Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kami - decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kami - decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 33>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 17:48
anđelka: hvala puno puno, drago mi je ako moje štorije nisu zamorne LOL
inače, to je 1 drvena kutija + 6 dvostranih podložaka da ne bi bilo zabune Embarrassed
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 17:58
Kami,vrlo lijep poklon!To si stvarno dobro napravila,nadam se da će tvojoj prijateljici unijeti malo vedrine u sumornu svakodnevnicu!
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 18:47
smile96najviše su me se dojmili maškarani limuni i limete
prezentacije radova na ovom forumu mi sve više nalikuju na predivno ispričane priče koje su uz to i vrlo maštovito oslikane
smile141
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 19:37
pošteno si nas bombardirala sa fotografijama Smile prezentacija je super. guštala sam dok sam čitala tvoju priču i dok sam gledala fotografije. kutiju i podloške si tako lipo napravila, majstorski odrađeno!
inače, maškare si lipo zaposlila i vidim da su svoj posao odradili kako treba LOL
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 19:46
kami srecom nisi sazeta pri prezentaciji svojih radova,kakva prezentacija(prepredivna) takvi i radovi,prepredivnismile141
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 19:53
sorry draga, ali u nekakvoj sam mutavoj fazi pa samo gledam i ne znam se baš izraziti.... oduševile me limun-šablone...proučavala sam šta piše na podlošcima.... ja bi onu margaritu ako može- možda mi razveže jezikLOL
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 20:43
Ajme bas je veselo, osvjezavajuce i sa dobrom porukom, odmah sam ozednila, bravo smile141
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 22:59
Slavica08, file, more, kaća43, anastazija, Biljana59: hvala svima, oduševljavate me svojim reakcijama smile89
 
Sutra je post (od postiti, a ne postati LOL) tako da stavim naknadno i svih 6 podložaka da se bolje vide natpisi Approve
 
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 23:06
Kami, predivno!
 Meni je strašno žaj šta neznam toliko ispisivati osjećaje koje izazivaju lipi radovi, al iskreno ti kažem FENOMEEENALNO je sve!!!smile57
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 08:55
renn: hvala od srca, nema ti što biti žao smile78
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 11:56
Kami, oduševila me tvoja priča i izvedba svadbene čestitke, baš mi je savršena, a priča s limunom i kutijica i podlošci su prekrasni.
Hvala ti što s nama dijeliš svoje ideje, radove i osjećaje.smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 14:06
Draga kami, kod tebe volim doći jer uvijek pročitam i priču koja prati određeni rad. To mi je tako suuuuper.
Ja još uvijek ne mogu raditi po narudžbi već po inspiraciji. A onda nemaš šta napisati nego objaviti rad i to je to.
 
A ovi podlošci i kutijica su zaista prekrasni. Ja recimo, ne radim takve motive ( jer se ne nalazim u njima) radim više cvijeće, ali gledajuči tvoje radove uhvatila sam samu sebe kako razmišljam da bih možda i ja trebala pokušati.....
 
Ooooodlični i besprijekorni radovi!!!
 
P.S. i još na kraju kompliment....izgledaš mi kao manekenka, super ti stoji kada kosu malo " uviješ". Dobro nam došla u vidljive!!!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 14:18
kamičak (jesi ti dovoljno stara da se sječaš critića o Muharku i Kamičku?)........sad sam izgubila nitWacko...
dakle kamičak volim tvoje radove ali jednako ako ne i više  (sorry) uživam u tvojim pričama o nastanku svega toga......
crackle ispucao sam u jednom kutu........koga briga kad je baš tako i moralo bitiWink.....da sad ne elaboriram do u detalje ( nisam još ručala pa sam nestrpljivaSmile) cijeli ovaj komplet je odličan i točno u tvom duhu.....veseo,razigran,s porukom...smile72
I UKRALA SI MI ŽIVOTNU FILOZOFIJU.......cijeli život od limuna pravim limunadu (već mi i na nos izlaziLOLLOL,mislim ,limunada)
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 15:08
proljeće: hvala ti i p.s.hvala, tako mi je drago da ti paše pročitati priče uz moje radove,
zasad silom prilika ne moram raditi narudžbe (eventualno ako me moji bližnji mole)
jer volim kad imam odriješene ruke i sama sve osmislim, teško mi padaju dorade na zahtjev Embarrassed
ne znam kakvi bi to bili 'moji motivi', ali preferiram proljetne duhom, a imam i ja nekih cvjetnih u planu Wink

mare-nostrum: ajme, stvarno sam balavica, nažalost pojma nemam o kojem se crtiću radi Ouch hvala na komentaru, pročitala si me Embarrassed
poleđinu sam i ostavila jer mi je ispalo simpatično i to moje šaranje i mali crackle ugao i nedovršeno šmirglanje LOL
kakva krađa, podijelit ću s tobom nekoliko srodnih limunada filozofija, naknadno ću staviti da se vide natpisi sa svih podložaka Tongue
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 15:30
prezentacija je genijalna,kutijica je odlična!
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 16:27
Tanjur je odlican... to godinama nisu bile moje boje ali su odnedavno postale... i zato mi je tanjur jos prekrasniji. A kako volim raditi na staklu, potpuno te podrzavam u nepranju "nezadovoljnih radova".. treba ih samo dotjerati nekom idejom koja ti bljesne odjednom i na kraju ispadu bolji nego sto si se nadala.Thumbs%20Up
A za limun kutiju... e tu nemam sto napisati... osim da mi je zao sto ja nisam ona prijateljica Wink
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 19:00
..ti kada nešto napraviš i posložiš priču uz to onda i komentar onih koji gledaju tvoje radove mora biti "obilat", e, najgore što mi se može dogoditi je  da tek nakon dva dana vidim to i onda je problem nešto ti napisati kada su ostale sve već rekle...ma krasno dijete drago...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 19:16
rose: hvala puno puno Embarrassed
lluvia: hvala od srca za dupli komentar Heart
drago mi je da su ti se svidjeli tonovi tanjura i da shvaćaš moje vizije(i misije) spašavanja tanjura u toku izrade Tongue
kaj se tiče limuna, neka ti ne bude žao što nisi ta prijateljica, previše svega nevjerojatnoga za njene godine, ali lijepo da ti se toliko svidio set Wink
sanjam: fala teta salveta, ispada da vas sve nenamjerno silim, ups, tj. potičem da se izražavate proširenim rečenicama jer ja ne znam drukčije LOL
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 19:51
Originalno poslano od člana kami kami napisao:

rose: hvala puno puno Embarrassed
lluvia: hvala od srca za dupli komentar Heart
drago mi je da su ti se svidjeli tonovi tanjura i da shvaćaš moje vizije(i misije) spašavanja tanjura u toku izrade Tongue
kaj se tiče limuna, neka ti ne bude žao što nisi ta prijateljica, previše svega nevjerojatnoga za njene godine, ali lijepo da ti se toliko svidio set Wink
sanjam: fala teta salveta, ispada da vas sve nenamjerno silim, ups, tj. potičem da se izražavate proširenim rečenicama jer ja ne znam drukčije LOL


...krivo si me shvatila, ali takav rad i zalaganje i sve pričice jednostavne same traže da ih se pošteno iskomentira, i to volim, samo mi krivo što dođem na kraju kada su već sve došle i sve rekle...nemoj me razočarati i doći nešto nabrzinu ostaviti i otići...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 20:36
sanjam: bez brige, sve sam ja skužila i prije dodatnog pojašnjenja Heart
bit će svega kod mene u proljeće, neke stvari još nisam predala,
a neke ne stižem dovršavati pa ću opet u fazama iza kojih će biti pričica Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.