Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 178179180181182 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 23:54
Otok super je ispala ona slika Clap Cvijeće ti je krasno, bujno, šareno Clap
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 00:00
prelijepo i prekrasno, naročito ona zanimljiva dalija!
lijepi pozdrav
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 07:25
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

viš na! odem iz tvog vrta prije pol minute i kad se vratim naiđem na nešto novo... tak to valjda ide kod vas cvjetnih gurua. sjajno!!!


Hehe Medo, i mi ćemo za par godina u gurue LOL

Draga Otok, tvoj vrt je meni jedna prelijepa priča iz kamena!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 07:53
savršeni su ti suhozidi a i bilje u njima...pa bijeli centrantus .... divota!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 08:03
Nisam uspjela spojiti praznik i vekend, ali nije mi ni žao.
Jutros me u uredu dočekala ova ljepotica




Kolega silno želi imati neki cvijet u svom uredu, ali sve mu propadne. Ovu ljepoticu je htio baciti, a ja sam je udomila.
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 10:02
dan Otok, vraćala sam se unazad do zadnjeg mog posta, a to je bilo davno, davno....od tada puno lipih biljčica se rascvalo u tebe. Tvoji kamenjari, grote me oduševljavaju, pogotovo plavo-srebreno-žute kombinacije....a i "pogled na susjede" ne zaostaje... i na kraju čestitam ti na ovoj predivnoj ljepotici!Clap
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 10:05
Otok, divna je phal-orhideja, prelijepa Heart, vidiš kak ti lijepo vraća što si je spasila kante za smeće? Big%20smile Super si sprtljala panoramsku slikicu ClapClapClap
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 10:32
Orhideja je prekrasna, vrt je posebno lijep..izdvojila bih ovu sliku jer mi se posebno sviđa..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 10:43
Jeee, Otok, hvala ti za još jednu slikicu muškatle!! Pa zar nije predivna!?? Posebna da posebnija ne može biti, kao mali cvatući grmić. I ostale su mi slikice lijepe, ali muškatlić je miljenik pa si me baš razvedrila s njom. A vedrine mi treba - kod nas OPET pada kiša. Miša joj i kiši!!
A koprive ukrasne su ti isto jako narasle, moje su još nekak napol manje od tvojih a znam da su nam u nekakvom startu bile tu  negdje po veličini. Hmmm, kiša ih je usporila, valjda. Inače je ta slikica koju je i StefK. izdvojila zaista lijepa... Boje, boje, boje...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 11:12
Otok,predivno je kod tebesmile71Kako se lobelija plavi,a koprive sa svojim bojama,karanfili......Thumbs%20UpOrhideja je prava lipoticaClap
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 11:17
Tonguesuper je orhideja koju si spasila
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 18:42
Kaktusići su predivni! Astilba je predivna! Ona zajednička je predivna! Orhideja je predivna... SmileSmileSmile smile78
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 18:59
Kamenjar je prekrasan baš mi se sviđa onako prirodan !!! A i ostalo je WOW!
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 21:11
Ona sprtljana slika je za naslovnicu!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 22:12
Ovo su moje ljenčine, već su davno trebale cvjetati, ali eto tak sada

jorgovan



sve brnestre u prirodi izgledaju kao velike žute kugle, a moja ovako



procvala je i lonicera



bugica je prekrasna, crvena dok se ne otvore cvjetići, ali kad se otvore onda je više ljubičasta





fuksija



i da završim sa nečim žutim - lysimachia


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 22:18
Kako je sve ovo lijepoClap,zašto si završila oču još slikicaTongue
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 22:18
sve prekrasno, kao i uvijek! ljenčine su ti sjajne! to se one čuvaju za gazdaricu, kad sve druge ocvatu, tvoje će te uveseljavati, kao ovaj jorgovan. zamisli, kad sve druge brnistre budu samo vlati, tvoja će biti kugla
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 22:24
Evo mali kaktus, još samo jedna


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 22:43
smile120
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 22:49
Dobro ti je medo rekao, ja volim kad nešto kasnije procvjeta, onda mi je intersantnije, bugica je prekrasna, mislim da imamo istu, samo je tvoja zelenija, vjerojatno je bolje hraniš, ipak sam ja Bračanka LOL
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 178179180181182 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.