Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JASSI_moja galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


JASSI_moja galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 58>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 21:30
a di steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 21:36
Bok Jassi...evo mene malo i tu...većinom sam na lokalnom forumu ... radim šest tanjura odjednom ...surfam netom...završila adventski....pa malo sve to fotkam...a i dijete bi trbebalo staviti na spavanje ...pa malo sa MM ...i eto ti subote
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 21:43
heeej, evo skuplja se večernja škvadrica polako...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 21:44
čuj, inspirirana Jassi-jevskim načinom rada, bojama i šarenilom danas je nastalo djelo za vrtić, slikat ću ga ali ne vjerujem danas jer sam koma cijeli dan-fjaka...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 21:46
ajme hippy ja nikao na drugi forum...zaista sam bezobrazna, tako sam se tu ustolicila...ne ljuti se, budem...tesko spajam druge nazive
 
no vidim brdo tanjureka radis. danas je ninochka bilakod mene malo pogledati kaj sam delala i razmijenile smo nasa dobra-robna razmjena...heheh. i ja imam 6 ogromnih bijelih porculanskih tanjura i dogovorile smo se za akciju
 
sunce halo kokaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, kaj ima kod tebe?
 
di je ostatak??
 
neg hippy...kaj je ono s muzem moras...kaj?? hihihihihihiiii
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 21:47
to sunce....boje na vidjeloooooooooooooooooooooooooooooooo
 
 
joj kak se mrzim kaj sam na poslu ostavila svoju aparaturu...koja sam ja blentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
ok  nema veze ....budete vidjela
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 21:51
a pusti me Wink, gledam zvonka, čitam priče, kad budem kist stavila u ruke ispast će od sreće...ne stignem ni salvete poslikati...samo naručujem a niš ne dajem, još čeme zamrziti forumaši...a kontingent čeka na sliakvanje...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 21:53
čuj si vidila jučer na onoj poljskoj stranici foru sa cd-om...preslatko
danas sam se dala u akciju i tražim gdje na netu ima za kupiti ona bušilica za nitne...znam da sam jednom davno vidjela u quelle ili neckermannu ali pojma više neznam gdje
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 21:53
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

........
neg hippy...kaj je ono s muzem moras...kaj?? hihihihihihiiii



A kaj misliš da moram....

Znaš kak ti to ide s godinama..... sjede muž i žena pred Tv-om....pokvario se daljinski.....kaže muž ženi...čuj stara, Tv ne dela...kaj idemo spavati il ćemo se svađati
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 22:06
fala bogeku kaj zivim sa sinekom, bez MM-a....ubia bi ga na spavanju da me tak salta...hehehe, a ja vec mislila, neka klopa i vino i onda, ne ono...mislim .....zaspes u sekundi i sanjas........lalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 22:10
a ćuj...ima dana i sa klopicom i vinčekom i sa tra la la ...
muž mi je sportaš...ima puno energije....treba njega moći pratiti   
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 22:20
em ti misa maloga...da se meni ufatiti i penzica bila bi sretna.........heheheh.......uf...puf....puf
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 22:24
jassi ti bi benzica ubila energijom, mam bi udovica postala :) ne bi taj tebe mogao proatiti :)
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 22:26
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

jassi ti bi benzica ubila energijom, mam bi udovica postala :) ne bi taj tebe mogao proatiti :)



smile96 pametno zbori Ninochka...jedino te može utješiti da postaneš bogata udovica Wink
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 22:26
evo meeeeee....radim, pa ne stignem ni škicnut....he he ipak bum vidla prije ostalih (naravno ninochka me preduhitrila)....dojdem sutra kad god oćeš....već je ova nedjelja postala tradicionalni dan za čajanke....
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 22:30
babe jedne...to kaj lomim cvijece i vjence ne znaci da sam ubojica ......a to da bi mogla biti bogata udavaca-dobra idea...hmmm
 
 
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 22:30
ma ta ninocka ti je koma, dodje pa zaboravi donijeti zivotinjsko jaje, pa zaboravi kartone, pa mora opet dolaziti :) grozna je totalno :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 22:31
cek cek, kartone si pozabila-ok, kakva jajca lepo prosim....sam nekaj pobrckala...nisam kriva...nisam ja...... i tak....dok ne otkrijem enigmu jajcovaaaa
 
 
 
 
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 22:33
a sad sam skontala...za jaje....em ti godine i antisklerin i plave pamenove....evo toni se dere iz sobe....smile96, ninochka znas kaj mislim naravno...opet slusam filozofske dizertacije........em ti lumena....taj se s fax-om rodio
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 22:33
e jassice, našla sam onaj post di se govori o peglanju, kaj smo neki dan vodili raspravu, više nemrem pohvatat koji je koji dan...

http://asket.blox.pl/2008/08/Klejenie-na-zelazko.html

jedino ne kužim jel ide prije sloj ljepila mada mi se čini da ne, ančica je rekla da je na to radila, pa sam joj poslal pm da mi objasni kak.....po javim.....joj kak bu glatke bile, jedva čekam.....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.