Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 178179180181182 272>
Korisnik
Poruka
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 14:51
Hoya kakve ti to šeme radiš ?
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 14:57
Waterlily, ma simpa mi ta mačka i ljepa je i njeni vlasnici su nam super susjedi ... Pa probaj ti staviti posudu sa pijeskom negdje u kraj dvorišta.
A ja ti se lagano već smucam, imam u podrumu namočene i ocijeđene papirne kaše, samo da ih svih uspavam ... sijećaš se Trnoružice LOL.
 
Anči radim sheme za posude, za fontanu (ako MM pristane sprovesti struju), za raspored biljki ... Ma znaš i sama da će to doživjeti stotine promjena, ali, nek se nađe!
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 15:02
Eh draga, inače svi papriku moče, a mi ćemo papire. Ti barem imaš pekmez. WinkMoram početi kupovati novine. LOL Crno bijele.

Drago mi je da si bolje.Clap

MM mora složiti struju!!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 15:03

Za promjene si u pravu, uvijek jedno isplaniraš a drugo se dogodi tako i sa cvijećem

"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 15:07
Slajdic je za 10-ku
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 15:28
Evo ti savjeta za mačku, valjda nešto upali. Mora se kombinirati više metodaSmile
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4425&PN=24
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 15:44
Waterlily ja sam papire dobila od ljudi koji skupljaju za školu.
 
Anči, gio Thumbs%20Up
 
Smrcko, odlično, sad kad dođeš čekam te sa lavorom vode i pištoljem. Nemoj se prestrašiti - to je zbog mačaka - znaš ?! LOL
Šalim se, probat ću nešto od toga. Možda upali!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 16:21

smilie_girl_101.gif
Probavam šlemovesmilie_girl_109.gif, pokvari si friz smilie_girl_104.gif
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 16:24
LOLLOLLOLLOLLOL
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 16:29
Bogami sve se mislim da ću ti u tenku prilaziti kući, uzimam pjesak a ono griz za smilie_tanz_042.gifod Aresa i kanta vode u glavu


Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 16:29
hahahaha Šmrčko, ja najavila posjetu Hoyi čim uhvatim vremena, ali se sve bojima da taj lavor ne završi na mojoj glavi

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 16:49
Slajdići prekrasni smile55
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 16:53
Hvala Anči!
 
Lora lakše je tebi, tebi treba samo glavu zaštititi LOLLOLLOLLOL
Ma samo mi vi dođite - ima vode i lavora za obje smile96!
 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 16:56

Poslali su me u sobu sa odmaram, a ja na stari komp. Kažu - digni noge na visočije - ja noge na stol. Ma sve je OK, ali ova tipkovnica kao na mehaničkim pisaćim strojevma pa lupam "K'o Martin po salati"!

Stalno ispravljam greške. Umjesto ovog smajlića šta se valja od smijeha - meni dođe onaj što skija. Al' bi poruka imala smisla!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 19:36

Super slajdiće si napravila,a sukulenti su prića za sebe,probat ću i ja takav rasadnik napravit.Clap

Nisam znala da imate takav problem sa mačkama,ja sa svojom nemam nikakvih problema(možda imaju moji susjedi)Wink
A ti se lijepo odmaraj da se ćim prije oporavišTongue
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 07:43
Mali kakus, veći je problem što jedino ja u naselju imam suhe zemlje pod balkonom kad padne kiša.
Sad sam si napravila vaze, nešto pliće i raznih oblika. Druge godine će mi na terasama biti biljke u njima.
jednu godinu tako, a onda ja izmislim nešto drugo pa opet iz početka!
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 08:23
Juhuu, hoya, makni lavor, to sam samo ja.
Vidim da muku mučiš s mačkama. Kod mene ih više nema, MM se pobrinuo. Znam da će sad svi na noge skočit kad ovo napišem, al...   MM uzme metlu kad vidi mačku i ožeži po dupetu! U početku sam vrištala na njega, ali i susjeda nam je rekla da ona svoju tako tjera i nek sloodno, niš to strašno nije. Ja to ne mogu, pa uvije njegaa zovem. Meni bi srce puklo da to napravim. Al moram priznat da pali. Ne dolaze više. Sad kod drugih sussjeda na cvijeću spavaju.
Slajdovi su ti mrak, sad bar znam kako se i neki moji sukulenti zovu. Ma ionako ću do sutra zaboravit.
A one zdjele ručni rad, prekrasno! Ja to samo sanjat mogu, s obzirom na dvije lijeve koje imam¨!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 08:50
Ajde bigmamma, neću ja njima ništa, znaju one , a i ti slobodno dođi Wink.
Ja sam te shvatila, neka i mene drugi shvate. Stalno bacam cvijeće zbog tuđih ljubimaca. Gdje god iskopam vrt - ujutro krateri sa smrdljivom lavom .
Ja ih uvijek nečim gađam, ali mi se srce stisne dok to nešto leti da ih slučajno nebi pogodila.
Kaže moja susjeda: "Imam pet mačaka. Pa kome smeta neka mi ne dolazi!" 
Kako joj objasniti da ja neću doći kod nje, ali da ta petorka dolazi u moj vrt!
Nisu mačke krive!
 
 
 
 

 
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 09:00
Ma nisu krive, znam, al ni ja ne volim kratere smrdljive lave. A uvijek to naprave na najljepšem i najrjeđem cvijetu koji imamo u dvorištu, zar ne?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 09:06
Htjela sam reći da su gazde krive jer im doma nisu pripremile WC .
Neću ni reći koliko smo love potrošili da moji psi nebi izlazili van dvorišta.
 
Ej, bigmama, i ja ti nemam nekog dara, skoro da i ja imam dvije lijeve ruke, ali da vidiš kako je jednostavno napraviti te posude, kako brzo ide probala bi i sama!
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 178179180181182 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.