Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvijetna razbibriga
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvijetna razbibriga

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 37>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 21:12
Hoja koja je presađena prije tri godine i od tada više ne cvijeta.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 21:13
Fikus koji je prerastao potporanj i sada neznam kuda će dalje.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 21:13
Još jedna šarenolisna juka.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 21:14
Šarenolisni benjamin u društvu sa?
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 21:14
I još samo ovo.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 21:42
Lijepo si uredila novi vrt i kamenjar,a savjeti ukućana uvijek dobro dođu.I kućno cvijeće ti je lijepo i zdravoTongue
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 21:57
-mali kaktus hvala ti na posjeti mom vrtu, jedva čekam proljeće pa da se tada vide pravi rezultati promjena.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 22:22
na prethodnoj stranici su se malo pomiješale slikice, ali taman se ponovila ona koja je mene oduševila, a to je novi cvjetnjak i kamenjar Clap stvarno mi se sviđa i jedno i drugo i mislim da će u proljeće biti jako zanimljivo  virkati u tvoj vrt :)
jako volim javor i nadam se da ću ga uskoro useliti na brijeg :)

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 22:27
Da konte javori su doista prekrasni u svim varijacijama, meni je ovaj zapeo za oko jer nisam vidjela baš puno po vrtovima ovakav, kada mu otpadnu svi listove grane mu ostanu crvene tako da je i zimi lijep.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 22:55
Smail, baš sam uživala u ovoj reportaži o preinakama u tvom vrtu. Mislim da ćemo se nagledati ljepote u proljeće. Mene uvijek oduševljavaju javori, ovaj tvoj je neki poseban, slikaj ga malo iz bližeg. Lijepo ti je i kućno bilje, ali diplandeja je prekrasna Clap,
Vidim tražiš rožac, ja sam nekidan izgulila čudo toga jer se širi ko lud, imam još pa pošalji adresu na pp pa ću ti poslati i malo mediteranskog bilja za kamenjar Wink.
život je more
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 01:01
Smail pa ti radiš u tri smjene, sinoć sam ila kod tebe u posjeti, a gle čuda danas, stvarno si vrijedna, a o rezultatima da i ne govorim. Preinake su jako dobre, a kad se sve razraste i rascvjeta za koji mjesec.... prekrasno . Nešto sam isprobavala sa slčicama i eto idem ti probati uzvratiti s jednom mojom sličicom, ako uspije
 
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 01:10
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Šarenolisni benjamin u društvu sa?
 
I da.....benjamin je u društvu s kalateom
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 08:05
dipladenija ti je prelijepa, imaš zavidnu i lijepu kolekciju sobnog bilja!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 09:04
Smail ovo si odradila po mom ukusu,pocinjem da se zaljubljujem u tvoj vrt,prvo mi je za   prirastao kamenjar,a sad svaki dio tvog vrta,javor je ,i kucne biljke su savrsene
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 09:18
I meni se sve jako dopada. Vjerujem da će biti lijepo u proljeće i da ćemo svi nestrpljivo čekati sličice.
Mala ispravka, ono gore su dracene, a ne juke.

Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 10:13
zdravo draga! Tonguenije me bilo dva dana na forumu, a kod tebe toliko slikica da sam cijelo jutro u tvojem dvorištu!!
promjene su se izvrsno uklopile pa je dvorište sad još ljepše, kažaš tegle će čekati proljeće imaš pravo, ovo hladno vrijeme nije više ni za što!!  ruže stabljašice su ti čudo ma gdje bile!ClapClapClapClap
 
poz  z  z z z z
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 13:03
Draga smail, pregledala sam sve od prve do posljednje stranice u jednom dahu. Moram biti iskrena i reći da sam slučajno naletjela na tvoje teme jutros, i evo me cijelo jutro kod tebe. Smile
Ti si pravo osvježenje za ovaj forum, a čini mi se da ćemo mnogo toga od tebe naučiti ali se i nauživati u prekrasnim slikama.
Svakako si jedan od mojih favorita. smile141
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 17:46
Lantana samo za tebe javor iz blizine jesensko izdanje


zimi kada lišće odpadne grane su crvene. a u proljeće listovi izgledaju baršunasti.
Hvala ti na ponudi za rožac, adresu ću ti ostaviti na pp, doista si pravo smile84.
-Draga moon eto vidiš da si uspjela sa sličicama, sada samo otvori svoju temu u MOJ VRT U SLIKAMA  pa da nam se pridružiš.
-Gioiia smile79 stvarno mi je čast što sam od tebe dobila pohvale.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 17:54
-Semira pozdrav, hvala ti što si bila u mom vrtu i što ti se sviđa, hvala za ispravak za dracene.
-Vilmač pozdrav i tebi, lijepo si se već uklopila u forumsko društvo, i ja jedva čekam proljeće da vidim što će mi još pasti na pamet i da vidim kako će to sve izgledati.
-proljeće ma primjetila sam ja da je neko šetao po mom vrtu, šteta što nisam bila doma da podjelim s tobom odmah dojmove, ali eto ni sada nije kasno, ja sam ti vrlo nemiran i neumoran duh, uvjek bih nešto mjenjala i ova zima je za mene prava muka što ću morati biti u kući, jedva čekam "proljeće" morat ćeš češće navraćati k meni da mi bar ti donoseš proljeće.

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 18:24
Evo i mene,kod tebe..Šta reći?Uživala sam.....Divno!!Smile
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.