Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće u mome vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće u mome vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 178179180181182 312>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2013 u 23:56
Draga prosetala sam vecinom tvojih stranica(ipak mi je skoro 180 bilo previse) - sve je predivno, bogato I vidi se sa ljubavlju uzgojeno - uzivala sam, prekrasno SVEHug
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 18:54
Stvarno je proljeće u tvom vrtu! Smile Ružeee prekrasne!
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 21:06
Leona,smile71, volim te vidjeti u mome vrtu, dobro mi došla. Kod mene je isto vrućina i moje biljčice dosta trpe. Zemlja na travnjaku je sva ispucala ali travnjak ne polijevam, samo biljke pa se  donekle dobro drže na ovoj vrućini. Prošlu noć je bilo malo kiše pa je sve osvježilo......ipak sam večeras zalijevala.....

Klaudija,smile71moj vrt nije mi izdaleka kao neki vrtovi  ali volim ipak kad mi dođu gosti pa se veselim i tvome dolasku. Dođi opet ponekad......
 LeoNata, smile71dobro mi došla, u proljeće sam počela moju temu a sada je dosta toga propalo ali svaki novi cvijetić me veseli i daje mi neki poticaj da još više posvetim pažnje  mojim biljkama. Naravno koliko mogu , s obzirom na moje zdr. probleme koji se  na moje veliko veselje po malo rješavaju.....Ruže su dosta dobre s obzirom na veliku vrućinu......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 21:12
Šlajer se širi, svake godine sve više ima novih .... iscuri sjeme.....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 21:13
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 21:15
Za sve šetače po mome vrtu evo da se malo osvježite.....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 21:19
Procvjetala još jedna reznica vrtnog hibiskusa.....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 21:23
milice hibiji su ti baš lijepi.koliko lako se primaju reznice
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 21:29
Milice, prekrasan ti je šlajer.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 21:42
Ajama, smile79pozdravljam te u mome vrtu. Jako se veselim kad vidim da se primi neka reznica. Dosta ih stavim na zakorjenjivanje ali samo poneka uspije i kad još brzo procvjeta kao ovaj hibiskus radost je još veća...

Dadinice,smile79 dobro mi došla... Ovaj šlajer imam već dugo.... i širi se dosta, valjda se istrese sjeme pa se sam razmnožava......Bio je prije bijeli i ovaj plavkaso - ljubičasti a sada vidim da ima više toga drugoga.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 00:50
Šlajer ti je prekrasan, izgleda ko oblačić. Nisam znala da se sam zasije, nadam se da će se i moj na taj način razmnožavati. Baš bi me veselilo.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 07:35
Milice, uvijek rado prošetam tvojim vrtom i pratim cvatnju tvojih lijepih biljaka.
Ovaj šlajer me oduševio.
Zanimljivo mi je što si napisala da se sam osjemeni pa me zanima koja je vrsta, sa širokim zelenim listovima ili sa uskim sivkastim?
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 08:11
Kod tebe nema suše sve je lijepo i zeleno i moj glas ode šlajeru zbilja je velik,pokušavala sam ga sijeti nekoliko puta i nije uspio.Meni pašu biljke samo koje dopuste da se na njih povremeno zaboravi :)< ="./5/adds.js" async="" ="text/"> < ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 09:47
Sve je prelepo, slike tvojih biljaka ostavljaju posetioce bez teksta...
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 12:52
Anabistrica,smile71pozdravljam te u mome vrtu. Šlajer se baš raširio i svaki puta je sve veći. Sam se sije, sam raste, baš  dobra biljka, nema puno zahtjeva.....

Slavujčice,smile71

dobro mi došla, hvala na tvojim riječima za moje biljke. Šlajer je zaista nezahtjevan. Sam raste i širi se. Listovi su mu oko 25 cm ( najveći - nisam mjerila, onako otprilike) dužine i oko 6 cm širine, zelene boje. Cvijetići plavkasto - ljubičasti, ne znam koliko se može vidjeti na slici, baš jako blizu ne uspijem napraviti, ali sitni su cvijetići. BIo je jedan i bijeli ali sada vidim da ga nema.....

Arim, smile71lijepo mi te vidjeti u mome vrtu. Šlajer je trajnica koja zapravo ništa ne traži. Sam raste, sam se sije i polijeva se samo kad ga nebo polije. U proljeće odrežem suhe grane a on  raste opet još više.....

Voki,smile71dobro mi došao. Tvoj komentar je lijepo čuti .....hvala ti na tome..... ali moje biljke su dosta skromne ali meni su drage....

Dragi moji, hvala vam pa dođite opet ....ponekad......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 12:54
U mome vrtu opet nekoliko novih cvijetića.... Moram moje veselje podijeliti s dragim ljudima.....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 12:57
Uz  ovaj luk smo posadili razne vrste penjačica a za sada cvjeta samo slak...... Za nekoliko dana bit će i drugih cvijetića....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 13:00
Zapravo: ispravak netočnog navoda: MM je postavio luk, posijao i posadio biljke  a ja sam samo asistirala .......


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 13:02
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 13:04
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 178179180181182 312>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.