
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 09:26
prekrasne slike draga tikvić uvijek uživam dok šetam tvojim vrtom

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 10:27
Još sam jednom prošetala po tvom krasnom zimovalištu. Baš ga je lijepo vidjeti.
A ruža pnjačica... prelijepa.
Al' će biti perunika.....Big%20smileClap
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 10:31
 Draga Moon nvala na posjeti i podršci smile78
 Draga Antonija znala sam ja sa će ti se duga nad našom visoravni posebno svidjeti smile78

Dragi moj Pandić super što imaš tetu u Stocu. Možda se i znamo.
 Onda se obavezno vidimo na ljeto, jer ja živim nedakeko od Stoca, a u Stocu sam svaki dan jer tu radim.smile78
Draga Free sretna sam što ti se sadržaj paketa dopao. Za onih par biljkica što ih nisam obilježila ,ako neznaš koje su, pitaj. Ono omotano je pandorea. Velika smile78.





Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 10:35

 Drage moje  Sarajka i Triša  ispričavam se jer nisam odmah vidjela vaše komentare . Hvala na posjeti, uvjek ste rado viđene i dgage gošće u mom vrtu. Velika smile78za vas.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 10:41
 Draga Sara drago mi je da si počela skupljati kaktuse. Kad se vidimo dobiješ par primjeraka od mene . Odmah ih unesi u zatvoren prostor, do proljeća ih ni slučajno nemoj prihranjivat , jednom ih eventualno dva puta od proljeća malo zalij.smile78
 Draga Sunce i za tebe smile78
 

Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 10:44
 Draga Lantana i mane se dojmila ona ruža i zato sam je ovjekovječila.smile78
Drage moje Otok, Niho i Fani hvala vam na posjeti i jedna velika smile78za sve vas.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 11:02
Pandorea, ok, idem traži koji  to uopće cvjetić je, penjačica je to vidim, a ostalo ću saznat iz vlastitog iskustva, jel  će se zakorjenit tako velika grana ili da  narežem manje pelcere,za sada  je posađena velikagrana cijela i krži se začuđujuće dorbo!!

Pozzzz
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 15:49
Tonguedraga moja,uvijek rado prošetam tvojim vrtom! plumbago je zasjenio sve! 
slike duge su famozne...o ruži da i ne govorim!smile78
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 19:53
draga tikvic hvala za savjete,sve cu tako uraditi,pozzzsmile142
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 22:41
Predivno kod tebe,cviće,krajolik,duga.....ruža,ružasmile93
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 76>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.